امور مالی

درخواست استفاده از بند ج

قوانین مؤسسه طراحان مد و لباس

 

۱ – مدت زمان کارگاه آموزش جنبی بدون محدودیت بوده (تضمینی) و پایان دوره بر مبنای فراگیری سیلابس توسط متقاضی و تایید مدرس می باشد.
۲ – در صورتی که در ۲ جلسه ابتدایی دوره ،سطح کیفی اطلاعات استاد ،تناقض مشهودی با تعهدات موسسه داشته باشد و به صورت کتبی به تایید شورای آموزشی برسد،شورای آموزشی موسسه موظف است اقدام به رفع مشکل نماید،در صورت عدم رفع مشکل مبالغ پرداخت شده توسط هنرجو بدون کسر هزینه و به صورت کامل مسترد می گردد.
۳ – فسخ یک طرفه قرارداد دوره آموزشی به دلیلی جزء موارد مندرج در بند ۲توسط هنرجو پس از تکمیل فرم ثبت نام امکان پذیر نبوده و هیچگونه تعهد مالی برای موسسه به همراه نخواهد داشت.تنها برای هنر جویانی که به دلایل شخصی و خاص(سفرهای کاری و اجباری و…) امکان حضور در دوره های آموزشی ثبت نام شده را ندارند حق شرکت در دوره ها و انتقال امتیاز حضور در دوره به شخص دیگر تا یک سال برای هنرجو محفوظ می ماند.
۴ – آکادمی پارس متعهد میباشد به صورت رایگان گواهینامه پایان دوره آموزشی اکادمی پارس و بنیاد ملی مد و لباس و وزارت فرهنگ و ارشاد را ارائه دهد، همچنین مدارک بین المللی، سرتیفیکیت و لایسنس های مختلف به در خواست هنر جو را ارائه دهد.
۵ – جابجایی از دوره عادی به دوره فشرده و برعکس پس از ثبت نام به هیچ عنوان امکان پذیر نمیباشد.
۶ – داوطلبان باید توجه داشته باشند که دقیقاً بر اساس اطلاعات وارده در فرم ثبت نام اسامی آنها در کارگاه های آموزشی ثبت خواهد شد. لذا خواهشمند است که نسبت به تکمیل فرم نهایت دقت را مبذول فرمائید
۷ – کلیه داوطلبان موظف به رعایت کامل مفاد آیین نامه انضباطی مرکز می باشند . در صورت تشخیص عدم صلاحیت داوطلب از سوی مرکز یا سایر مقامات ذی صلاح ، از ثبت نام و ادامه آموزش آنان خودداری و پیگیریهای لازم به عمل خواهد آمد
۸ – داوطلبان مسئول حفظ و نگهداری تجهیزاتی هستند که در کلاس و یا دیگر اماکن مرکز در اختیارشان قرارمی گیرد و در صورت هر گونه خسارت ملزم و متعهد به جبران آن هستند.به دلیل تنوع ساعات ودروس ، داوطلب موظف است در طول مدت دوره آموزشی طبق برنامه ریزی دپارتمان مربوطه در کلاسها حضور یابد و عدم حضور وی مانع تشکیل کلاس نخواهد شد
۹ – مدارک دریافتی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.حداکثر زمان غیبت (به هر دلیل) در دوره الگوسازی ۳ جلسه و دوره طراحی لباس ۶ جلسه و نرم افزارها ۳ جلسه می باشد ، در غیر اینصورت دانش پذیر از شرکت در آزمون پایان دوره محروم و گواهینامه پایان دوره برای نامبرده صادر نخواهد گردید و از دوره آموزشی حذف می گردد.
۱۰ – دانش پذیران محترم موظفند در زمان ثبت نام یک قطعه عکس ۴*۳ ، یک کپی از کارت ملی و صفحه اول شناسنامه به موسسه تحویل دهند در غیر اینصورت موسسه پارس هیچگونه تعهدی در قبال صدور گواهی حضور نخواهد داشت.
۱۱ – این مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال وسایل شخصی متقاضیان متقبل نمی شود لذا خواهشمند است در حفظ و نگهداری وسایل خود کوشا باشید
۱۲ – چنانچه دانش پذیر پس از ثبت نام قصد جابجایی از دوره را داشته باشد به ترتیب زیر با وی رفتار خواهد شد –
۱۳ – جابجایی از تاریخ ثبت نام تا قبل از اعلان شروع کلاس بدون کسر هزینه
۱۴ – جابجایی از زمان اعلان شروع کلاس تا گذشت ۲ جلسه با کسر ۱۵% هزینه دوره
۱۵ – جابجایی پس از گذشت ۵ جلسه عدم جابجایی دوره
۱۶ – چنانچه دانش پذیر پس از ثبت نام قصد انصراف از دوره را داشته باشد به ترتیب زیر با وی رفتار خواهد شد
۱۷ – انصراف از تاریخ ثبت نام تا قبل از اعلان شروع کلاس : استرداد ۹۰% شهریه کل دوره
۱۸ – انصراف از زمان اعلان شروع کلاس تا قبل از گذشت ۲ جلسه: استرداد ۷۰% شهریه کل دوره
۱۹ – انصراف پس از گذشت ۲ جلسه: عدم استرداد شهریه کل دوره
۲۰ – در صورت صلاح دید مرکز در قبال تغییر مدرس دوره جاری،دانش پذیر حق هیچ گونه اعتراضی ندارد و موظف است تابع قوانین مرکز باشد.
۲۱ – هنرجویان موظف هستند ۵ دقیقه قبل از شروع کلاس در محل حضور داشته باشند، هنرجویانی که به هر دلیلی بیشتر از ۲۰ دقیقه در هر جلسه تاخیر داشته باشند، حق حضور در کلاس را نخواهند داشت و برای آنها غیبت لحاظ خواهد شد.
 • با هر سطحی از اطلاعات با ما به یک طراح و خیاط لباس حرفه ای تبدیل شوید (بدون پیش نیاز)
 • نامحدود بودن زمان دوره آموزشی : زمان دوره= فراگیری کامل تمامی سرفصل های تعیین شده و تایید آن توسط هنرجو
 • کلاس های نیمه خصوصی با شهریه عمومی = تعداد هنرجویان هر کلاس ۲ الی ۳ نفر میباشد تا کیفیت آموزش چندین برابر شود و هر یک هنرجویان بتوانند از تجهیزات آموزشی و چرخ های خیاطی استفاده کنند (برخلاف موسسات آموزشی دیگر که برای سود بیشتر کلاس های خود را ۱۰ الی ۲۰ نفره برگزار میکنند و کلا ۱ الی ۲ تا چرخ خیاطی برای آموزش دارند و هنرجویان نمیتوانند سوالات خود را از مدرسین بپرسند و از چرخ خیاطی استفاده کنند)
 • اهدای گواهینامه های معتبر در پایان دوره به هنرجویان
 • مدریت زمان بندی دوره آموزشی = آکادمی پارس تمامی روزهای هفته از ساعت ۹ الی ۱۹:۳۰ دایر می باشد.هنرجویان میتوانند هنگام ثبت نام روز ها و ساعات خود را ا توجه به شرایط خود انتخاب نمایند. (مخصوصا دانشجویان، شاغلین و…)
 • تضمینی بودن آموزش و برگشت بی قید و شرط شهریه در صورت عدم رضایت هنرجو
 • اهدای پکیج های کمک آموزشی به هنرجویان (کتاب، جزوه و…)
 • آموزش زیر نظر برجسته ترین طراحان و اساتید کشور
 • تنها مرکز آموزش سرفصل های پوشاک با دارا بودن کارخانه صنعتی پوشاک در ایران
 • ارتباط مستقیم آکادمی پارس با کشور ترکیه برای به روز بودن سرفصل ها و نحوه آموزش (شعبه شهر آدنا ترکیه)
 • بازار کار تضمینی= معرفی هنرجویان به کارخانجات و تولیدی های صنعتی و مزون ها و همچنین مشاوره ۰ تا ۱۰۰ رایگان برای هنرجویانی که قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارند.
 • کارت هوشمند ۵ ساله پشتیبانی= هنرجویان میتوانند تا ۵ سال از کلاس های رایگان رفع اشکال حضوری استفاده نمایند. هنرجویان میتوانند ورکشاپ های آموزشی آکادمی پارس را رایگان استفاده نمایند. هنرجویان حتی بعد از دوره میتوانند از تجهیزات آکادمی پارس به صورت رایگان استفاده کنند. و…

