شرایط نمایندگی آکادمی پارس

آکادمی بین المللی هنر پارس افتخار دارد با حضور اساتید مجرب و حرفه ای فضایی کاملا تخصصی و رقابتی را برای علاقمندان ایجاد کرده است. موسسه طراحان مد و لباس پارس به منظور آموزش تخصصی و کاربردی طراحی لباس ایجاد شده و در اهداف این آکادمی توسعه و تکمیل دانش طراحان لباس ایرانی اولویت ویژه دارد. در این مجموعه آموزشی تلاش است بر اساس نیازهای روز پوشاک ایرانی به آموزش طراحان لباس پرداخت. آکادمی بین المللی طراحی لباس پارس دارای دوره های تخصصی طراحی پارچه و لباس و دوره های تکمیلی می باشد. در این آکادمی از دوره های مقدماتی و طراحی های دستی تا دوره های پیشرفته و تخصصی و نرم افزاری، علاقمندان و هنرجویان را همراهی کرده و به طراح پارچه و لباس شدن هدایت می کند. برای اطلاعات بیشتر صفحه درباره ما را بخوانید.

مطالعه کامل وب سایت آکادمی هنر پارس توسط متقاضی
دانلود فرم پرسشنامه متقاضیان نمایندگی
تکمیل فرم پرسشنامه متقاضیان نمایندگی و ارسال آن همراه با کلیه ضمائم لازم به ایمیل واحد امور نمایندگی های آکادمی هنر پارس
انجام مصاحبه حضوری با متقاضی توسط موسسه طراحان مد و لباس پارس
تهیه جدول برآورد کارکرد توسط متقاضی (حداقل کارکرد ماهیانه)
معرفی اولیه ساختمان های مناسب جهت نمایندگی
بازدید از محل شهرستان ها و فعالیت های سابق و جاری متقاضی
پرداخت حق امتیاز توسط نماینده
ارائه موافقت اصولی کتبی از آکادمی هنرپارس به متقاضی
تجهیز کامل ساختمان و فضای آموزشی
عقد قرارداد نهایی

رعايت باورهاي بنيادي موسسه پارس و صداقت كاري

ايجاد بستر فيزيكي مناسب و در خور شان

ايجاد محيط كاري شاداب و دانش محور

پياده سازي موفق دوره هاي آموزشي طبق استاندارد ها

ارائه كليه خدمات و محصولات نرم افزاري و سخت افزاري موسسه

قبول تعهد انجام حداقل كاركرد ماهيانه

حضور كامل در جلسات ، تصميمات و فعاليت هاي گروهي موسسه

همكاري كامل با ناظران كيفي موسسه

رفع و رجوع امور مربوط به اخذ مجوز از مقامات محلی

تعاملات مالي بين “طراحان مد و لباس پارس” و نماینده :

پرداخت حق امتياز اخذ نمايندگي توسط نماينده بر اساس جدول استان ها نماينده به منظور عضويت در خانواده “طراحان مد و لباس پارس” و برخورداري از مزاياي آن مبلغي را بعنوان حق امتياز به آکادمی هنر پارس پرداخت مي نماید ، محاسبه حق امتياز بصورت پارامتريك مي باشد و بر اساس مولفه هايي نظير جمعيت شهري ميزان توسعه يافتگي و محروميت استان ، وضعيت دانشگاهي و امثال آن براي هر شهرستان توسط جداولي كه تهيه شده است در برنامه اکسل محاسبه مي گردد .

پرداخت قدرالسهم آموزشي توسط نماينده:

نماينده از محل درآمد شهريه ثبت نام به ميزان 20 درصد بابت قدرالسهم به “طراحان مد و لباس پارس” پرداخت خواهد نمود. اين ميزان در شش ماه اول همكاري شامل 5 درصد تخفيف مي گردد.

شهريه دروس با توجه به وضعيت هر شهرستان به تاييد هر دو طرف مي رسد و نماينده موظف است همان مبالغ توافق شده را اعلام نمايد، قدرالسهم نيز باتوجه به اين مبالغ محاسبه خواهد شد.

ضمنا هرگونه تخفيف، انصراف و عودت شهريه كه مطابق آيين نامه هاي مصوب آکادمی پارس انجام شود در محاسبه قدرالسهم رعايت خواهد شد، هرگونه قرارداد آموزشي كه نماينده با سازمان ها، شركت ها و اشخاص ثالث عقد نمايد كه چه در محل نمايندگي و چه در خارج از آن اجرا شود نيز شامل محاسبه قدرالسهم خواهد گرديد.

