امور مالی
جشنواره مد و لباس فجر

جشنواره مد و لباس فجر

 

جشنواره مد و لباس فجر

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

جشنواره مد و لباس فجر یکی از بزرگترین رویدادهای مد و لباس ایران میباشد که در اکثر شهرهای ایران برگزار میشود. جشنواره مد و لباس فجر در چندین بخش برگزار خواهد شد که در ادامه مختصری در مورد جشنواره مد و لباس فجر توضیح خواهیم داد.

جشنواره مد و لباس فجر

جشنواره مد و لباس فجر

قسمت موسسات و دانشگاه ها : قسمت موسسات و دانشگاه ها در ششمین جشنواره مد و لباس فجر در برج آزادی برگزار شد که در آن موسسات مختلف و دانشگاه های مرتبط به مد و لباس شرکت داشتند. از جمله دانشگاه ها میتوان به دانشگاه های علمی کاربردی و آزاد اشاره نمود و از جمله موسسات میتوان آکادمی بین المللی هنر پارس و طراحان مد نام برد. غرفه داران در نمایشگاه مد و لباس فجر به معرفی خدمات خود به بازدیدکنندگان و هچنین برگزاری نشست ها و ورکشاپ های مختلف میپرداختند.

جشنواره مد و لباس فجر

قسمت صنعت : در قسمت صنعت برخی از تولید کنندگان مطرح کشور شرکت کرده بودند که به معرفی محصولات و خدمات خود میپرداختند، همچنین نمایشگاه راه مناسبی برای ارتباط بین صنعت و دانشگاه و طراحان بود.

یکی از قسمت های جذاب نمایشگاه مسابقه های زنده طراحی تا تولید بود که در آن گروه های مختلف به رقابت در زمینه طراحی تا تولید ( ۰ تا ۱۰۰ ) میپرداختند، که به نفرات برتر جوایز نفیس اهدا شد. ( که مکان برگزاری تالار وحدت به سرپرستی جناب مهندس حمید برزیده بود )

قسمت دیگر جشنواره مد و لباس فجر گالری آثار طراحی و دوخت هنرمندان مختلف بود که در تالار وحدت به نمایش گزاشته شده بود . (لازم به ذکر است که لباس جشنواره فجر و طراحی و دوخت مانتو جشنواره فجر آکادمی پارس هم در بین کارهای دیگر جشنواره حاضر بود )

جشنواره مد و لباس فجر

جشنواره مد و لباس فجر

جشنواره مد و لباس فجر

جشنواره مد و لباس فجر

لباس بازیگران مختلف نیز که از بازدیدکنندگان جشنواره مد و لباس فجر بودند جلوه خاصی به نمایشگاه داده. جا دارد از زحمات جناب آقای حمید قبادی تشکر فراوان کنیم بابت مدریت عالی و برگزاری بدون نقص ششمین جشنواره مد و لباس فجر .

لینک های مرتبط :

لباس فرم جشنواره فجر | لباس بازیگران (۲) | غرفه جشنواره فجر آکادمی پارس | 

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.