آموزش الگوسازی و دوخت

آموزش خیاطی و نازک دوزی

مدت و شهریه دوره آموزشی

        

 

طول دوره 3 ماه
هفته ای دو جلسه: شنبه ها و دوشنبه ها

هفته ای دو جلسه: یکشنبه ها و سه شنبه ها

هفته ای یک جلسه: چهارشنبه ها یا پنجشنبه ها یا جمعه ها

پیش نیاز                          بدون پیش نیاز

مشاوره رایگان
۰۲۱-۶۶۵۶۵۹۵۰/ ۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵

دوره آموزشی خود را آنلاین رزرو کنید و تا 100 هزار تومان تخفیف بگیرید.

 تخفیف ویژه (مدت محدود)

6900000 تومان

مختصری در مورد آموزش خیاطی و نازک دوزی:

هدف دوره آموزش خیاطی، یادگیری کامل سرفصل های آموزشی دوره شامل دامن ها، شلوار، مانتو، یقه ها، آستین و … است. تمامی سرفصل ها با حرفه ای ترین متد روز دنیا تدریس می شود، در انتهای دوره هنرجو می تواند تمامی لباس ها را به راحتی الگو سازی و دوخت نماید. در ادامه توضیحات دوره آموزش خیاطی و سر فصل های آن را مشاهده می‌نمایید.

 • آموزش نحوه اندازه گیری و محاسبه اندازه ها و رسم الگوی بالاتنه
  آموزش الگوسازی اساس آستین مولر
  آموزش الگوسازی انواع انتقال ساسون ها و برش های مناسب مانتو (برش منحنی،زاویه دار،عصایی)
  آموزش الگوسازی و دوخت انواع یقه های خطی (مسطح)
  آموزش دوخت اساس بالاتنه مانتو
  آموزش الگوسازی و دوخت انواع یقه های پایه دار (انگلیسی، آرشال، آمریکایی)
  آموزش الگوسازی و دوخت جیب داخل درز،جیب داخل برش منحنی
  آموزش الگوسازی بالاتنه بدون پنس مناسب شومیز
  آموزش الگوسازی آستین شومیز+مچ آستین
  آموزش الگوسازی یقه مردانه پایه جدا
  آموزش دوخت شومیز زنانه
  آموزش الگوسازی و دوخت آستین لاله ای، پفی، چین دار، پاکتی
  آموزش الگوسازی و دوخت یقه شکاری، یقه ب ب
  آموزش الگوسازی و دوخت مانتو کیمونو
  آموزش الگوسازی و دوخت یقه آبشاری
  آموزش مغزی دوزی منحنی و زاویه دار

امکان قسط بندی دارد.

مدت زمان دوره آموزشی بستگی به این دارد که هنرجو هفته ای چند جلسه در کلاس ها شرکت کند.

کلاس ها به صورت نیمه خصوصی و با شهریه عمومی بوده و تاریخ شروع دوره های آموزشی به اختیار خود هنرجو است و نیازی به انتظار برای تکمیل ظرفیت کلاس توسط هنرجو نیست.

مدت زمان دوره آموزشی نامحدود بوده و کلاس ها تا پایان آموزش سرفصل ها توسط مدرس و تایید امضای هنرجو ادامه خواهد داشت، همچینین برای هنرجویان کارت پشتیبانی ۵ ساله صادر میگردد که میتوانند از تمامی امکانات موسسه پارس به مدت ۵ سال به صورت رایگان استفاده کنند.

ساعت کاری اکادمی پارس ۹ الی ۱۹:۳۰ تمام روزهای هفته بوده ، روزها و ساعات کلاس به اختیار هنرجو است و عزیزان میتوانند با توجه به شرایط خود ساعات و روزهای کلاس خود را انتخاب کنند.

