۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

دوخت شلوار کشی بدون الگو

شلوار کشی بدون الگو

با مطالعه ی این مقاله به راحتی می توانید دوخت شلوار کشی بدون الگو  را برای خود طراحی کرده و بدوزید. برای آموزش الگوی انواع شلوار هم می توانید از کتاب الگوسازی برای شلوار به روش مولر و پسران استفاده کنید.در این کتاب روش ترسیم الگوهای پایه ی دامن و شلوار ، هر کدام به طور جداگانه توضیح داده شده است که همراه با تصاویر، آموزش و یادگیری را آسان تر می کند. هم چنین مدل های متنوع دامن و شلوار با جیب و کمر، و یا ساده ی بدون جیب و کمر، شلوار تنگ و یا گشاد، نمونه های زیادی همراه با رسم الگوها آورده شده که برای کسب تجربه ی بیش تر در زمینه ی الگوسازی مفید است. همچنین در این کتاب روش الگوسازی و رسم الگوهای پایه و ساخت شابلون …

شلوار تنگ کشی بدون الگو

ابتدا پارچه را دولا و بعد چهار لا می کنیم. از طرف چهار لا بسته به اندازه ی قد شلوار پایین می اییم نقطه ی ۲ بدست می ایداز نقطه ۱به اندازه یک چهارم دور باسن داخل می شویم نقطه ۳ به  دست می اید. ۱ به ۲ برابر با ۳ به۴ . از نقطه ی ۳ ؛ ۳ سانتی متر داخل می شویم. از نقطه ی ۳ به اندازه ۲۵ تا ۳۰ سانت پایین می اییم که نقطه ۶ بدست می اید. نقطه ی ۵ را به ۶ هلال می کنیم.

شلوار کشی

دوخت شلوار کشی بدون الگو: فاصله ی  ۲ تا ۴ رو به چهار قسمت ۵ سانتی متری تقسیم می کنیم که در شکل نشان داده شده و شماره گذاری شده است. و از نقطه ۸ را به ۶ وصل می کنیم و از یک دوم ان به اندازه ی ۵ سانتی متر داخل شده و ۸ را به ۶ هلال می کنیم. فاصله ی ۷ تا ۸ را نصف کرده ۵ سانتی متر بالا می رویم و از ۷ به ۸ هلال می کنیم.(الگوی لباس کشی)

دوخت شلوار کشی بدون الگو

آموزش : سرکار خانم راد

 الگوی شلوار کشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس