۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

الگوی لباس بچه دخترانه

الگوی لباس بچه دخترانه

با آموزش الگوی لباس بچه دخترانه همراه ما باشید . این پیراهن دخترانه به صورت یقه ب ب می باشد .برای الگوسازیِ این مدل پیراهن ابتدا قد الگو را به اندازه ی دلخواه بلند کنید .

 

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

   پایین دامن الگو را به اندازه ی ۳ سانتی متر فون کرده و به زیر بغل به صفر برسانید ( خط بنفش ).یقه ی این مدل اصلا گشاد نشده اما اگر شما یقه را از گوشه ی گردن به اندازه ی ۰٫۵ سانتی متر و از وسط جلو و وسط پشت به اندازه ی ۱ الی ۲ سانتی متر گشاد کنید بهتر است( خطوط آبی ) .

الگوی لباس بچه دخترانه

   بعد قسمت سرشانه ی جلو و پشت را به هم وصل کنید(الگوی بالاتنه بچه گانه) به صورتی که سرشانه ها در قسمت گوشه ی گردن در حلقه ی یقه کاملا کنار هم قرار بگیرند و با هم مماس باشند اما در قسمت حلقه آستین باید حلقه ی پشت را به اندازه ی ۲ سانتی متر روی حلقه ی جلو بیاورید .(الگو لباس بچه)در همین حالت قرینه ی این الگو را در سمت دیگه ی خط وسط جلو بکشید تا الگوی شما به شکل زیر دربیاد :

الگوی لباس بچه دخترانه الگوی لباس بچه دخترانه

الگوی لباس بچه

   یقه را طبق مدل روی الگوی کامل طراحی کنید ( خطوط سبز ) .از روی یقه یک کپی تهیه کنید .حتما روی خطوط سرشانه را یه علامت بزنید ( خطوط زرد ) و پشت پارچه این علامتها را با کاربن و رولت بکشید.چسبِ خطوط سرشانه ی جلو و پشت را از هم باز کنید .الگو را از خطوط آبی قیچی کنید .

الگوی لباس بچه دخترانه

الگوی جلو را از خط وسط جلو قیچی کرده و قسمت قرینه ی آن  را دور بریزید .(الگوی لباس بچه گانه دخترانه)الگوی جلوی بالاتنه در دولای بسته ی پارچه و الگوی پشت در دولای بازِ پارچه برش میخورند ( چون به خط وسط پشت زیپ دوخته میشود) .  الگوی یقه هم به صورت کامل یک بار روی دولای پارچه برش میخورد .الگوی لباس بچه دخترانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس