۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

آموزشگاه خیاطی فنی حرفه ای تهران

آموزشگاه خیاطی فنی حرفه ای تهران

آموزشگاه خیاطی فنی حرفه ای تهران جهت آموزش مهارت خیاطی تاسیس شده است. این سازمان در سایر کشور ها نیز وجود دارد و به همین علت مدرک آن از اعتبار بین المللی برخوردار است. در این سازمان رشته های مختلفی که هر کدام دارای استاندارد آموزشی مخصوصی می باشند، وجود دارد.

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

آموزش خیاطی در آموزشگاه خیاطی فنی حرفه ای تهران شامل سرفصل های زیر می باشد :

  • پذیرش هنرجو و ارائه مدرک فنی و حرفه ای خیاطی زنانه
  • خیاطی با روش های نوین  و آسان گرلاوین – متریک مولر
  • دوره های نازکدوزی  و ضخیم دوزی ژورنال
  • پذیرش انواع لباس شب و نامزدی – مجلسی کت و دامن

آموزشگاه خیاطی فنی حرفه ای تهران

آموزشگاه خیاطی فنی حرفه ای تهران

دوره های آموزش خیاطی

دوره ویژه نازک دوزی

   پس از فرا گیری این دوره شما قادر به دوخت مانتو و انواع دامن و بلوز و پیراهن شامل مدلهای متنوع در یقه – آستین و برش های مختلف روی لباس خواهید بود.دوره ی جذاب کارهای تزئینی روی شال و مانتو شامل نقاشی روی پارچه و اپلکه دوزی و تکه دوزی و … در این دوره شما قادر خواهید بود به راحتی مانتو ها و شال های ساده خود را با زیباترین کارها تبدیل به گرانترین مدل های مشابه پشت ویترین مغازه ها نمایید.(کلاس های آموزش خیاطی در تهران)

آموزش خیاطی فنی حرفه ای تهران

ضخیم دوزی

   شما پس از گذراندن کلاس پایه نازک دوزمی توانید وارد این دوره شده و به صورت حرفه ای تراز قبل در مدلهای مختلف آموزش ببینید. پس از گذراندن این بخش میتوانید در حدی متوسط وارد بازار کارشوید.آموزش هایی ازقبیل دوخت انواع مانتو مجلسی، مقنعه، ۲۰ نوع یقه، آستر دوزی شلوار و آموزش دوخت چادر و … به هنرجو داده می شود.طوری که هنرجو بعد از گذراندن این دوره ها به راحتی و به صورت حرفه ای می تواند خیاطی کند.در دوره مدل های کشی، بالغ بر ۲۰ نوع آموزش مدل های لباس کشی و دوخت آنها آموزش داده می شود.(دانشگاه های طراحی لباس در ایران)

لباس شب

   طراحی و دوخت لباس های شب و فنردوزی لباس مجلسی  یکی از پرطرفدار ترین بخش های آموزش خیاطی است که تمامی دوزندگان پوشاک باید آن را تعلیم دیده باشند تا در امر بازار یابی و اقتصادی دچار مشکل نگردند .این دوره از دوره های تخصصی می باشد و برای گذراندن آن باید کلاس پایه نازک دوز را بگذرانند سپس وارد این دوره شوند.

آموزش خیاطی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
خانه
حساب کاربری من
دوره آموزش طراحی لباس