با هر سطحی از اطلاعات با ما به یک طراح و خیاط لباس حرفه ای تبدیل شوید (بدون پیش نیاز)

نامحدود بودن زمان دوره آموزشی : زمان دوره= فراگیری کامل تمامی سرفصل های تعیین شده و تایید آن توسط هنرجو

کلاس های نیمه خصوصی با شهریه عمومی = تعداد هنرجویان هر کلاس ۲ الی ۳ نفر میباشد تا کیفیت آموزش چندین برابر شود و هر یک هنرجویان بتوانند از تجهیزات آموزشی و چرخ های خیاطی استفاده کنند (برخلاف موسسات آموزشی دیگر که برای سود بیشتر کلاس های خود را ۱۰ الی ۲۰ نفره برگزار میکنند و کلا ۱ الی ۲ تا چرخ خیاطی برای آموزش دارند و هنرجویان نمیتوانند سوالات خود را از مدرسین بپرسند و از چرخ خیاطی استفاده کنند)

اهدای گواهینامه های معتبر در پایان دوره به هنرجویان

مدریت زمان بندی دوره آموزشی = آکادمی پارس تمامی روزهای هفته از ساعت ۹ الی ۱۹:۳۰ دایر می باشد.هنرجویان میتوانند هنگام ثبت نام روز ها و ساعات خود را ا توجه به شرایط خود انتخاب نمایند. (مخصوصا دانشجویان، شاغلین و…)

تضمینی بودن آموزش و برگشت بی قید و شرط شهریه در صورت عدم رضایت هنرجو

اهدای پکیج های کمک آموزشی به هنرجویان (کتاب، جزوه و…)

آموزش زیر نظر برجسته ترین طراحان و اساتید کشور

تنها مرکز آموزش سرفصل های پوشاک با دارا بودن کارخانه صنعتی پوشاک در ایران

ارتباط مستقیم آکادمی پارس با کشور ترکیه برای به روز بودن سرفصل ها و نحوه آموزش (شعبه شهر آدنا ترکیه)

بازار کار تضمینی= معرفی هنرجویان به کارخانجات و تولیدی های صنعتی و مزون ها و همچنین مشاوره ۰ تا ۱۰۰ رایگان برای هنرجویانی که قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارند.

کارت هوشمند ۵ ساله پشتیبانی= هنرجویان میتوانند تا ۵ سال از کلاس های رایگان رفع اشکال حضوری استفاده نمایند. هنرجویان میتوانند ورکشاپ های آموزشی آکادمی پارس را رایگان استفاده نمایند. هنرجویان حتی بعد از دوره میتوانند از تجهیزات آکادمی پارس به صورت رایگان استفاده کنند. و…

مزایای کارت هوشمند ۵ ساله :

شرکت در ورکشاپ های آموزشی برای دارندگان کارت هوشمند پشتیبانی (هنرجویان آکادمی پارس) رایگان میباشد.

هنرجویان و دارندگان کارت پشتیبانی تا ۵ سال به صورت رایگان میتوانند ار کلاس های رفع اشکال آکادمی پارس استفاده کنند.

استفاده از تجهیزات کارگاه الگوسازی و دوخت آکادمی پارس به مدت ۵ سال برای هنرجویان و دارندگان کارت پشتیبانی رایگان میباشد.

دارندگان کارت پشتیبانی و هنرجویان آکادمی پارس میتوانند تا ۵ سال تمامی تورهای آموزشی آکادمی پارس را رایگان شرکت کنند. (تورها شامل : بازدید از کارخانجات صنعتی – بازدید از گلدوزی های صنعتی – بازدید از چاپخانه های صنعتی پوشاک و… میباشد.)

دارندگان کارت پشتیبانی و هنرجویان میتوانند از مشاوره های آکادمی پارس در زمینه الگوسازی و دوخت به صورت رایگان استفاده کنند. (ویژه هنرجویان دوره الگوسازی و دوخت)

دارندگان کارت پشتیبانی و هنرجویان میتوانند از مشاوره های آکادمی پارس در زمینه راه اندازی کسب و کار، مزون، تولیدی و… به صورت رایگان استفاده کنند. (ویژه تمامی هنرجویان آکادمی پارس )

دارندگان کارت پشتیبانی و هنرجویان آکادمی پارس در صورت تمایل خودشان به بازار کار معرفی میشوند (بازار کار تضمینی)

و …..