آکادمی پارس به استناد ضوابط و مقررات تاسیس مراکز موسسات کانون ها و انجمن های فرهنگی و هنری و نظارت بر فعالیت آن ها مصوب ۱۳۷۵/۸/۸ شورای عالی انقلاب فرهنگی و بر اساس مصوبه هیات رسیدگی به امور موسسات تک منظوره هنری و نیز اساسنامه ثبت شده و پروانه فعالیت به شماره ۵۶۴۲۰ در حوزه مد و لاس فعالیت خود را آغاز نموده است.

همچنین آکادمی پارس نماینده رسمی دانشگاه آنلاین grs انگلیس واقع در لندن به نشانی اینترنتی grsgroupeu.com که به تمامی هنرجویان مدرک معتبر این مرکز هم تعلق میگیرد.

آکادمی پارس با دارا بودن کارخانه صنعتی پوشاک با نام تن جامه به نشانی اینترنتی bodydressco.com تنها موسسه آموزشی در ایران میباشد که در تولید صنعتی پوشاک، پارچه و… حرفی برای گفتن دارد.

دیگر افتخارات آکادمی پارس را اینجا ببینید.

بنر دوره آموزشی

ارتباط با ما

شما عزیزان میتوانید برای مشاوره رایگان و سوالات خود با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید.

021 66565940
021 66565950
همین حالا تماس بگیرید

و یا میتوانید شماره تماس خود را وارد کرده و ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

سایر