۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

صدور مدرک بین المللی برای طراحی لباس و خیاطی

صدور مدرک بین المللی برای طراحی لباس و خیاطی

خیلی از متقاضیان ثبت نام در دوره های آموزشی در مورد صدور مدرک بین المللی برای طراحی لباس و خیاطی که بعد از دوره برای آن ها صادر میشود سوال میپرسند، که میخواهیم کوتاه ولی کامل در مورد مدارک، لایسنس ها و سرتیفیکیت های دوره های آموزشی طراحی لباس، الگوسازی و دوخت و خیاطی صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

هنرجویان بعد از دوره چه مدرکی دریافت میکنند؟

صدور مدرک بین المللی: موسسه طراحان مد و لباس پارس به شماره ثبت 42056 تحت نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد ملی مد و لباس، با نام تجازی “آکادمی پارس” برای هنرجویان خود، بعد از دوره آموزشی مدرک وزارت آکادمی پارس، وزارت ارشاد و بنیاد ملی مد ولباس را صادر میکند که ترجمه شده و 2 زبانه نیز میباشد.

مزایا و کاربرد های مدرک آکادمی پارس چیست؟

اگربخواهید مزون(خانه مد)، تولیدی یا موسسه مد ولباس تاسیس نمایید، میبایست از طریق بنیاد ملی مد و لباس اقدام به اخذ مجوز نمایید که مدرک آکادمی پارس یک امتیاز عالی برای رزومه و مراحل اخذ مجوزتان می باشد و شما میبایست حتما یک مدرک معتبر که نشان دهد شما در موسسه معتبر آموزش دیده اید را به بنیاد ملی مد و لباس ارائه دهید.

اگر بخواهید وام و تهسیلات برای راه اندازی تولیدی، مزون و کسب وکارتان از بانک دریافت نمایید، شرط اصلی آن این است که مدرکی ارائه دهید که دوره آموزشی مرتبط را در موسسه ای معتبر گذرانده اید و همچنین خیلی مزایای دیگر.

آیا برای مهاجرت هم میتوان از این مدارک استفاده کرد؟

آکادمی پارس به غیر از مدارک یاد شده و به درخواست هنرجویان، لایسنس و سرتیفیکیت معتبرترین دانشگاه بین المللی یعنی مدرک دانشگاهجی آر اس گروپ ( GRSGROUP) را نیز اعطا مینماید که بسیار در پرونده مهاجرت و بورسیه دانشگاه های خارجی و بین المللی مختلف تاثیرگذار  است.

آیا به غیر از هنرجویان آکادمی پارس، افراد دیگر هم میتوانند در خواست مدرک موسسه یا GRSGROUP  داشته باشند؟

بله، همه افراد میتوانند با ارائه ژوژمان (تحویل کار نهایی)، دقیقا مشابه هنرجویان خود آکادمی پارس و با پرداخت مبلغ معادل با 30 درصد شهریه دوره آموزشی، در خواست مدرک نمایند، برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های موسسه تماس بگیرید.

سخن آخر و نصیحتی از آکادمی پارس :

مدرک، سرتیفیکیت و لایسنس، چه به صورت دانشگاهی و موسسات آزاد و مدارک بین المللی بسیار مهم هستند و به غیر از محاسنی که در این صفحه اشاره کردیم، کلاس کاری را بالاتر میبرند ولی مسئله خیلی مهم این است که در رشته های هنری و صنعتی و بازار کار هیچ تاثری ندارند و هیچ کارفرمایی صرفا به دلیل مدرک اقدام به استخدام یک شخص نمیکند و فقط براساس کار اجرایی، تخصص و تجربه فرد، شخصیت و انضباط و کار گروهی و… تصمیم به استخدام میگیرد.

شما هم صرفا با داشتن تعدادی مدرک طراح لباس و خیاط حرفه ای نخواهید شد، از این رو آکادمی پارس به غیر از صدور معتبرترین مدارک برای هنرجویان، تعصب و حساسیت خاصی بر نحوه آموزش هنرجویان دارد.

پیروز و پایدار باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
خانه
حساب کاربری من
دوره آموزش طراحی لباس