بعد از دوره چه گواهینامه ها و مدارکی برای هنرجویان صادر میشود؟

بعد از اتمام دوره آموزشی، برای تمامی هنرجویان معتبرترین و تخصصی ترین مدارک پوشاک ایران شامل مدرک وزارت ارشاد، مدرک بنیاد ملی مد و لباس و مدرک آکادمی پارس صادر میشود که تمامی مدارک دو زبانه و ترجمه شده است.
همچنین Certificate و License و مدارک بین المللی مختلفی برای هنرجویانی که قصد مهاجرت یا اقامت و تحصیل در کشورهای دیگر را دارند صادر میشود که در زیر نمونه هایی از مدارک را مشاهده میکنید.

 • شناخت و اندازه گیری اولیه پایین تنه و رسم الگوی اولیه دامن
 • دوخت اساس دامن تنگ (کمر-زیپ)
 • رسم الگوی دامن خمره ای
 • آموزش ایراد اندامی دامن
 • رسم الگوی دامن فون 1
 • رسم الگوی دامن فون 2
 • رسم الگو و دوخت دامن پیلی دوقلو
 • رسم الگو و دوخت دامن پیلی خوابیده
 • رسم الگو و دوخت دامن پیلی یکطرفه
 • رسم الگو و دوخت دامن شلواری
 • رسم الگو و دوخت دامن نیم کلوش
 • رسم الگو و دوخت دامن تمام کلوش
 • رسم الگو و دوخت دامن ترک
 • رسم الگو و دوخت دامن ترک ماهی
 • رسم الگو و دوخت اساس شلوار به همراه جیب
 • شناخت و اندازه گیری، رسم الگو و دوخت بالاتنه
 • انواع ایرادهای اندامی
 • رسم الگوی آستین معمولی
 • رسم الگو و دوخت یقه های خطی (گرد، هفت، خشتی، دلبری)
 • رسم الگو و دوخت یقه های پایه دار (انگلیسی، آرشال، آمریکایی)
 • رسم الگو و دوخت یقه (ایستاده، فرنچ، دیپلمات)
 • رسم الگو و دوخت جیب داخل درز و جیب از رو

مزایای کارت هوشمند ۵ ساله :

شرکت در ورکشاپ های آموزشی برای دارندگان کارت هوشمند پشتیبانی (هنرجویان آکادمی پارس) رایگان میباشد.

هنرجویان و دارندگان کارت پشتیبانی تا ۵ سال به صورت رایگان میتوانند ار کلاس های رفع اشکال آکادمی پارس استفاده کنند.

استفاده از تجهیزات کارگاه الگوسازی و دوخت آکادمی پارس به مدت ۵ سال برای هنرجویان و دارندگان کارت پشتیبانی رایگان میباشد.

دارندگان کارت پشتیبانی و هنرجویان آکادمی پارس میتوانند تا ۵ سال تمامی تورهای آموزشی آکادمی پارس را رایگان شرکت کنند. (تورها شامل : بازدید از کارخانجات صنعتی – بازدید از گلدوزی های صنعتی – بازدید از چاپخانه های صنعتی پوشاک و… میباشد.)

دارندگان کارت پشتیبانی و هنرجویان میتوانند از مشاوره های آکادمی پارس در زمینه الگوسازی و دوخت به صورت رایگان استفاده کنند. (ویژه هنرجویان دوره الگوسازی و دوخت)

دارندگان کارت پشتیبانی و هنرجویان میتوانند از مشاوره های آکادمی پارس در زمینه راه اندازی کسب و کار، مزون، تولیدی و… به صورت رایگان استفاده کنند. (ویژه تمامی هنرجویان آکادمی پارس )

دارندگان کارت پشتیبانی و هنرجویان آکادمی پارس در صورت تمایل خودشان به بازار کار معرفی میشوند (بازار کار تضمینی)

نمونه کار هنرجویان
آموزش خیاطی و نازک دوزی

بانوان کشور ما یکی از هنرمندترین افراد در سراسر جهان شناخته شده‌اند که علاوه بر ایده‌های ناب و خلاقانه، ظرافت و جذابیت را نیز به تصویر کشیده‌اند. یکی از هنرهای خارق العاده که در کنار ظرافت و جذابیت منحصر بفرد، خلق یک ایده‌ی ناب و مدرن بوده است، خیاطی می‌باشد. امروزه افراد مبتدی می‌توانند با آموزش خیاطی مناسب به پیشرفته‌ترین مراحل دست یابند. مراحل یادگیری مناسب علاوه بر پیشرفت چشمگیر، سبب افزایش مهارت و تخصص شما شده و از یک فرد مبتدی، فردی متخصص و حرفه‌ای را به بازار رقابتی عرضه خواهد نمود. از این جهت می‌توان گفت که دریافت یک آموزش مناسب، در جهت ارتقا دانش حرفه‌ای و همچنین افزایش تولیدات مرغوب و شایسته، بسیار تاثیر گذار بوده است.

بسیار پیش آمده است که شما شاهد یک لباس جذاب در مزون‌ها و یا کاتالوگ‌های مختلف بوده‌اید که به برخی از دلایل، قادر به تهیه آن نبوده‌اید. اما با دریافت یک آموزش حرفه‌ای و تخصصی که مرحله به مرحله در کنار شما بوده و پیشرفت را در درون شما رقم می‌زند، می‌توانید خود مبلّغ بسیاری از طرح‌های بی نظیر و تکرار نشدنی باشید. اما چگونه می‌توان یک مرکز آموزشی معتبر را شناخت؟ برای اینکه بتوانید به بهترین مرکز آموزشی مراجعه کنید، به موارد زیر توجه نمایید:

آموزش خیاطی

انتخاب بهترین کلاس خیاطی:

انتخاب یک مرکز تخصصی و همچنین پیشرفته در زمینه‌ی آموزش اصول مهم خیاطی، بسیار حائز اهمیت بوده است. مراکز بسیار زیادی در این زمینه به فعالیت مشغول هستند که برخی از آنها به ذکر اصول و تکنیک‌های مهم در خیاطی پرداخته و برخی دیگر از آموزش‌های سطحی استفاده خواهند نمود. سطح مهارت شما در زمینه‌ی خیاطی چقدر است؟ آیا نیازمند آموزش‌های ابتدایی نیز خواهید بود؟ اگر به دنبال یک مرکز آموزش تخصصی و ایده‌آل در زمینه‌ی خیاطی هستید، به نکات زیر توجه نمایید:

1. توجه به مدیران و آموزگاران کلاس خیاطی:

یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب یک مرکز آموزشی عالی و توانمند، توجه به کادر مجرب آنها برای آموزش بوده است. برای اینکه از یک آموزش تخصصی و ایده‌آل بهره‌مند شوید، باید آموزگاران مجموعه را شناخته و در جهت کسب اطلاع از سوابق آنها در این حیطه برآیید. آموزگارانی که در این حیطه از تخصص و دانش کافی برخوردار باشند، حتما یک آموزش حرفه‌ای و با ظرافت را برای شما در بر خواهند داشت. آکادمی هنر پارسه با جمع آوری اساتید برجسته در این زمینه، برای افزایش کیفیت آموزش مراجعه کنندگان در تلاش بوده است. در این آکادمی از بهترین متخصصان و همچنین فعالان بازار کار استفاده شده است که فارغ التحصیلان معتبرترین دانشگاه‌های ایران بوده‌اند. لذا شما می‌توانید در این آکادمی بهترین آموزش‌ها را تجربه نمایید.

2. دریافت خدمات منحصر بفرد کلاس خیاطی:

در آموزشگاه‌های معتبر با توجه به آمادگی افراد در هر زمینه‌ای، اقدام به آموزش آنها خواهند نمود. بهتر است قبل از مراجعه به مراکز آموزشی، هدف خود را از آموزش خیاطی مشخص کنید. اگر دوستدار دوخت‌های مزونی هستید و یا به دنبال جذب بازار کار و همچنین ورود به آن هستید، بهتر است آگاهی لازم را در زمینه‌ی خیاطی مناسب آنها، کسب نمایید. آکادمی هنر پارس با مشخص نمودن سطح آموزش و همچنین در نظر گرفتن ارائه‌ی اطلاعات دقیق در زمینه‌ی نحوه‌ی آموزش مانند: ارائه‌ی اطلاعات کامل درباره‌ی دوره‌های آموزشی مختلف اعم از ضخیم دوزی، دوره‌های آموزشی تولید انواع مانتو و شومیز، طراحی لباس و غیره، خدمات منحصر بفردی را به علاقمندان ارائه خواهد نمود. شما به دنبال دریافت چه خدمات ایده‌آلی از یک مرکز آموزشی معتبر هستید؟

آموزش خیاطی

3. خدمات و گارانتی آموزش:

آیا معنی خدمات و گارانتی آموزشی را می‌دانید؟ یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب یک مرکز معتبر برای آموزش‌های اصولی و مهم، توجه به خدمات و پشتیبانی از آموزش‌های ارائه شده بوده است. چه بسا بسیاری از افراد پس از دریافت برخی از آموزش‌ها،  باز هم با مشکل و اشکال مواجه شده و برای رفع آنها با موانع مختلفی مواجه خواهند شد. یک مرکز معتبر  آموزشی، آموزش‌های ارائه شده‌ی خود را پشتیبانی نموده است و همواره در بسیاری از مراحل سخت، همراه و هم قدم دانش آموختگان بوده است. آکادمی هنر پارس نیز یکی از مراکز معتبر در زمینه‌ی پشتیبانی و گارانتی آموزش‌های ارائه شده بوده است. در این مرکز علاوه بر استفاده‌ی رایگان از انواع تجهیزات به مدت 5 سال، می‌توان از کلاس‌های رفع اشکال و همچنین مشاوره‌های تخصصی و دقیق نیز بهره‌مند شد. در این صورت دانش آموختگان این آکادمی با مهارت و دانش خاص به بازار کار وارد شده و از جذابیت کار خود لذت خواهند برد.

4. بازار کار خیاطی:

تامین بازار کار مناسب برای آموزش دیدگان، یکی دیگری از خصوصیات برجسته در مراکز معتبر آموزشی بوده است. یکی از مهمترین نیازهای بسیاری از افراد پس از مراجعه به کلاس‌های آموزش خیاطی ، ورود به بازار کار مناسب بوده است. همانطور که می‌دانید، صنعت پوشاک یکی از صنایع بسیار مهم در کشور بوده است که همواره از بازار کار بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. موفقیت در بازار کار این صنعت و دستیابی به بهترین موقعیت کاری، وابسته به دانش تخصصی و همچنین دریافت آموزش‌های ایده‌آل و مناسب بوده است. آکادمی هنر پارس بازار کار مناسبی را برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته است که موفقیت آنها را در بر داشته است. پس از دریافت آموزش‌های لازم توسط این آکادمی با خیالی آسوده وارد بازار کار شوید و از موفقیت خود در این بازار، لذت ببرید.

بهترین نحوه آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته:

آموزش‌های مرحله به مرحله و گام به گام توسط افراد متخصص و باتجربه، زمینه‌ی کسب مهارت تخصصی را برای افراد مبتدی مهیا می‌سازد. افرادی که به این رشته علاقه مند هستند، می‌توانند به راحتی از طریق آموزش‌های مجازی در آکادمی پارس نیز، مهارت لازم را کسب نموده و با کمترین هزینه، تخصصی قابل توجه را به دست آورند. در آموزش‌های گام به گام، افرادی که حتی از نیازهای اولیه خیاطی آگاهی ندارند، به فردی متخصص در طراحی و تولید انواع لباس‌ها مبدل خواهند شد. از این جهت قبل از انتخاب یک مرکز آموزشی مناسب، به نحوه‌ی آموزش آنها نیز توجه نمایید. در آکادمی پارس علاوه بر دریافت آموزش خیاطی به صورت حضوری، می‌توانید از خدمات غیر حضوری و مجازی آنها نیز با ارائه‌ی اطلاعات دقیق و همچنین توجه به ظرافت و دوخت جذاب در خیاطی، بهره‌مند گردید.

یک فکر در مورد “آموزش خیاطی و نازک دوزی

 1. سامان شهابی گفت:

  سلام من سامان هستم 17 ساله و میخوام خیاطی یاد بگیرم خواستم بگم آموزشگاهتون فقط زنانه است یا خیر؟
  بعدش هم دوره نازک دوزی و مانتو دوزی هر کدوم چقدر زمان برای یادگیری لازمه
  و در آخر اینکه مدرک قابل ترجمه هم میدید برای مهاجرت میخوام

  1. miss admin گفت:

   سلام، اقایون هم می تونن شرکت کنند، نازک دوزی دو ماه و نیم طول میکشه، مدرک بین المللی دوزبانه در آخر بابت هر دوره بهتون داده میشه، برای پرونده مهاجرتتون هم میتونید استفاده کنید.

 2. Helma گفت:

  سلام، شعبه ای تو رشت ندارین؟!

  1. poshtibanhonar گفت:

   سلام خیر متاسفانه

 3. صبا گفت:

  در دوره های خیاطی الگو سازی یاد میدید یا جدا کلاس دارید و کلا بعد ۲۰‌جلسه مدرک میدید؟

  1. miss admin گفت:

   دوره خیاطی شامل اگوسازی برش و دوخته و پایان دوره بهتون مدرک داده میشه

 4. مهرنوش نریمانی گفت:

  سلام. وقتتون بخیر کلاسهای آموزشی غیر حضوری هم داره

  1. آکادمی هنر پارس گفت:

   سلام برای آموزش های آکادمی هنر پارس به صورت غیر حضوری هم برقراره از طریق منوی سایت میتونید در دوره ها شرکت کنید

 5. ناشناس گفت:

  سلام وقتتون بخیر کلاسهای شما غیر حضوری هم داره

  1. miss admin گفت:

   سلام بله بعضی از دوره ها غیرحضوری هم دارند

 6. ناشناس گفت:

  خسته نباشید ممنون به خاطر
  این مطالب فوق العاده

  1. miss admin گفت:

   ممنون از شما، قابل نداشت

 7. Shaghayegh گفت:

  سلام‌،خسته‌نباشین‌
  خیاطی‌پایه‌یک‌آموزش‌میدین

  1. miss admin گفت:

   سلام وقت بخیر، منظورتون مقدماتیه؟ بله دوره نازک دوزی داریم، برای اطلاعات بیشتر با موسسه در ارتباط باشید 02166565950

 8. ناشناس گفت:

  ایا دوره ی نازک دوزی و مانتو دوزی فرق داره

  1. آکادمی هنر پارس گفت:

   سلام بله دوره اموزش خیاطی و نازک دوزی متفات از مانتو برای شرکت در دوره مانتو بر روی لینک زیر کلیک کنید
   https://b2n.ir/g91769

 9. ناشناس گفت:

  سلام برای اموزش قیر حضوری باید چه جوری اقدام کرد

  1. آکادمی هنر پارس گفت:

   سلام برای شرکت در دوره های غیر حضوری آموزش خیاطی و نازک دوزی از لینک زیر اقدام کنید
   https://b2n.ir/786101

 10. miss admin گفت:

  بسلامتی موفقق باشید

 11. احمد جوادی گفت:

  سلام آموزش خیاطی تا کی تخفیف داره؟
  دوره پیراهن مردونه رو میخاستم

  1. تودی گفت:

   جشنواره تخفیفی هنر پارس تا پایان این ماه برای دوره های آموزش خیاطی و طراحی لباس برقراره برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید
   ۶۶۵۶۵۹۵۰

 12. تودی گفت:

  آموزشگاه خیاطی آکادمی هنر پارس تجهیزات مورد نظر برای آموزش مانند چرخ خیاطی رو داراست و نیازی نیست برای شرکت در آموزش خیاطی چرخ تهیه کنید

 13. زهره محمدی گفت:

  کلاس خیاطی شما مدرک هم داره برای سر کار رفتن میخایم

  1. poshtibanhonar گفت:

   سلام بله مدرک زیر نظر وزارت ارشاد و بنیاد ملی مد و لباس

 14. الهه گفت:

  سلام اموزش خیاطی تون حضوریه حتما؟

  1. poshtibanhonar گفت:

   میتونید از دوره های غیر حضوری استفاده کنید برای اطلاعات بیشتر با شماره 66565950 تماس بگیرید.

 15. اعظم گفت:

  برای آموزش خیاطی باید چرخ خیاطی داشته باشیم از قبل؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.