امور مالی

پیمانکاری دوخت صنعتی

تن جامه BODY DRESS یکی از زیرمجموعه های آکادمی بین المللی هنر پارس می باشد که از سال ۸۸ فعالیت خود را آغاز نموده و در زمینه تولیدات تریکو و نساجی فعالیت می کند از محصولات این کمپانی می توان سوئشرت، انواع تی شرکت، شلوار، پیراهن، شلوارک، ژیله، کاردیگان و … نام برد که نمونه های این محصولات را می توانید در سایت WWW.BODYDRESSCO.COM مشاهده نمایید.
تن جامه (BD) مجهز به چرخ های خیاطی مدرن از جمله چرخ خیاطی زیگزال کامپیوتری، راسته کامپیوتری، میاندوز کامپیوتری، مادگی و دکمه صنعتی کامپیوتری، چرخ ا؟ فیوزینگ، قیچی برش صنعتی، قیچی قد زن و … می باشد.
تن جامه (BD) سالانه ظرفیت تولید ۲۰۰/۰۰۰ واحد لباس را دارا می باشد که ۱۰۰/۰۰۰ واحد تولیدات خود مجموعه تن جامه و با نام تجاری BODY DRESS و لوگوی BD عرضه می شود و ما بقی به صورت پیمانکاری برای برندهای مختلف و به درخواست متقاضیان و عمده فروشان دوخته می شود.
از جمله مشتریان دوخت تن جامه (BD) می توان پوشاک جامه پوش آرا ، پوشاک بچه گانه پیانو، پوشاک عاشور و شرکت پاتن جامه و … را نام برد.
تن جامه (BD) آمادگی پیمانکاری دوخت ( از ابتدا تا تحویل کار) تولید محصولی با کیفیت را دارد.
طراحی و دوخت لباس تک
آکادمی بین المللی هنر پارس به جهت بهرمندی از بهترین طراحان و دوزندگان در ایران و جهان نامی آشنا در صنعت طراحی به شمار می آید.
یکی از اصلی ترین معرف های یک کمپانی یا سازمان پوشش کارکنان می باشد. تمامی خوانندگان، سیاست مداران و کارکنان باید از بهترین پوشش ها برخوردار باشند زیرا یکی از نمادهای شخصیت شیک پوشی می باشد آکادمی بین المللی پارس با بکارگیری بهترین و بروزترین ابزارهای تولید لباس و با همکاری مجرب ترین طراحان و دوزندگان لباس در ایران، ایتالیا و ترکیه می تواند شیک ترین لباس ها را مناسب شخص خاص، سازمان ارائه نماید.
خوانندگان عزیز کشور ، بازیگران محترم، اشخاصی که می خواهند همیشه تک باشند و در یک مجموعه از هر لحاظ بدرخشند، تمامی سازمان ها و شرکت های معتبر که خواهان لباس فرم جهت کارکنان خود در داخل سازمان یا نمایشگاه های بین المللی می باشند، اشخاصی که خواهان لباس خاص با طرح و رنگی متفاوت می باشند می توانند جهت سفارش با آکادمی بین المللی هنر پارس تماس حاصل نمایند.
جهت سفارش و راهنمایی و مشاوره می توانید با آکادمی بین المللی هنر پارس تماس حاصل نمایید.

 • با هر سطحی از اطلاعات با ما به یک طراح و خیاط لباس حرفه ای تبدیل شوید (بدون پیش نیاز)
 • نامحدود بودن زمان دوره آموزشی : زمان دوره= فراگیری کامل تمامی سرفصل های تعیین شده و تایید آن توسط هنرجو
 • کلاس های نیمه خصوصی با شهریه عمومی = تعداد هنرجویان هر کلاس ۲ الی ۳ نفر میباشد تا کیفیت آموزش چندین برابر شود و هر یک هنرجویان بتوانند از تجهیزات آموزشی و چرخ های خیاطی استفاده کنند (برخلاف موسسات آموزشی دیگر که برای سود بیشتر کلاس های خود را ۱۰ الی ۲۰ نفره برگزار میکنند و کلا ۱ الی ۲ تا چرخ خیاطی برای آموزش دارند و هنرجویان نمیتوانند سوالات خود را از مدرسین بپرسند و از چرخ خیاطی استفاده کنند)
 • اهدای گواهینامه های معتبر در پایان دوره به هنرجویان
 • مدریت زمان بندی دوره آموزشی = آکادمی پارس تمامی روزهای هفته از ساعت ۹ الی ۱۹:۳۰ دایر می باشد.هنرجویان میتوانند هنگام ثبت نام روز ها و ساعات خود را ا توجه به شرایط خود انتخاب نمایند. (مخصوصا دانشجویان، شاغلین و…)
 • تضمینی بودن آموزش و برگشت بی قید و شرط شهریه در صورت عدم رضایت هنرجو
 • اهدای پکیج های کمک آموزشی به هنرجویان (کتاب، جزوه و…)
 • آموزش زیر نظر برجسته ترین طراحان و اساتید کشور
 • تنها مرکز آموزش سرفصل های پوشاک با دارا بودن کارخانه صنعتی پوشاک در ایران
 • ارتباط مستقیم آکادمی پارس با کشور ترکیه برای به روز بودن سرفصل ها و نحوه آموزش (شعبه شهر آدنا ترکیه)
 • بازار کار تضمینی= معرفی هنرجویان به کارخانجات و تولیدی های صنعتی و مزون ها و همچنین مشاوره ۰ تا ۱۰۰ رایگان برای هنرجویانی که قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارند.
 • کارت هوشمند ۵ ساله پشتیبانی= هنرجویان میتوانند تا ۵ سال از کلاس های رایگان رفع اشکال حضوری استفاده نمایند. هنرجویان میتوانند ورکشاپ های آموزشی آکادمی پارس را رایگان استفاده نمایند. هنرجویان حتی بعد از دوره میتوانند از تجهیزات آکادمی پارس به صورت رایگان استفاده کنند. و…

آکادمی پارس به استناد ضوابط و مقررات تاسیس مراکز موسسات کانون ها و انجمن های فرهنگی و هنری و نظارت بر فعالیت آن ها مصوب ۱۳۷۵/۸/۸ شورای عالی انقلاب فرهنگی و بر اساس مصوبه هیات رسیدگی به امور موسسات تک منظوره هنری و نیز اساسنامه ثبت شده و پروانه فعالیت به شماره ۵۶۴۲۰ در حوزه مد و لاس فعالیت خود را آغاز نموده است.

همچنین آکادمی پارس نماینده رسمی دانشگاه آنلاین grs انگلیس واقع در لندن به نشانی اینترنتی grsgroupeu.com که به تمامی هنرجویان مدرک معتبر این مرکز هم تعلق میگیرد.

آکادمی پارس با دارا بودن کارخانه صنعتی پوشاک با نام تن جامه به نشانی اینترنتی bodydressco.com تنها موسسه آموزشی در ایران میباشد که در تولید صنعتی پوشاک، پارچه و… حرفی برای گفتن دارد.

دیگر افتخارات آکادمی پارس را اینجا ببینید.

بنر خدمات

ارتباط با ما

شما عزیزان میتوانید برای مشاوره رایگان و سوالات خود با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید.

021 66565940
021 66565950
همین حالا تماس بگیرید

و یا میتوانید شماره تماس خود را وارد کرده و ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

سایر کلاس های ما