۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

الگوی لباس سرهمی بچه گانه

الگوی لباس سرهمی بچه گانه

با رسم الگوی لباس سرهمی بچه گانه همراه ما باشید . در این آموزش ست کامل نوزادی را برای شما شرح می دهیم .ابتدا باید الگو بالاتنه کودک را آماده کرده از کمر ۳ سانتی متر پایین آمده از خط وسط جلو ۵-۷ سانتی متر داخل شده از لبه لباس نیز از وسط جلو ۱۲-۱۵ سانت داخل شده ۱۰-۷ سانت بالا رفته و هلال دم جیب را مانند شکل بکشید از این تکه کپی بردارید.(آموزش دوخت جلیقه پسرانه)

 

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

الگوی لباس سرهمی بچه گانه

برای کلاه هم خط فرضی در راستا گوشه گردن کشیده روی این خط اندازه هلال پشت یقه جلو رفته سه سانتی بالا رفته به گوشه گردن هلال وصل کنید.

الگوی لباس سرهمی بچه گانه

اموزش دوخت سرهمی بچه گانه همراه با الگو

از سر هلال به اندازه گردن تا فرق سر یا ۲۵-۳۰ سانت بالا رفته قائمه اندازه فرق سر تا پیشانه بالای ابرو یا ۲۳-۲۷ سانت جلو رفته به گودی گردن وصل کنید.

الگوی لباس سرهمی بچه گانه

یقه را دو سانت تنگ کرده به گوشه گردن وصل کنید.  از لبه کلاه و هلال یقه ۵-۷ سانت داخل شده قسمت هاشور خورده را جدا برش بزنید.

الگوی لباس سرهمی بچه گانه

برای گوش یک نیم دایره مانند شکل به بلندی ۶-۸ سانت و پهنا ۵-۷ سانت بکشید و خط صاف پایین نیم دایره را موقع دوخت پیلی بدهید.

الگوی لباس سرهمی بچه گانه

آستین را با قد منهای پنج سانت می کشیم و یک مچی کشباف به اندازه دور مچ و پهنا ۵ سانت برش بزنید.

الگوی لباس سرهمی بچه گانه

برای پایین لباس هم یک کشباف به اندازه دور  لباس و پهنا ۵ سانت برش بزنید.

الگوی لباس سرهمی بچه گانه

الگوی لباس سرهمی بچه گانه دخترانه

   یک کادر به اندازه ¼ دور سینه در قد لباس تا کمر به اضافه بلندی ½ بین پا (که طریقه اندازه گیری بین پا به این صورت است که از خط کمر جلو متر را گذاشته از وسط پا رد کرده و تا خط کمر پشت با آزادی دو تا سه سانت اندازه زده میشود ) بکشید. از لبه سمت راست کادر یک پنجم دور گردن را پایین و جلو رفته هلال یقه جلو را رسم کنید از خط بالای کادر ۲-۳ سانت پایین آمده شیب پهنا سرشانه را بکشید. روی کارور یک دوم کارور را جلو رفته حلقه را رسم کنید.(آموزش دوخت پیراهن بچه گانه)از پایین کادر از کمر ½ بین پا ۲ تا ۳ سانت را پایین آمده ۳-۵ سانت داخل شوید و به باسن وصل کنید این خط را ۱-۱/۵ سانت قوس دهید (این برای الگو جلو بود قسمت هاشور خورده زرد رنگ).

الگوی لباس سرهمی بچه گانه

الگو سرهمی بچه گانه

   حالا برای پشت اول گودی یقه پشت را ۱-۲ سانت گود کنید و هلال یقه را بکشید. از خط پایین کادر ۳-۵ سانت داخل بشوید و به باسن وصل کنید از وسط این خط ۱-۱/۵ داخل شده هلال لبه پاچه را بکشید .برای آستین این لباس از دو لا بسته یک کادر به اندازه یک دوم دور بازو به علاوه دو تا سه در قد آستین بکشید.شیب تاج را یک پنجم قد آستین گرفته و هلال تاج را بکشید از لبه کادر دو سانت داخل شده به زیر کف تاج وصل کنید به دم آستین کش قیطون دوخته می شود.

الگوی لباس سرهمی بچه گانه

حالا کادری به اندازه دور باسن به اضافه ۵-۷ سانت در قد شلوار‌ بکشید و از بلندی کادر به اندازه بالای کادر پایین بیایید و علامت بزنید از بالای کادر ۲-۳ سانت داخل شده به طول فاق هلال کنید روی دم ½ دورمچ به اضافه ۳-۵ سانت  داخل شده به فاق وصل کنید.(الگوی شلوار بچه گانه خانم عمرانی)

 

الگوی آماده سرهمی بندی مخصوص کار
الگوی آماده سرهمی آستین بلند مخصوص کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس