امور مالی

بله، آکادمی پارس شهریه دوره ها را با توجه به شرایط شما اقساط می کند. هدف آکادمی پارس کمک به جامعه علاقمند به نساجی می باشد همچنین آکادمی پارس از دانشجویان برتر و تولید کننده ها و مزون دارانی که شرایط مالی نسبتا ضعیف تری دارند بورسیه می پذیرد.

آکادمی پارس دوره های مد،طراحی لباس، نرم افزارهای طراحی لباس و الگوسازی و دوخت لباس، لباس مجلسی ولباس عروس، انواع چاپ و نقاشی روی پارچه و تمامی سرفصل های مربوط به پوشاک دوره های آموزشی ارائه می دهد.

هنرجویان محترم قابلیت دریافت اطلاعات دوره های آموزشی آکادمی پارس را از طریق سایت آکادمی پارس و شبکات اجتماعی و همچنین از طریق تماس تلفنی و به صورت حضوری می توانند داشته باشند (آدرس سایت و شبکات اجتماعی در قسمت تماس با ما می باشد)

آکادمی پارس پس از اتمام دوره ۳ مدرک برای هنرجویان در نظر گرفته ۱- مدرک داخلی آکادمی پارس: آکادمی پارس به دلیل دارا بودن کارخانه صنعتی پوشاک ارتباط قوی با کارخانجات و تولیدی های پوشاک در ایران دارد و مدرک داخلی مورد تائید تمامی کارخانجات می باشد. ۲-مدرک وزارت ارشاد و بنیاد ملی لباس: مدرک وزارت ارشاد و بنیاد ملی که دارای اعتبار داخلی و خارجی عالی می باشد و قابل ترجمه می باشد و کسانی که دارای این مدرک می باشند از حمایت بنیاد ملی لباس و وزارت ارشاد برخوردار هستند،این مدرک کمک شایانی به اخذ وام برای تاسیس مزون و تولیدی و کارآفرینی و همچنین دریافت جواز برای شروع فعالیت می باشد. ۳-آکادمی پارس همچنین به درخواست هنرجو مدارک بین المللی از کشورهای آلمان –کانادا-انگلیس-استرالیا-آمریکا و …صادر می کند که کمک شایانی به کسانی که می خواهند رزومه قابل توجهی داشته باشند و پرونده مهاجرت در دست اقدام دارند کند.

طراحی لباس و خیاطی ۲ سرفصل و شغل مختلف در صنعت پوشاک می باشند و هیچکدام در فرایند و اجرا آن یکی خللی ایجاد نمی کند. طراحان برتری وجود دارند که از خیاطی و الگو سازی چیزی نمی دانند ولی در کل خیاطی به طراحی لباس و طراحی لباس به الگو سازی و خیاطی در حرفه تر بودن کمک می کند.

خیر، محدودیت سنی نداریم اگر انگیزه وعلاقه داشته باشید کافی است،در کل از دید کارشناسان ما تمامی افراد سنی بین ۱۶ تا ۵۵ سال می توانند خیلی راحت در دوره ها شرکت کنند.

۸۰ درصد از یک دوره داخل موسسه پارس و ۲۰ درصد هم در کارخانجات و کارگاه های صنعتی برگزار می گردد.در ضمن آدرس آکادمی پارس در بخش تماس با ما سایت قرار دارد.

اساتید آکادمی پارس منتخبی از اساتید دانشگاه شریعتی و دانشگاه الزهرا و برترین طراحان و الگوسازان در کشور می باشند.

شما می توانید از طریق عضو شدن در شبکات اجتماعی آکادمی پارس و تماس تلفنی از شرایط و زمان کلاس های آکادمی پارس باخبر شوید (لازم به ذکر است که لینک شبکه های اجتماعی در قسمت تماس با ما سایت می باشد)

صنعت پوشاک در زمینه خیاط ماهر و یک طراح حرفه ای ضعف بسیار بزرگی دارد به گونه ای که به راحتی این خلع در تولیدات و جامعه قابل مشاهده است. در آمد یه طراح خوب و خیاط حرفه ای حد و اندازه ندارد و بسته به سطح آن ها متغییر می باشند. برای مثال مزون هایی داخل تهران فعالیت می کنند که در آمد آنها حد و مرز ندارد. کارخانجات مختلف نیاز های طراحی و خیاط و الگو ساز را به آکادمی پارس را اطلاع می دهند و در مقابل آکادمی پارس با گزینش از بین هنرجویان رده بالا آن هارا به بازار معرفی می کند. آکادمی پارس به افرادی که علاقه به کارآفرینی و تاسیس مزون و کار شخصی نیز دارند می تواند کمک شایان و مشاوره های بسیار خوبی با تجربه تولید صنعتی بدهد.

بله تمامی دوره های آکادمی پارس با تضمین فراگیری هنرجو می باشد و هر سرفصل تا فراگیری کامل هنرجو و رضایت هنرجو از استاد مربوطه و رضایت استاد مربوطه از هنرجو ادامه خواهد یافت و در صورت نیاز کلاس های جبرانی به صورت رایگان برای هنرجو برگزار خواهد شد.

با توجه به بروز رسانی های علمی صنعت و سرفصل های آموزشی ،هنرجویان بعد از پایان دوره کارت عضویت پشتیبانی الکترونیک علمی دریافت می کنند که می توانند از کلاس ها و دوره های آکادمی پارس به صورت رایگان استفاده کنند.