امور مالی
فیلم آموزش خیاطی

فیلم آموزش خیاطی

 

فیلم آموزش خیاطی

یک فیلم آموزش خیاطی  شامل مجموعه ای از دانشها و سر فصل های دروسی است که به صورت عملی نکته به نکته برای مخاطب یا همان هنرجو مورد استفاده قرار میگیرد .

فیلم آموزش خیاطی

فیلم آموزش خیاطی

فیلم آموزش خیاطی

در یک مجموعه فیلم آموزشی خیاطی از ابتدای دوخت که شامل : کشیدن الگو برش آن بر روی پارچه انجم می شود ،تصاویر و ویدئوهایی به صورت عملی و تئوری برای هنرجو قرار داده می شود تا با استفاده از آن بتواند پا به پای مربی مجازی خود مراحل را پیش بگیرد و آن را به اجرا در بیاورد.

فیلم آموزش خیاطی

فیلم آموزش خیاطی

فیلم آموزش خیاطی

مرحله بعدی طرز دوخت و نکاتی است که باید رعایت شود که در آن به نمایش گذاشته می شود.

فیلم آموزش خیاطی باید آنقدر گسترده و مطالب کامل و به صورت جزءی بیان شود تا  یک هنرجو هنگام استفاده از آن فیلم آموزش خیاطی خود را در فضای واقعی و کامل احساس کند و سوالات مبهم و پیچیده ای در ذهن برای او رخ ندهد. زیرا در صورت ابهام موضوعی طبیعتا هیچ گونه دسترسی برای رفع سوال خود نخواهد داشت.

فیلم آموزش خیاطی این امکان را برای فرد هنرجو به ارمغان می آورد تا درهر محیطی یا هر مکانی در کمال امنیت و آسایش خاطر و در نهایت رفاه مطالب آموزنده را فرا بگیرد.

فیلم آموزش خیاطی تمامی انواع دوخت با سرفصل های زیر را شامل می شود که عبارتند از:

انواع شلوارها، انواع پیراهن ،انواع دامن ها ،انواع مدلهای ،مانتولباس شب و مجلسی ،دوخت های تزئینی ،تزئینات روی لباس ،انواع یقه ها ،آموزش انواع جیب ،طرز صحیح اتو کشی سایر قسمتهای یک لباس ، انواع مدلهای آستین ، برشهای تزئینی و ترکیبی ، طریقه دوخت انواع چادر ،طرز دوخت لباس هایی که بدون الگو برش خورده و دوخته می شوند و تمامی نکاتی را که یک فرد خیاط تازه کار باید به آن تسلط کامل و کافی داشته باشد در آن گنجانده شده است.

فیلم آموزش خیاطی

فیلم آموزش خیاطی

فیلم آموزش خیاطی

فیلم آموزش خیاطی را می توان بر اساس متدهای متفاوتی که در بازار و در عرصه مد و خیاطی از آن استفاده می شود تهیه کرد.
متدهای رایج در عرصه مد و دنیای بزرگ خیاطی که روز به روز در حال پیشرفت و به روز شدن هستند با نام: متد مولر ،متریک ،گرلاوین ، سادریک ،ترک می باشد که متدها و روشهای نام برده شده از مهترین روشهای الگو کشی و الگوسازی در تمامی ئنیاست که از آن استفاده می گردد.

شما با شرکت در دوره آموزش الگوسازی و دوخت به یک خیاط ماهر و چیره دست تبدیل میشوید.

لطفا مقالات و آموزش ها را با دوستانتان از طریق پنل پایین به اشتراک بگذارید

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.