۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

آموزش طراحی مو با مداد

آموزش طراحی مو با مداد

با آموزش طراحی مو با مداد همراه ما باشید. طراحی موی مانکن علاوه بر زیبایی که به مانکن طراحی شده می دهد نشان دهنده ی بهتر حالت بدن مانکن است . باید بدانید متناسب با هر لباسی که طراحی می کنید چه مدل مویی برای مانکن خود در نظر بگیرید اما قبل از همه ی این ها طراحی مو اصولی دارد که در اینجا به آن می پردازیم. (آموزش طراحی لباس با مداد سیاه )

آموزش طراحی مو با مداد

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

آموزش طراحی مو با مداد

برای شروع طراحی مو ابتدا اسکیس یا همان طرح اولیه از جایی که موها شروع می شوند تا جایی که به انتها می رسند رسم کنید. از مداد طراحی با درجه سختی نوک HB استفاده کنید. مداد شما باید دارای نوک تیز باشد و یا از اتد با نوک شماره ۰. ۵ استفاده کنید.

آموزش طراحی مو با مداد

 

آموزش طراحی مو با مداد

قسمت هایی از طراحی مو را با استفاده از خط های بیشتر تیره می کنیم. این تیرگی ها , همان قسمت هایی از مو هستند که تحت سایه قرار گرفته اند و باید تیره تر از قسمت های قرار گرفته تحت نور باشند.می توانید از مداد طراحی  ۲B  استفاده کنید.با رسم خطوط بیشتر سایه پردازی کنید. به جهت رسم موها دقت کنید. به خطوطی که پیچش مو را نمایان می کنند توجه کنید , این کار فقط و فقط با تمرین زیاد انجام خواهد شد.(طراحی لباس با مداد رنگی ) بعضی تکنیک ها هست که اول همه موها را می کشند و بعد با پاکن اتودی سایه ها را روی موها درمی آورند.

آموزش طراحی مو با مداد

آموزش طراحی مو با مداد رنگی

   موهای مجعد و فرفری دقیقا مثل  به روش موهای صاف کشیده می شوند با این تفاوت که در موهای فرفری سایه روشن ها خاص همین نوع موها هستن و باید جداگانه کشیده شوند و بعد باهم ترکیب بشوند.(فیلم آموزش طراحی لباس )آموزش طراحی مو با مداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس