امور مالی

شرایط نمایندگی آکادمی پارس

شرایط و نحوه اخذ نمایندگی از "موسسه طراحان مد و لباس پارس" با نام تجاری "آکادمی هنر پارس"

معرفی آکادمی هنرپارس

آکادمی بین المللی هنر پارس افتخار دارد با حضور اساتید مجرب و حرفه ای فضایی کاملا تخصصی و رقابتی را برای علاقمندان ایجاد کرده است. موسسه طراحان مد و لباس پارس به منظور آموزش تخصصی و کاربردی طراحی لباس ایجاد شده و در اهداف این آکادمی توسعه و تکمیل دانش طراحان لباس ایرانی اولویت ویژه دارد. در این مجموعه آموزشی تلاش است بر اساس نیازهای روز پوشاک ایرانی به آموزش طراحان لباس پرداخت. آکادمی بین المللی طراحی لباس پارس دارای دوره های تخصصی طراحی پارچه و لباس و دوره های تکمیلی می باشد. در این آکادمی از دوره های مقدماتی و طراحی های دستی تا دوره های پیشرفته و تخصصی و نرم افزاری، علاقمندان و هنرجویان را همراهی کرده و به طراح پارچه و لباس شدن هدایت می کند. برای اطلاعات بیشتر صفحه درباره ما را بخوانید.

مراحل اخذ نمایندگی

مطالعه کامل وب سایت آکادمی هنر پارس توسط متقاضی

دانلود فرم پرسشنامه متقاضیان نمایندگی

تکمیل فرم پرسشنامه متقاضیان نمایندگی و ارسال آن همراه با کلیه ضمائم لازم به ایمیل واحد امور نمایندگی های آکادمی هنر پارس

انجام مصاحبه حضوری با متقاضی توسط موسسه طراحان مد و لباس پارس

تهیه جدول برآورد کارکرد توسط متقاضی (حداقل کارکرد ماهیانه)

معرفی اولیه ساختمان های مناسب جهت نمایندگی

بازدید از محل شهرستان ها و فعالیت های سابق و جاری متقاضی

پرداخت حق امتیاز توسط نماینده

ارائه موافقت اصولی کتبی از آکادمی هنرپارس به متقاضی

تجهیز کامل ساختمان و فضای آموزشی

عقد قرارداد نهایی

 • برگزاری کارگاه های آموزشی برای مدیران و پرسنل نماینده

  برگزاری کارگاه های آموزشی

  جهت آشنایی کامل نماینده ، "موسسه طراحان مد و لباس پارس" کارگاه های آموزشی برای مدیران و پرسنل آنها در نظر گرفته که در مرکز اجرا می شود ، در این کارگاه تجربه و دانش مدیران مرکز به طور کامل در اختیار نماینده قرار می گیرد .

 • ارزيابي از اساتيد و برگزاري كلاسهاي تربيت مدرس

  ارزیابی و آموزش اساتید

  كليه اساتيدي كه در نمايندگي تدريس مي نمايند مي بايست قبلا از نظر كيفي به تائيد دپارتمان مربوطه در مركز برسند و صلاحيت علمي آنها مورد بررسي و تائيد قرار گيرد ، براي افزايش سطح علمي اساتيد كارگاه هاي تربيت مربي نيز مرتبا برگزار مي گردد .

 • نظارت كامل كيفي و كمي بر عملكرد نمايندگي

  نظارت کمی و کیفی

  ناظرين و بازرسين "طراحان مد و لباس پارس" بطور مرتب از نمايندگي بازديد بعمل خواهد آورد و از نظر كيفي بطور دقيق فعاليت نماينده را مورد ارزيابي قرار خواهند داد و نكات مثبت و منفي آن طبق روال هاي موجود به نماينده اعلام خواهد شد تا نماينده با رعايت آنها در جهت رشد ارائه خدمات كيفي به مشتريان گام بردارد .

 • تبلیغات برای نماینده

  تبلیغات

  موسسه طراحان مد و لباس پارس علاوه بر تبلیغاتی که نماینده برای بالا بردن فروش خدمات و آموزش انجام می دهد ، نماینده را بصورت رسمی در سایت و تبلیغات خود نام می برد و همچنین تبلیغات اختصاص به آن نماینده را نیز انجام می دهد .

