۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

اموزش دوخت سرهمی نوزاد

اموزش دوخت سرهمی نوزاد

با اموزش دوخت سرهمی نوزاد همراه ما باشید . این مدل سرهمی با شلوارک می باشد بنابراین شما هم اگر میخواهید این مدل را با به صورت شلوارک بدوزید ابتدا از خط مچِ شلوار به اندازه ی دلخواه بالا رفته و خطی موازی با خط مچ روی الگو رسم کنید ( خطوط قرمز ) .(الگو بچه گانه)

 

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

   میتوانید خط مچِ جدید را کمی از پهلو و فاق تنگ کنید ( خطوط آبی ) .(آموزش دوخت سرهمی نوزادی)حلقه ی یقه را به اندازه ی ۱ سانتی متر از گوشه ی گردن . ۲ الی ۳ سانتی متر از وسط پشت و ۳ الی ۵ سانتی متر از وسط جلو گشاد کنید ( خطوط سبز ) . مقدار گشادی بستگی به سایز الگو دارد هر چقدر سایز کمتر باشد گشادی یقه هم باید کمتر باشد.حلقه آستین را به اندازه ی ۱ سانتی متر از انتهای خط سرشانه و زیر بغل گشاد کنید ( خطوط بنفش ) .

اموزش دوخت سرهمی نوزاد

آموزش دوخت سرهمی نوزاد

   در مرحله ی بعد از خط سرشانه ی جلو به اندازه ی ۲٫۵ سانتی متر بیایید پایین و خطی موازی با خط سرشانه روی الگو رسم کنید ( خط قرمز ) .الگو را از خط قرمز قیچی کنید .(الگوی لباس سرهمی بچه گانه)در الگوی پشت از ابتدا و انتهای خط سرشانه به اندازه ی ۴٫۵ الی ۵ سانت بیایید بالا و علامت بزنید .این علامتها را توسط خطی صاف به هم وصل کنید تا خطی موازی با خط سرشانه روی الگو رسم شود سپس ابتدا و انتهای این خط را به حلقه آستین و حلقه ی بالاتنه وصل کنید ( خطوط صورتی ) .از روی خطوط زرد یه کپی بردارید این کپی میشود الگوی سجافِ این سرهمی .

اموزش دوخت سرهمی نوزاد اموزش دوخت سرهمی نوزاد

آموزش دوخت

   در مرحله ی دوخت بعد از اینکه خطوط پهلو و فاقِ جلو و پشت را دوختید باید سجاف آن را نصب کنید .در نهایت بعد از اینکه سجاف را به سمت پشتِ لباس برگرداندید روی خط طوسی در قسمت جلو یه جادکمه بدوزید و روی دایره ی طوسی در قسمت پشت یه دکمه بدوزید .در مرحله ی پرو سرشانه ی پشت و جلوی سرهمی توسط دکمه و جادکمه به هم وصل میشوند .اموزش دوخت سرهمی نوزاد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس