جشنواره بلک فرایدی

به مناسبت جشنواره بلک فرایدی آکادمی پارس روی تمامی دوره های آموزشی خیاطی و طراحی لباس 55 درصد تخفیف برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. این جشنواره از تا 17 آذر ماه تمدید شد و قابل ثبت نام است، ولی ظرفیت تعداد متقاضیان برای ثبت نام محدود میباشد و ممکن است زودتر از تاریخ یاد شده تخفیفات تمام شود. پس الویت با افرادی هستش که زودتر ثبت نام خود را کامل کنند.

مشاوره رایگان و ثبت نام

 همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

شماره تماس شعبه کرج

پرسش های متداول شما عزیزان

مدرکی که بعد از دوره آموزشی صادر می شود؟

موسسه طراحان مد و لباس پارس به شماره ثبت 42056 تحت نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد ملی مد و لباس، با نام تجازی “آکادمی پارس” برای هنرجویان خود، بعد از دوره آموزشی مدرک وزارت آکادمی پارس، وزارت ارشاد و بنیاد ملی مد ولباس را صادر میکند که ترجمه شده و 2 زبانه نیز میباشد.

مزایا و کاربرد های مدرک آکادمی پارس چیست؟اگربخواهید مزون(خانه مد)، تولیدی یا موسسه مد ولباس تاسیس نمایید، میبایست از طریق بنیاد ملی مد و لباس اقدام به اخذ مجوز نمایید که مدرک آکادمی پارس یک امتیاز عالی برای رزومه و مراحل اخذ مجوزتان می باشد و شما میبایست حتما یک مدرک معتبر که نشان دهد شما در موسسه معتبر آموزش دیده اید را به بنیاد ملی مد و لباس ارائه دهید.

اگر بخواهید وام و تهسیلات برای راه اندازی تولیدی، مزون و کسب وکارتان از بانک دریافت نمایید، شرط اصلی آن این است که مدرکی ارائه دهید که دوره آموزشی مرتبط را در موسسه ای معتبر گذرانده اید و همچنین خیلی مزایای دیگر.

آیا برای مهاجرت هم میتوان از این مدارک استفاده کرد؟

آکادمی پارس به غیر از مدارک یاد شده و به درخواست هنرجویان، لایسنس و سرتیفیکیت معتبرترین دانشگاه بین المللی یعنی مدرک دانشگاهجی آر اس گروپ ( GRSGROUP) را نیز اعطا مینماید که بسیار در پرونده مهاجرت و بورسیه دانشگاه های خارجی و بین المللی مختلف تاثیرگذار  است.

سخن آخر و نصیحتی از آکادمی پارس :

مدرک، سرتیفیکیت و لایسنس، چه به صورت دانشگاهی و موسسات آزاد و مدارک بین المللی بسیار مهم هستند و به غیر از محاسنی که در این صفحه اشاره کردیم، کلاس کاری را بالاتر میبرند ولی مسئله خیلی مهم این است که در رشته های هنری و صنعتی و بازار کار هیچ تاثری ندارند و هیچ کارفرمایی صرفا به دلیل مدرک اقدام به استخدام یک شخص نمیکند و فقط براساس کار اجرایی، تخصص و تجربه فرد، شخصیت و انضباط و کار گروهی و… تصمیم به استخدام میگیرد.

تضمین بازار کار شما به چه صورت هستش ؟

تمامی گارگاه های خیاطی و طراحان لباس با آکادمی هنر پارس در ارتباط بوده و برای تکمیل کادر خود از میان هنرجویان آکادمی پارس گزینش و استخدام می کنند. پس تضمین معرفی به بازار کار یعنی تمامی هنرجویان بعد از دوره آموزشی توسط آکادمی پارس به بازار کار معرفی می شوند. اینطوری شما یک ماه بعد از دوره آموزشی، اولین حقوقتون دو برابر شهریه دوره آموزشی هستش که در آکادمی پارس پرداخت کرده اید.

