شرایط نمایندگی آکادمی پارس

آکادمی بین المللی هنر پارس افتخار دارد با حضور اساتید مجرب و حرفه ای فضایی کاملا تخصصی و رقابتی را برای علاقمندان ایجاد کرده است. موسسه طراحان مد و لباس پارس به منظور آموزش تخصصی و کاربردی طراحی لباس ایجاد شده و در اهداف این آکادمی توسعه و تکمیل دانش طراحان لباس ایرانی اولویت ویژه دارد. در این مجموعه آموزشی تلاش است بر اساس نیازهای روز پوشاک ایرانی به آموزش طراحان لباس پرداخت. آکادمی بین المللی طراحی لباس پارس دارای دوره های تخصصی طراحی پارچه و لباس و دوره های تکمیلی می باشد. در این آکادمی از دوره های مقدماتی و طراحی های دستی تا دوره های پیشرفته و تخصصی و نرم افزاری، علاقمندان و هنرجویان را همراهی کرده و به طراح پارچه و لباس شدن هدایت می کند. برای اطلاعات بیشتر صفحه درباره ما را بخوانید.

مطالعه کامل وب سایت آکادمی هنر پارس توسط متقاضی
دانلود فرم پرسشنامه متقاضیان نمایندگی
تکمیل فرم پرسشنامه متقاضیان نمایندگی و ارسال آن همراه با کلیه ضمائم لازم به ایمیل واحد امور نمایندگی های آکادمی هنر پارس
انجام مصاحبه حضوری با متقاضی توسط موسسه طراحان مد و لباس پارس
تهیه جدول برآورد کارکرد توسط متقاضی (حداقل کارکرد ماهیانه)
معرفی اولیه ساختمان های مناسب جهت نمایندگی
بازدید از محل شهرستان ها و فعالیت های سابق و جاری متقاضی
پرداخت حق امتیاز توسط نماینده
ارائه موافقت اصولی کتبی از آکادمی هنرپارس به متقاضی
تجهیز کامل ساختمان و فضای آموزشی
عقد قرارداد نهایی

رعایت باورهای بنیادی موسسه پارس و صداقت کاری

ایجاد بستر فیزیکی مناسب و در خور شان

ایجاد محیط کاری شاداب و دانش محور

پیاده سازی موفق دوره های آموزشی طبق استاندارد ها

ارائه کلیه خدمات و محصولات نرم افزاری و سخت افزاری موسسه

قبول تعهد انجام حداقل کارکرد ماهیانه

حضور کامل در جلسات ، تصمیمات و فعالیت های گروهی موسسه

همکاری کامل با ناظران کیفی موسسه

رفع و رجوع امور مربوط به اخذ مجوز از مقامات محلی

تعاملات مالی بین “طراحان مد و لباس پارس” و نماینده :

پرداخت حق امتیاز اخذ نمایندگی توسط نماینده بر اساس جدول استان ها نماینده به منظور عضویت در خانواده “طراحان مد و لباس پارس” و برخورداری از مزایای آن مبلغی را بعنوان حق امتیاز به آکادمی هنر پارس پرداخت می نماید ، محاسبه حق امتیاز بصورت پارامتریک می باشد و بر اساس مولفه هایی نظیر جمعیت شهری میزان توسعه یافتگی و محرومیت استان ، وضعیت دانشگاهی و امثال آن برای هر شهرستان توسط جداولی که تهیه شده است در برنامه اکسل محاسبه می گردد .

پرداخت قدرالسهم آموزشی توسط نماینده:

نماینده از محل درآمد شهریه ثبت نام به میزان 20 درصد بابت قدرالسهم به “طراحان مد و لباس پارس” پرداخت خواهد نمود. این میزان در شش ماه اول همکاری شامل 5 درصد تخفیف می گردد.

شهریه دروس با توجه به وضعیت هر شهرستان به تایید هر دو طرف می رسد و نماینده موظف است همان مبالغ توافق شده را اعلام نماید، قدرالسهم نیز باتوجه به این مبالغ محاسبه خواهد شد.

ضمنا هرگونه تخفیف، انصراف و عودت شهریه که مطابق آیین نامه های مصوب آکادمی پارس انجام شود در محاسبه قدرالسهم رعایت خواهد شد، هرگونه قرارداد آموزشی که نماینده با سازمان ها، شرکت ها و اشخاص ثالث عقد نماید که چه در محل نمایندگی و چه در خارج از آن اجرا شود نیز شامل محاسبه قدرالسهم خواهد گردید.

