۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

تور بازدید از کارخانه جامه پوش آرا خرداد 99

تور بازدید از کارخانه جامه پوش آرا خرداد 99

با یک تور بازدید از کارخانه پوشاک دیگر که در تاریخ 99/3/21 برگزار میشود در خدمتتون هستیم. که در این پست میخواهیم به جزئیات آن بپردازیم.

هدف از تورهای بازدید از کارخانجات پوشاک چیست؟

هدف از برگزاری تورهای بازدید از کارخانجات پوشاک، آشنایی هنرجویان موسسه با تجهیزات صنعتی تولید پوشاک و مفاهیم عملی و صنعتی الگوسازی، طراحی و دوخت لباس میباشد و هنرجویان عزیز به غیر از فراگیری هنر طراحی لباس و خیاطی با بیزینس پوشاک نیز آشنا شوند و فرایند تولید تا عرضه لباس را از نزدیک رویت نمایند.

تور بازدید از کارخانه جامه پوش آرا در چه تاریخی میباشد؟

این تور در تاریخ 99/3/21 چهارشنبه برگزار خواهد شد. زمان رفت ساعت 9:00 و برگشت تقریبا ساعت 17:00 میباشد.

مختصری از کارخانه جامه پوش آرا :

جامه پوش آرا (jpa) یکی از بزرگترین کارخانجات پوشاک ایران میباشد که بالغ بر 40 سال قدمت دارد و تولیدات البسه تریکو زنانه و مردانه و بچه گانه و تیراژ تولید سالیانه چهارصدهزار عدد لباس را دارا می باشد. جامه پوش آرا تنها کارخانه تولیدی پوشاک در ایران میباشد که نشان استاندارد (iso) و نام شوالیه پوشاک ایران را از ایتالیا دریافت کرده است. کارخانه جامه پوش آرا مساحتی بالغ یک هکتار را دارا می باشد و واقع شده در نظرآباد استان البرز است.

هزینه این تور چقدر است؟

این تور علمی و آموزشی کاملا رایگان و صرفا برای هنرجویان آکادمی پارس و دارندگان کارت گارانتی و پشتیبانی می باشد.

مختصری از روال و مراحل تور؟

ساعت 9 صبح همه عزیزان سوار اتوبوس vip از قبل رزرو شده میشوند و تقریبا 1/5 ساعت زمان تا رسیدن به کارخانه جامه پوش آرا میباشد. سپس آموزش ها و توضیحات تخصصی توسط “مهندس خیری” مدیر تولید کارخانه جامه پوش آرا خدمت هنرجویان عزیز ارائه میگردد. سپس به بازدید از محصولات تولید شده کارخانه، که در فروشگاه کارخانه میباشد، میپردازیم و کارخانه را تقریبا بین ساعت 14 الی 15 به مقصد تهران ترک میکنیم.

مهم:

ظرفیت بسیار محدود میباشد و رزرو الزامیست. برای رزرو با شماره های آکادمی پارس تهران و کرج تماس بگیرید. و هنرجویانی که این تور را رزرو نمایند و به هر دلیلی در تور شرکت نکنند کارت گارانتی آن ها باطل میگردد و حق استفاده از مزایای کارت گارانتی آن ها کاملا و برای همیشه لغو میگردد.

آکادمی پارس  کرج  : 02632562924

آکادمی پارس تهران : 02166565950

تور بازدید از کارخانه جامه پوش آرا خرداد 99

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس