۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

آموزش طراحی چشم و ابرو

آموزش طراحی چشم و ابرو

  قبل از طراحی کامل مانکن شما باید بتوانید به خوبی یک چهره را طراحی کنید در آموزش طراحی چشم و ابرو به آموزش طراحی این قسمت از صورت می پردازیم . ابتدا سعی کنید که یک چهره ی بزرگ تر از چهره ی مانکن طراحی کنید تا در کشیدن اجزای کوچک تر چهره برای مانکن خود به راحتی آن را ترسیم کنید.

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

   در طراحی یک چشم استاندارد(گیفت طراحی چشم ) اول از همه اجزا تشکیل دهنده چشم را معرفی می کنیم و سپس طریقه صحیح طراحی چشم را قدم به قدم با هم تجربه می کنیم .

آموزش طراحی چشم و ابرو

طراحی دایره و بیضی

    شما ابتدا باید دایره ای کاملا گرد رسم کنید که همان عنبیه چشم می باشد و عنبیه را دقیقا وسط و حدودا سه میلی متر به سمت بالا ترسیم کنید . به فاصله قسمت پایینی عنبیه تا بیضی خیلی دقت کنید که بیشتر نشود .(طراحی و ترسیم چشم )

آموزش طراحی چشم و ابرو

طراحی مردمک چشم

 مردمک دقیقا وسط عنبیه قرار می گیرد . و سپس با یک خط بیضی را به دو قسمت تقسیم می کنیم که اگر پس از این تقسیم پایین  مردمک بر روی خط قرار گرفت ، محل عنبیه و مردمک صحیح می باشد .(آموزش طراحی مو با مداد )

آموزش طراحی چشم و ابرو

آموزش طراحی چشم و ابرو با مداد

رسم دقیق تر خط بیرونی لثه چشم

شکستگی های بین خطوط موجود در طرح شماره ۳ را به خمیدگی و خطوط را به منحنی تبدیل می کنیم . همانطور که می بینید در تصویر شماره ۳  قسمت پایینی چشم از یک خط با شیب ۴۵ درجه و یک خط صاف افقی تشکیل شده و در تصویر شماره ۴ آن دو خط به صورت یک منحنی یکپارچه کشیده شده و شکستگی بین آنها حذف شده است .در تصویر شماره ۴ به فرم و اندازه کیسه اشک چشم و زاویه آن توجه کنید ، به نوعی که زیاد به سمت پایین و یا بالا خم نشود.

آموزش طراحی چشم و ابرو

آموزش نقاشی چشم و ابرو

طراحی چین خوردگی پلک بالا و پایین

   در بالا ترین نقطه پلک بالا چین خوردگی وجود دارد که در فرم و شباهت چهره(طراحی چهره ) بسیار تاثیر گزار است.  این خط با فاصله یکسان با لثه چشم طراحی می شود و خمیدگی های لثه چشم بر روی خمیدگی های چین خوردگی پلک بالا تاثیر مستقیم دارد و دو خمیدگی را در آن ایجاد کرده .اما چین خوردگی پلک پایین به صورت یک خط منحنی در طراحی چهره استاندارد کشیده میشود ، که اطراف آن کمی نزدیکتر به چشم و قسمت میانی چین پلک پایین کمی دورتر است .

آموزش طراحی چشم و ابرو

به مرحله پایانی طراحی چشم رسیدیم.  در این مرحله به فاصله خط پایینی قسمت جلوی ابرو تا چین خوردگی پلک بالا دقت کنید! این یک فاصله استاندارد است و صد البته ابروها در واقعیت خیلی تفاوتهای زیادی با هم دارند. اما فراموش نکنید که این یک طراحی چشم استاندارد و پایه ای برای درک بهتر انواع چشمها و ابرو ها با فرم های متفاوت در طراحی چهره است .در بیشتر موارد دم ابرو فاصله بیشتری تا چشم به نسبت جلوی ابرو دارد . محل خمیدگی ابرو دقیقا سمت راست عنبیه بوده و به این میزان خمیدگی دقت کنید که ابرو خیلی حالت هشتی به خود نگیرد . انتهای دم ابرو تیز نیست و کمی گرد می شود و قسمت جلویی ابرو هم کمی از کیسه اشک چشم جلوتر آمده و در واقع کمی سمت چپ تر قرار دارد .آموزش طراحی چشم و ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس