۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

دامن خمره ای دراپه

دامن خمره ای دراپه

با آموزش دامن خمره ای دراپه همراه ما باشید.برای آموزش الگو های دامن می توانید از کتاب الگوسازی برای دامن به روش مولر و پسران استفاده نمایید.گرایش و تمایل به مد روز و مدل های جدید که با ساخت الگوی اولیه لباس به طور دائم و بدون وقفه ادامه دارد معیار اصلی دوزندگان و کارخانجات تولید پوشاک است. بنابراین در هر چاپ باید مطالب کتاب بازبینی شود و تلاش بر ان است که به شکل مطلوب تری درآید که با اوضاع و احوال کنونی متناسب باشد و روش های رسم الگو و تبدیل آن به مدل های مختلف و فراگیری این هنر ساده تر شود و نیز پاسخگوی متقاضیان به این صنعت و هنر باشد. قدمت این کتاب که توسط مولر و پسران تالیف شده بیش از یک قرن می باشد اما مدل سازی آن، متناسب با مد روز است و هیچ گونه تغییری در رسم الگوهای پایه (اولیه) داده نشده است …

دامن خمره ای دراپه

ابتدا الگو دامن تنگ را کشیده و تبدیل به دامن خمره ای کرده. و سپس دامن را مدل سازی می کنیم بدین صورت که از خط پهلو به اندازه ۸ سانتی متر روی خط کمر داخل شده و از خط کمر رو ی خط پهلو ۴ سانتی متر پایین رفته مانند شکل و این دو نقطه را بهم وصل می کنیم.

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

                                                                         برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

دامن خمره ای دراپه

دامن مدل دار

   دوباره از خط کمر از همان قسمتی که دامن را تقسیم کردیم دوباره به سمت خط وسط ۸ سانتی متر علامت می زنیم و از خط پهلو ۴ سانت پایین میاییم و بهم وصل می کنیم دوباره این تقسیمات را به سمت خط وسط جلو انجام می دهیم. طوری که روی دامن در قسمت جلو سه خط به پهلو می کشیم و این نقاط را از کمربه پهلو اوزمان می دهیم طوری که به خط پهلو صفر شود.مقدار اوزمان ها به اندازه  ۲ تا ۴ سانتی متر است.

دامن خمره ای دراپه دامن خمره ای دراپه

الگوی پشت دامن خمره ای ساده است.

مدرس فرشته عبادی راد

برای خرید الگوی آماده شلوار پیلی دار خمره ای کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس