۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

بوهمین چیست

بوهمین چیست

  در مقاله بوهمین چیست می خواهیم به معرفی سبک بوهمین بپردازیم. سبک بوهمین(سبک مینیمالیسم در طراحی لباس ) بیشتر یک مد زنانه است که امروزه از سبک هیپی الهام می گیرد. بوهمین در زبان فرانسه به معنی کولی و یا مردم رم ت رجمه میشود و به مسافران و یا پناهندگانی که در اروپای مرکزی بودند گفته می شد. امروزه این عبارت به معنای سبکی متفاوت و غیرمتعارف ترجمه می شود و این سبک هم معنی سبک هنرمندانه است. (سبک شناسی مد و فشن )

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

                                                           آموزشگاه طراحی لباس کرج

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

بوهمین چیست

بوهمین چیست

   استفاده از چیزهایی مثل پارچه‌های ریش ریش ، منگوله و طرح‌ های قبیله‌ای گلدوزی شده همگی از المان‌های سبک بوهمین Bohemian و هم چنین هیپی در لباس پوشیدن هستند. تمرکز بر نگاه طبیعی و فردیت شخصی و استفاده از ترکیبات طبیعی در طراحی سبک(سبک های طراحی لباس ). زیرا اصالت و جوانی و همچنین قدردانی منحصر به فرد از زیبایی طبیعی و خلاقیت و روح رمانتیک الهام بخش بسیاری از افراد بوده است.در سبک بوهیمین بیشتر از رنگ خاکی استفاده می شود که از نگاه طبیعی این سبک الهام گرفته شده ، رنگ هایی چون نارنجی تیره، ارغوانی و سبز همگی در زمینه رنگ خاکی نمایش داده می شوند.

بوهمین چیست

سبک بوهین

   مهم ترین جنبه سبک بوهمین این است که هیچ قانون و یا دستورالعملی وجود ندارد شما می توانید آزادانه و به دلخواه خود از اکسسوری ها(کلیپ تصویرسازی اکسسوری ) استفاده کنید‌‌. النگو های چوبی، دستبند، مچ بند، گوشواره های پر که همگی از طبیعت الهام گرفته شده اند و از مواد طبیعی هم ساخته شده اند.

بوهمین چیست

   بوهمین یک سبک زندگی متمایز است برای کسانی که عاشق سفر هستند و به تمام قوانین مد بی اعتنا می باشند. زیبایی این سبک احترام به طبیعت و استفاده از تمام آنچه که زمین به ما هدیه داده است. در واقع سبک زندگی بوهمین به این صورت توصیف می شود: یک فرد با گرایشات هنری و فکری و رفتاری که بدون توجه به قوانین متعارف رفتاری عمل می کند.

بوهمین چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس