امور مالی
الگوی شلوار بچه گانه دخترانه

الگوی شلوار بچه گانه دخترانه

الگوی شلوار بچه گانه دخترانه

   در مقاله ی الگوی شلوار بچه گانه دخترانه به آموزش الگوی شلوار پیشبندی می پردازیم. برای دوخت این شلوار می توانید از پارچه ی جین استفاده کنید . برای شروع کار ابتدا الگوی بالاتنه را رسم می کنیم.از خط کمر آن را جدا کرده و در پهلو از روی خط کمر ۴سانت بالا رفته و در خط کارور پس از ادامه دادن ساسون زیر سینه تا کارور از نقطه ی برخورد کارور با این خط به ۴ سانتی متر پهلو هلال می کنیم.الگوی شلوار بچه گانه خانم عمرانی

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

الگوی شلوار بچه گانه دخترانه

   سجاف ۴سانتی که از اریب پارچه تهیه کرده ایم از رو دوخته و به داخل بر می گردانیم.پهنای بند ۳-۴ سانت است.شلوار یا دامن از کمر به این بالاتنه دوخته می شود.حالا  به فاق شلوار ۵ سانت اضافه می شود.(الگوی شلوار کمر کش زنانه)طراحی یقه پشت  هم مانند جلو می باشد و همچنین می توان یقه پشت را بالا تر و حلقه را کمی پر تر گرفت.

الگوی شلوار بچه گانه دخترانه

مدل شلوار بچه گانه دخترانه جدید

– طول مستطیل اولیه که رسم می شود باید (قد شلوار +۱۰ سانتی متر) باشد.(الگوی شلوار بچه گانه کمرکش)

برای دوخت شلوار های معمولی دیگر مانند شلوار جین بعد از کشیدن الگوی اصلی شلوار باید تغییراتی در الگو ایجاد کنید :

   در این شلوار طول فاق معمولا ۲-۳ سانت کوتاه تر است و ساسون ها رسم نمی شوند. اضافات کمر از خط پهلو و وسط پشت گرفته می شوند (برای افراد با کمر خیلی باریک یا قوس کمر زیاد نمی شود کلا ساسون ها را حذف کرد.کمر این شلوار ها کاملا روی کمر نمی خوابد.

شلوار فاق کوتاه

   در هنگام کشیدن فاق شلوار باید فاق ۲-۳ سانت کوتاه تر از حد معمول باشد.بستگی به این دارد که بخواهید چقدر کوتاه بشود فاق شلوار.

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.