تجهیزات آکادمی پارس چگونه است؟
 • چرخ راسته صنعتی جک jack
 • چرخ زیگزال (سردوز) ۵ نخ جک jack
 • چرخ ژانومه ژاپنی نیمه صنعتی ۶۷۲
 • اتو بخار سیلتر ترکیه
 • ویدئو پرژکتور بنکیو
 • مانکن مولاژ
 • تمامی لوازم الگوسازی به روش مولر ، متریک و …
 • و…
کلاس های آکادمی پارس چند نفره هست؟
 • کلاس های آکادمی پارس تشکیل شده از یک الی نهایت چهار هنرجو می باشد. دلیل این موضوع افزایش کیفیت آموزش، استفاده هنرجو از تمامی تجهیزات خیاطی و طراحی لباس، امکان پرسش و پاسخ هنرجو با استاد و خیلی موارد دیگه میباشد. همچنین کلاس های گروهی به دلیل شخصیت های مختلف، پیش زمینه ها و قدرت یادگیری های مختلف، طرز فکرهای مختلف و… از کیفیت آموزش به شدت ضعیف برخوردار می باشد و کافی پارس صرفا برای سود بیشتر به هیچ عنوان کلاس گروهی برگذار نمیکند.
مزایای کارت گارانتی و پشتیبانی چیست ؟
 • شرکت در ورکشاپ های آموزشی برای دارندگان کارت هوشمند پشتیبانی (هنرجویان آکادمی پارس) رایگان میباشد.
 • هنرجویان و دارندگان کارت پشتیبانی تا ۵ سال به صورت رایگان میتوانند ار کلاس های رفع اشکال آکادمی پارس استفاده کنند.
 • استفاده از تجهیزات کارگاه الگوسازی و دوخت آکادمی پارس به مدت ۵ سال برای هنرجویان و دارندگان کارت پشتیبانی رایگان میباشد.
 • دارندگان کارت پشتیبانی و هنرجویان آکادمی پارس میتوانند تا ۵ سال تمامی تورهای آموزشی آکادمی پارس را رایگان شرکت کنند. (تورها شامل : بازدید از کارخانجات صنعتی – بازدید از گلدوزی های صنعتی – بازدید از چاپخانه های صنعتی پوشاک و… میباشد.)
 • دارندگان کارت پشتیبانی و هنرجویان میتوانند از مشاوره های آکادمی پارس در زمینه الگوسازی و دوخت به صورت رایگان استفاده کنند. (ویژه هنرجویان دوره الگوسازی و دوخت)
 •  دارندگان کارت پشتیبانی و هنرجویان میتوانند از مشاوره های آکادمی پارس در زمینه طراحی لباس مشاغل و تولیدی ها به صورت رایگان استفاده کنند. (ویژه هنرجویان دوره طراحی لباس)
 • دارندگان کارت پشتیبانی و هنرجویان میتوانند از مشاوره های آکادمی پارس در زمینه راه اندازی کسب و کار، مزون، تولیدی و… به صورت رایگان استفاده کنند. (ویژه تمامی هنرجویان آکادمی پارس )
 • دارندگان کارت پشتیبانی و هنرجویان آکادمی پارس در صورت تمایل خودشان به بازار کار معرفی میشوند (بازار کار تضمینی)
 • و …..
شعبه اصلی آکادمی پارس کجاست ؟

آکادمی پارس دو شعبه اصلی در تهران و کرج دارد و تمامی سرفصل ها، طول مدت دوره و تجهیزات و… در شعب تهران و کرج یکسان می باشد و از نظر کیفیت، مزایا و… این دو شعبه کاملا یکسان میباشند.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره تماس خود را وارد نمائید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

مدت زمان دوره آموزشی

طول دوره 3 ماه
هفته ای دو جلسه: شنبه و دوشنبه ها

هفته ای دو جلسه: یکشنبه و سه شنبه ها

هفته ای یک جلسه: چهارشنبه یا پنجشنبه یا جمعه ها

آموزش خیاطی و نازک دوزی

هزینه دوره قبل از تخفیف

❌ 13.900.000 تومان❌

هزینه دوره بعد از تخفیف

✅ 6.900.000 تومان✅

آموزش جامع طراحی لباس

هزینه دوره قبل از تخفیف

❌ 16.000.000 تومان❌

هزینه دوره بعد از تخفیف

✅ 7.950.000 تومان✅

مشاوره رایگان و ثبت نام

 همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید

شماره تماس شعبه کرج

ثبت درخواست مشاوره رایگان

شماره تماس خود را وارد نمائید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند