۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

اموزش دوخت کت فانتزی

اموزش دوخت کت فانتزی

با اموزش دوخت کت فانتزی همراه ما باشید . برای رسم الگو این کت به دو  الگو جلو نیاز داریم، بعد از رسم الگوی اولیه و طراحی کوپ لباس  بازی یقه را برای یقه سمت چپ مشخص کرده و خط شکست را از گوشه گردن می کشیم و لقی را ابتدا اعمال می کنیم و بعد یقه را طراحی می‌کنیم. (انتقال پنس سرشانه)

اموزش دوخت کت فانتزی

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

اموزش دوخت کت فانتزی

   برای طراحی یقه اول باید در امتداد خط شکست به اندازه هلال گردن بالا رفته و سپس به صورت قائمه ۳ سانتی متر به سمت راست می رویم و سپس یقه را طراحی می‌کنیم.

اموزش دوخت کت فانتزی

اموزش دوخت کت فانتزی

   برای طراحی یقه سمت راست ابتدا بازی یقه را مثل سمت چپ مشخص کرده و خط شکست را می کشیم و پنس لقی را روی خط شکست می گیریم و یقه را شبیه یقه آرشال طراحی می کنیم.(آموزش یقه آرشال سرخود)برای پهنای یقه آرشال تا نزدیکی حلقه پهنا را در نظر بگیرید و بعد به سمت بیرون حلقه آن را امتداد بدهید. برای برگرد آن به داخل یقه البته پهنا آن را کمتر کنید تا حدود ۷ تا ۸ سانتی متر، بعد دوخت سجاف این مقدار به داخل یقه لباس برمی گردد  و به روی برش کوپ بست زده می شود.

اموزش دوخت کت فانتزی

اموزش دوخت کت کوتاه فانتزی

   بعد از طراحی یقه که من حدود ۲۰ سانتی متر از حلقه خارج شدم برای طراحی، یقه را رولت می کنیم و اوزمان پشت یقه هم داده شود و ساسون حدود دو سانتی متر در قسمت بالا طراحی گرفته شود.

اموزش دوخت کت فانتزی

بعد از بستن ساسون دوباره قسمت بالا یقه را طراحی می کنیم، بستن ساسون به خاطر خوب ایستادن یقه می باشد.

اموزش دوخت کت فانتزی

برای تهیه سجاف این دو قسمت به صورت کامل را پارچه انداخته و سجاف در می آوریم. برای برش از حلقه و یا برش عصایی از خط کارور ۲ و نیم پایین بیاید چون خطای دید همیشه ما را به اشتباه می اندازد و به خاطر خطای دید باید ۲و نیم پایین بیایم  تا در نظر بیننده همان خط کارور به حساب بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس