۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

دوره طراحی لباس مجتمع فنی سعادت آباد

شیوه آموزش در دوره طراحی لباس مجتمع فنی سعادت آباد، شیوه ای نوین و هماهنگ با بازار ایران است و این مجتمع (آموزشگاه طراحی لباس طرحستان) سعی بر آن دارد تا پیوند میان آموزش و صنعت طراحی لباس را با معرفی دانشجویان برتر به بازار کار لباس ایجاد و توسعه دهد.

دوره طراحی لباس مجتمع فنی سعادت آباد

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

   سیلابس های درسی مجتمع فنی در دوره های طراحی لباس، براساس سیلابس هایی است که در کالج های معتبر ایتالیا (میلان مهد مد در ایتالیا)(آموزش طراحی لباس در ایتالیا) ارائه و تدریس می شود و در دوره های مختلف ورکشاپ هایی زیرنظر کمپانی HFFA ایتالیا توسط اساتید ایتالیایی ویژه دانشجویان مجتمع فنی تهران برگزار می شود. دوره های طراحی لباس مجتمع فنی  شامل ۲ گروه اصلی است که گروه اول شامل ۳ پکیج طراحی لباس مقدماتی، متوسطه و پیشرفته است.

دوره طراحی لباس مجتمع فنی سعادت آباد

دوره طراحی لباس مجتمع فنی سعادت آباد

طراحی لباس مقدماتی شامل ۴ دوره  است:

   دوره اول- طراحی آناتومی: در این دوره دانشجویان طراحی فیگور بدن انسان (آموزش فیگور طراحی لباس) را به صورت ذهنی و در چند پوزیشن یاد می گیرند و و با تناسبات بدن انسان آشنا می شوند. این دوره بدین منظور ارائه شده است که دانشجو بتواند در دوره های بعد و با ورود به مقوله طراحی لباس، ایده ها و لباس ها را روی بدن انسان بخوبی پیاده سازی و اجرا کند.

   دوره دوم- رنگ در طراحی لباس: در این دوره دانشجویان رنگ‌ شناسی را یاد می‌گیرند و به صورت کلی با رنگ و ترکیبات آن، تناسب رنگ ها و… در طراحی لباس آشنا می شوند.

 طراحی لباس مجتمع فنی سعادت آباد

   دوره سوم- طراحی لباس مقدماتی: در طراحی لباس مقدماتی دانشجویان با پایه های علمی طراحی لباس آشنا می شوند و طراحی انواع یقه، دامن(الگوی دامن تنگ ساده )، آستین و برش ها و تکنیک های طراحی در لباس و درادامه شبیه سازی جنسیت پارچه های مختلف مانند مخمل، حریر، جین و غیره به وسیله ابزار طراحی را آموزش می بینند. در پایان نیز دانشجویان چند طرح خلاقانه از خود ارایه و اجرا می کنند.

   دوره چهارم-پارچه سازی و پارچه شناسی: دراین دوره چند تکنیک پارچه سازی و انواع دوختهای سنتی را آموزش می بینند که در فعالیتهای نظامی بسیار پرکاربرد و پردرآمد می باشد.

دوره طراحی لباس مجتمع فنی سعادت آباد دوره طراحی لباس مجتمع فنی سعادت آباد

   دوره های طراحی لباس در این مجتمع در سطح های متوسط و پیشرفته برگزار می شود، که شامل کاربرد نرم افزار ایلاستریتور (نرم افزارهای طراحی لباس ) در طراحی لباس، استایلینگ، نرم افزار مارولوس، زیبایی شناسی در مد و پوشاک و غیره می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایدبار
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
خانه
حساب کاربری من