 • بهره گيري از تجارب ساير نمايندگان

  بهره گيري از تجارب

  عضويت در "طراحان مد و لباس پارس" امكاني را براي نماينده فراهم مي آورد كه با ساير نمايندگان سطح كشور نيز در تماس و تعامل باشد جلسات سه ماهه اي برگزار مي گردد كه در آن كليه نمايندگان با هم به تبادل نظر مي پرداز ند .

 • خدمات قابل ارائه از طرف "آکادمی هنر پارس" به نماینده

  خدمات قابل ارائه

  استفاده از عنوان ، با سابقه درخشان در زمینه آموزش مد و لباس که مسلما ارزش افزوده ای ایجاد می نماید و یک مزیت رقابتی برای نمایندگان موسسه طراحان مد و لباس پارس در شهرستان ها محسوب می گردد .

  آکادمی هنر پارس نیز تمام تلاش خود را می نماید که این نام تجاری را رشد داده و همچنین در شناسایی آن به عموم آحاد مردم و نیز مسئولین اجرایی کشور ، برنامه های فراوانی دارد. سند افتخار ما شعب یکپارچه تهران و کرج می باشد که تا به امروز در استان های یاد شده رتبه اول را از نظر تعداد متقاضیان ثبت نام و فرم های نظر سنجی هنرجویان را دارد .

  انواع آموزش های مختلف مد و لباس در دپارتمان های طراحی مد و لباس ، الگوسازی ودوخت ، نرم افزارهای پوشاک ، تزئینات پارچه و لباس در موسسه طراحان مد و لباس پارس در حال برگزاری می باشد که تمامی جزئیات آن همانند سرفصل ها و سیلابس ، طرح درس ، جزوات آموزشی ، نمونه تمرین ها و... همچنین راهنمایی هایی نیز جهت نحوه انتخاب و گزینش اساتید ، فرم ها و روال های کاری و اجرایی ، نحوه ارزیابی از عملکرد اساتید ، نحوه ارزیابی کیفی آموزش و سایر موارد مشابه موجود می باشد که بدیهی است نماینده موسسه طراحان مد و لباس پارس برای دستیابی به این دانش گرانبها بایستی ضمن اخذ شرایط لازم می بایست توان خود را در پیاده سازی آنها به آکادمی هنر پارس ثابت نماید و نیز امانت دار این دانش باشد .

تعاملات مالي بين "طراحان مد و لباس پارس" و نماینده :

پرداخت حق امتياز اخذ نمايندگي توسط نماينده بر اساس جدول استان ها نماينده به منظور عضويت در خانواده "طراحان مد و لباس پارس" و برخورداري از مزاياي آن مبلغي را بعنوان حق امتياز به آکادمی هنر پارس پرداخت مي نماید ، محاسبه حق امتياز بصورت پارامتريك مي باشد و بر اساس مولفه هايي نظير جمعيت شهري ميزان توسعه يافتگي و محروميت استان ، وضعيت دانشگاهي و امثال آن براي هر شهرستان توسط جداولي كه تهيه شده است در برنامه اکسل محاسبه مي گردد .

پرداخت قدرالسهم آموزشي توسط نماينده:

نماينده از محل درآمد شهريه ثبت نام به ميزان 20 درصد بابت قدرالسهم به "طراحان مد و لباس پارس" پرداخت خواهد نمود. اين ميزان در شش ماه اول همكاري شامل 5 درصد تخفيف مي گردد.

شهريه دروس با توجه به وضعيت هر شهرستان به تاييد هر دو طرف مي رسد و نماينده موظف است همان مبالغ توافق شده را اعلام نمايد، قدرالسهم نيز باتوجه به اين مبالغ محاسبه خواهد شد.

ضمنا هرگونه تخفيف، انصراف و عودت شهريه كه مطابق آيين نامه هاي مصوب آکادمی پارس انجام شود در محاسبه قدرالسهم رعايت خواهد شد، هرگونه قرارداد آموزشي كه نماينده با سازمان ها، شركت ها و اشخاص ثالث عقد نمايد كه چه در محل نمايندگي و چه در خارج از آن اجرا شود نيز شامل محاسبه قدرالسهم خواهد گرديد.

تعهد حداقل كاركرد آموزشي توسط نماينده :

نماينده متعهد مي گردد كه اسناد مالي مربوط به حداقل كاركرد ماهيانه را به طراحان مد و لباس پارس پرداخت نماید .

شرايط لازم براي دريافت نمايندگي :

داشتن تجربه کافی در زمینه اجرا و مدیریت هرگونه فعالیت تجاری (حداقل 4 سال سابقه مدیریت هر گونه کسب و کار)

داشتن حداقل مدرك كارشناسي براي مديريت مسئول نمايندگي

داشتن مجوزهاي آموزشي و فعاليت هاي مرتبط

دارا بودن توان مالي مناسب

همسو بودن افكار و عقايد و ايديولو‍ژي كاري

داشتن شرايط متعارف عرفي و اجتماعي

آشنايي كافي با "طراحان مد و لباس پارس" و فعاليت هاي آن

قبول تعهد حداقل كاركرد ماهيانه

حداقل کارکرد :

ماهیانه :

طراحان مد و لباس پارس" توقع دارد كه نماينده در هر شهرستاني ‌بنا به وضعيت آن شهر ،‌ برآوردي از رشته هاي آموزشي قابل اجرا در آن شهر و نيز تعداد دانش پذيران آن رشته ها را تهيه نمايد. (نام دوره - میانگین شهریه دوره - تعداد نفرات - جمع شهریه دریافتی)

جمع کل :

برآورد فوق براي هر سال كاري تهيه مي گردد . اين برآورد در وهله اول نشان دهنده شناخت نماينده از "طراحان مد و لباس پارس" و دوره هاي آن و نيز از شهرستان خود مي باشد .

باتوجه به اينكه بديهي است هيچگاه برآوردها در عمل به حقيقت كامل نمي پيوندد ، طرفين اين برآورد را بررسي و حداقلي را براي آن توافق مي نمايند كه اين حداقل كاركرد ميزاني است كه نماينده قبول مي نمايد كه حتما انجام شود .

نماينده مبلغ قدرالسهم مربوط به حداقل كاركرد و با تقسيط 12 ماهه به مجتمع مي پردازد . در صورتي كه كاركرد واقعي در پايان نیم سال قراردادی بيش از اين حداقل باشد ، ميزان قدرالسهم مابقي نيز توسط نماينده پرداخت مي شود اما اگر متاسفانه كاركرد كمتر از حداقل شد آکادمی پارس مبلغي را عودت نخواهد كرد .

بديهي است موسسه پارس تمام تلاش خود را جهت همكاري با نماينده انجام خواهد داد تا نتنها حداقل كاركرد فوق بلكه بيش از برآوردهاي انجام شده نيز فعاليت آموزشي بدست آيد .

دانلود فرم پرسشنامه متقاضیان نمایندگی

سوالات متداول مربوط به گرفتن نمایندگی

بله ، اما در صورتی فرد حقیقی می تواند نمایندگی دریافت نماید که تمامی سرمایه گذاری فعالیت را راسا انجام دهد، مالکیت ساختمان نمایندگی را کاملا دارا باشد و نیز شرایط کامل مدیریت آموزشی و اداری نمایندگی را نیز داشته باشد .

بله ، کلیه نمایندگی ها غیر انحصاری می باشد ، اما آکادمی پارس معمولا در شهرستان هایی که نماینده آن فعالیت قابل قبولی نداشته باشد اقدام به اعطای نمایندگی دیگری می نماید .

بله ، موسسه طراحان مد و لباس پارس شهریه دوره های آموزشی را به شکلی تنظیم می نماید که برای تمامی شهرستان ها توجیه اقتصادی داشته باشد .

خیر ، تمام دروس داراي سيلابس يكسان مي باشند و در كل كشور بايستي مطابق استانداردهاي مصوب "طراحان مد و لباس پارس" اجرا شوند . مدت زمان دروس نيز جزء اين استاندارد است .

بله ، طراحان مد و لباس پارس تمام تلاش خود را جهت انتخاب اساتيد برتر در شهرستان ها مي نمايد و نيز كليه اساتيد نمايندگي ها قبل از شروع به تدريس ،‌ دوره هاي خاص تربيت مربي گذرانده و صلاحيت آنها توسط دپارتمان هاي موسسه پارس مجتمع ارزيابي مي گردد .