۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

الگوی مانتو خانم عمرانی

الگوی مانتو خانم عمرانی

با مقاله ی اموزش الگوی مانتو خانم عمرانی همراه ما باشید. چون این لباس با پارچه تریکو یا ویسکوز یا ریون دوخت می شود از الگو پایه کشی استفاده میشود .

 

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

  برای اموزش الگوی مانتو خانم عمرانی ابتدا الگوی شومیز زیر مانتو را طراحی می کنیم . بعد تهیه الگو اولیه برای شومیز فقط حلقه ۱-۲س‌تنگ میشود(خرید اموزش خیاطی خانم عمرانی)

جلو بسته

یقه سجاف سه دکمه

الگوی مانتو خانم عمرانی

برای یقه بعد دوخت سجاف و تکمیل شومیز دور یقه لباس اماده شده را اندازه بزنید و یک کادر با ½دور یقه در عرض۸س بکشید .

الگوی مانتو جلو باز خانم عمرانی

⅓خط بالا و پایین را بدست بیارید از عرض کادر دو سانت بالا برید و به یک سوم خط پایین کادر وصل کنید .از عرض کادر دوسانت روی خط بالا بالا رفته به یک سوم خط بالایی وصل کنید (مانند شکل)برای تیزی سر یقه از لبه بالایی ۱ س خارج شده و به گوشه ضلع پایین وصل کنید.

الگوی مانتو خانم عمرانی

برای مانتو رویی الگو اساس پارچه های کشی را با قد دلخواه اماده کنید .ازگوشه گردن۱س از وسط جلو تا دم۳-۵س جلو رفته خطی بکشید .تکه جلو دور ریز میشود .استین نیز از دم۱۰-۱۵س جدا شدا از پارچه طرحدار برش بزنید.

الگوی مانتو راسته

   برای جیب از کمر ۵-۸س داخل شده ۸-۱۰س روی پهلو پایین امده و هلال دهانه جیب را بکشید برای فضای کیسه از سر هلال روی کمر۷سازپهلو۱۲-۱۵س پایین امده و جیب را بکشید و کپی بردارید.پشت مانتو ساده است.

الگوی مانتو خانم عمرانی

الگوی مانتو

   برای‌ شلوارکادری‌ با قد شلواردر¼دورباسن-۲س بکشید و طول فاق را۲۶-۳۰س پایین امده۵-۷س برای بیرون رفتگی فاق بیرون رفته به بالا هلال وصل‌کنید.روی دم کادر½دور مچ پا را جلو رفته به بیرون رفتگی فاق هلال‌ وصل‌کنید(اموزش الگوی مانتو جلو باز).مقدار پارچه مورد نیاز ۲متر و۳۰س از پارچه ساده برای مانتو و ساپورت .۱ متر طرحدار برای شومیز و سر استین مانتو.میتوانید پارچه شومیز را نخی بگیرید ولی الگو را باید بالاتنه معمولی با پنس  بکشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس