درباره هنر پارس

هدف استفاده از الگو های آماده لباس , صرفه جویی در وقت , نیروی انسانی , حذف ایرادات و البته جلب رضایت مشتریان و یک پرو عالی میباشد . به طوری که حس خوب یک پرو در مشتری حس میشود .

حرفه ای , به روز , علمی

الگو سازی . چیدمان و سایز بندی الگو های آماده پارس با حرفه ای ترین نرم افزار های روز دنیا گربر و جمینی انجام شده است و تمامی استاندارد های پرو یک لباس عالی در الگو ها رعایت شده است . الگو های آماده روی کاغذ های مخصوص توسط دقیق ترین پلاتر ها انجام شده است و استفاده از الگو ها برای مزون ها . تولیدی ها و خیاط ها بسیار ساده و راحت میباشد .

توضیحات بیشتر

چرا از الگوهای اماده استفاده نماییم؟

مزون ها و تولیدی ها برای رسیدن به یک الگوی مادر , نیروی انسانی . وقت . پارچه . مشتریان . سود و … خود را از دست میدهند . پس چه بهتر از یک الگویی استفاده شود که حرفه ای ها و مزون های عالی و کارخانجات صنعتی آن راتائید کنند .

متد الگو های آماده چیست ؟

بهترین متدی که به اندام ایرانیان . آلمانی ها . ایتالیایی ها و ترک ها نزدیک است الگوی مولد میباشد و پیشنهاد میشود به هیچ عنوان از متد های دیگر استفاده نکنید .

آیا الگو ها سایز بندی میباشند ؟

بله . الگوها به درخواست مشتریان عزیز سایز بندی میشوند و تحویل داده میشوند .

آیا برای تولیدی ها و کارخانه های صنعتی چیدمان هم میکنید ؟

بله 100 درصد , تولیدی ها میتوانند طول میز برش و عرض پارچه خود را برای ما مشخص نمایند تا ما با نرم افزار های الگو سازی حرفه ای به گونه ای چیدمان انجام دهیم که کمترین ریزش و دور ریز پارچه را داشته باشید و منفعت بیشتری از پارچه موجود ببرید .

آموزش لباس عروس
آموزش طراحی کفش
تفاوت های آکادمی پارس با دیگر موسسات آموزشی
آموزش جامع خیاطی (وِیژه)
آموزش پیراهن مردانه
آموزش لباس بچگانه

تفاوت الگوهای پارس با دیگر الگوهای آماده

  • تنها ارائه کننده خدمات الگو سازی پوشاک در ایران هستیم که کارخانه صنعتی پوشاک ( تن جامه – body dress ) داریم .
  • تنها ارائه کننده خدمات الگو سازی پوشاک در ایران هستیم که بزرگترین و حرفه ای ترین آموزشگاه پوشاک به نام آکادمی پارس متعلق به ماست .
  • تنها ارائه کننده خدمات الگو سازی پوشاک در ایران هستیم که از نرم افزار حرفه ای و مخصوص الگو سازی به نام گربر محصول شرکت امریکایی استفاده مینماییم و از پلاتر های مخصوص برای چاپ الگو ها استفاده میکنیم .
  • تنها ارائه کننده خدمات الگو سازی پوشاک در ایران هستیم که الگو سازی را به روش علمی و با استفاده از نیرو های مجرب و تحصیل کرده مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری طراح لباس انجام میدهیم .
  • تنها ارائه کننده خدمات الگو سازی پوشاک در ایران هستیم که 18 سال به امر تولید پوشاک صنعتی و الگو سازی مشغول هستیم .
  • تنها ارائه کننده خدمات الگو سازی پوشاک در ایران هستیم که تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت شما را داریم .
برخی از مشتریان ما
لوگو برند های پوشاک
نظرات مشتریان

مزونم واقعا فروش کمی داشت و هر روز از مشتریانم کم میشد , بعد از استفاده از الگو های پارس و افزایش فروشم بدون هیچ تبلیغی تازه متوجه شدم که تن خور و پرو لباس مهمترین قسمت یک لباس است .

آزیتا میر کاشانی

نزدیک به 2 سال است که از الگو های آماده پارس استفاده میکنم فقط میتونم بگم فوق العاده است ...

حسین محمدی

فقط میتونم بگم خدا خیرتون بده از بزرگترین دغدغه مزونم یعنی الگو نجات پیدا کردم .

فرشته رضایی

بعد از استفاده از الگو های آماده پارس تازه فرق بین یک لباس حرفه ای و معمولی را فهمیدم .

مرجان سادات تراشندگان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم
تولید کننده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم
تولید کننده
تماس با مشاوران هنر پارس ۰۲۱-۶۶۵۶۵۹۴۰ ۰۲۱-۶۶۵۶۵۹۵۰

اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی داردی میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی و حضوری استفاده کنید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی میباشند.

تماس با ما