شرایط لازم جهت دریافت نمایندگی

داشتن تجربه کافی در زمینه اجرا و مدیریت هرگونه فعالیت تجاری (حداقل 4 سال سابقه مدیریت هر گونه کسب و کار)

داشتن حداقل مدرک کارشناسی برای مدیریت مسئول نمایندگی

داشتن مجوزهای آموزشی و فعالیت های مرتبط

دارا بودن توان مالی مناسب

همسو بودن افکار و عقاید و ایدیولو‍ژی کاری

داشتن شرایط متعارف عرفی و اجتماعی

آشنایی کافی با "طراحان مد و لباس پارس" و فعالیت های آن

قبول تعهد حداقل کارکرد ماهیانه

حداقل کارکرد :

ماهیانه :

طراحان مد و لباس پارس” توقع دارد که نماینده در هر شهرستانی ‌بنا به وضعیت آن شهر ،‌ برآوردی از رشته های آموزشی قابل اجرا در آن شهر و نیز تعداد دانش پذیران آن رشته ها را تهیه نماید. (نام دوره – میانگین شهریه دوره – تعداد نفرات – جمع شهریه دریافتی)

جمع کل :

برآورد فوق برای هر سال کاری تهیه می گردد . این برآورد در وهله اول نشان دهنده شناخت نماینده از “طراحان مد و لباس پارس” و دوره های آن و نیز از شهرستان خود می باشد .

باتوجه به اینکه بدیهی است هیچگاه برآوردها در عمل به حقیقت کامل نمی پیوندد ، طرفین این برآورد را بررسی و حداقلی را برای آن توافق می نمایند که این حداقل کارکرد میزانی است که نماینده قبول می نماید که حتما انجام شود .

نماینده مبلغ قدرالسهم مربوط به حداقل کارکرد و با تقسیط 12 ماهه به مجتمع می پردازد . در صورتی که کارکرد واقعی در پایان نیم سال قراردادی بیش از این حداقل باشد ، میزان قدرالسهم مابقی نیز توسط نماینده پرداخت می شود اما اگر متاسفانه کارکرد کمتر از حداقل شد آکادمی پارس مبلغی را عودت نخواهد کرد .

بدیهی است موسسه پارس تمام تلاش خود را جهت همکاری با نماینده انجام خواهد داد تا نتنها حداقل کارکرد فوق بلکه بیش از برآوردهای انجام شده نیز فعالیت آموزشی بدست آید .

سوالات متداول مربوط به گرفتن نمایندگی

آیا "طراحان مد و لباس پارس" به افراد حقیقی هم نمایندگی می دهد؟

بله ، اما در صورتی فرد حقیقی می تواند نمایندگی دریافت نماید که تمامی سرمایه گذاری فعالیت را راسا انجام دهد، مالکیت ساختمان نمایندگی را کاملا دارا باشد و نیز شرایط کامل مدیریت آموزشی و اداری نمایندگی را نیز داشته باشد .

آیا نمایندگی طراحان مد و لباس پارس در شهرستانها بصورت انحصاری است؟

بله ، کلیه نمایندگی ها غیر انحصاری می باشد ، اما آکادمی پارس معمولا در شهرستان هایی که نماینده آن فعالیت قابل قبولی نداشته باشد اقدام به اعطای نمایندگی دیگری می نماید .

آیا شهریه دروس در شهرستانها بایستی مطابق تهران باشد؟

بله ، موسسه طراحان مد و لباس پارس شهریه دوره های آموزشی را به شکلی تنظیم می نماید که برای تمامی شهرستان ها توجیه اقتصادی داشته باشد .

 

آیا مدت زمان دروس در شهرستان ها با تهران متفاوت است ؟

خیر ، تمام دروس دارای سیلابس یکسان می باشند و در کل کشور بایستی مطابق استانداردهای مصوب “طراحان مد و لباس پارس” اجرا شوند . مدت زمان دروس نیز جزء این استاندارد است .

 

آیا اساتید نمایندگی ها همانند اساتید مرکزی "طراحان مد و لباس پارس"هستند ؟

بله ، طراحان مد و لباس پارس تمام تلاش خود را جهت انتخاب اساتید برتر در شهرستان ها می نماید و نیز کلیه اساتید نمایندگی ها قبل از شروع به تدریس ،‌ دوره های خاص تربیت مربی گذرانده و صلاحیت آنها توسط دپارتمان های موسسه پارس مجتمع ارزیابی می گردد .