شرایط لازم جهت دریافت نمایندگی

داشتن تجربه کافی در زمینه اجرا و مدیریت هرگونه فعالیت تجاری (حداقل 4 سال سابقه مدیریت هر گونه کسب و کار)

داشتن حداقل مدرك كارشناسي براي مديريت مسئول نمايندگي

داشتن مجوزهاي آموزشي و فعاليت هاي مرتبط

دارا بودن توان مالي مناسب

همسو بودن افكار و عقايد و ايديولو‍ژي كاري

داشتن شرايط متعارف عرفي و اجتماعي

آشنايي كافي با "طراحان مد و لباس پارس" و فعاليت هاي آن

قبول تعهد حداقل كاركرد ماهيانه

حداقل کارکرد :

ماهیانه :

طراحان مد و لباس پارس” توقع دارد كه نماينده در هر شهرستاني ‌بنا به وضعيت آن شهر ،‌ برآوردي از رشته هاي آموزشي قابل اجرا در آن شهر و نيز تعداد دانش پذيران آن رشته ها را تهيه نمايد. (نام دوره – میانگین شهریه دوره – تعداد نفرات – جمع شهریه دریافتی)

جمع کل :

برآورد فوق براي هر سال كاري تهيه مي گردد . اين برآورد در وهله اول نشان دهنده شناخت نماينده از “طراحان مد و لباس پارس” و دوره هاي آن و نيز از شهرستان خود مي باشد .

باتوجه به اينكه بديهي است هيچگاه برآوردها در عمل به حقيقت كامل نمي پيوندد ، طرفين اين برآورد را بررسي و حداقلي را براي آن توافق مي نمايند كه اين حداقل كاركرد ميزاني است كه نماينده قبول مي نمايد كه حتما انجام شود .

نماينده مبلغ قدرالسهم مربوط به حداقل كاركرد و با تقسيط 12 ماهه به مجتمع مي پردازد . در صورتي كه كاركرد واقعي در پايان نیم سال قراردادی بيش از اين حداقل باشد ، ميزان قدرالسهم مابقي نيز توسط نماينده پرداخت مي شود اما اگر متاسفانه كاركرد كمتر از حداقل شد آکادمی پارس مبلغي را عودت نخواهد كرد .

بديهي است موسسه پارس تمام تلاش خود را جهت همكاري با نماينده انجام خواهد داد تا نتنها حداقل كاركرد فوق بلكه بيش از برآوردهاي انجام شده نيز فعاليت آموزشي بدست آيد .

سوالات متداول مربوط به گرفتن نمایندگی

آیا "طراحان مد و لباس پارس" به افراد حقیقی هم نمایندگی می دهد؟

بله ، اما در صورتی فرد حقیقی می تواند نمایندگی دریافت نماید که تمامی سرمایه گذاری فعالیت را راسا انجام دهد، مالکیت ساختمان نمایندگی را کاملا دارا باشد و نیز شرایط کامل مدیریت آموزشی و اداری نمایندگی را نیز داشته باشد .

آیا نمایندگی طراحان مد و لباس پارس در شهرستانها بصورت انحصاری است؟

بله ، کلیه نمایندگی ها غیر انحصاری می باشد ، اما آکادمی پارس معمولا در شهرستان هایی که نماینده آن فعالیت قابل قبولی نداشته باشد اقدام به اعطای نمایندگی دیگری می نماید .

آيا شهريه دروس در شهرستانها بايستي مطابق تهران باشد؟

بله ، موسسه طراحان مد و لباس پارس شهریه دوره های آموزشی را به شکلی تنظیم می نماید که برای تمامی شهرستان ها توجیه اقتصادی داشته باشد .

 

آيا مدت زمان دروس در شهرستان ها با تهران متفاوت است ؟

خیر ، تمام دروس داراي سيلابس يكسان مي باشند و در كل كشور بايستي مطابق استانداردهاي مصوب “طراحان مد و لباس پارس” اجرا شوند . مدت زمان دروس نيز جزء اين استاندارد است .

 

آيا اساتيد نمايندگي ها همانند اساتيد مركزي "طراحان مد و لباس پارس"هستند ؟

بله ، طراحان مد و لباس پارس تمام تلاش خود را جهت انتخاب اساتيد برتر در شهرستان ها مي نمايد و نيز كليه اساتيد نمايندگي ها قبل از شروع به تدريس ،‌ دوره هاي خاص تربيت مربي گذرانده و صلاحيت آنها توسط دپارتمان هاي موسسه پارس مجتمع ارزيابي مي گردد .