۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

انتخاب لباس مجلسی زنانه

انتخاب لباس مجلسی زنانه

انتخاب لباس مجلسی زنانه |یکی از ساده ترین راه های باریک تر (: به نظر رسیدن، انتخاب لباس مجلسی زنانه است که کاملا مناسب و سایز شما باشد. در هنگام انتخاب لباس مجلسی (تزئینات لباس ) ، سراغ لباس های گشاد یا تنگ نروید. این مدل لباس ها شما را چاق تر نمایش میدهد.

پوشیدن لباس (آموزش طراحی لباس ) های تنگ علاوه بر اینکه تحرک شما را محدود و عذاب آور خواهد کرد، چین و چروک های زشتی را در قسمت های چاق بدن شما ایجاد خواهد کرد. همیشه لباس هایی بپوشید که اندازه شما باشد.

لباس مجلسی کوتاه

انتخاب لباس مجلسی زنانه

انتخاب لباس مجلسی زنانه

لباس های مجلسی و یا پیراهن هایی که یقه آن به شکل V شکل است و یا اصطلاحا یقه هفتی میباشند، هوشمندانه ترین انتخاب برای زنان کوتاه قد هستند. چرا که بلندتر و باریکتر به نظر خواهند رسید.

لباس مجلسی های یقه هفت ،نگاهها را بیشتر به بالاتنه و گردن شما معطوف و فکوس میکنند و باعث می شوند که قسمت های پایین بدن شما که معمولا چاق تر است ، از نظر ها پنهان بماند.

به طور ناخودآگاه این مدل لباس های مجلسی(آموزش دوخت لباس عروس ) شما را قد بلند تر نیز نشان می دهند. برای کامل تر کردن این ترکیب می توانید از لباس هایی استفاده کنید که خطوط عمودی دارند و همچنین از گردنبند برای تزئین و جلب نظر بیشتر استفاده کنید.

لباس مجلسی شیک

انتخاب لباس مجلسی زنانه

انتخاب لباس مجلسی زنانه

   روش دیگر برای اینکه قد بلندتر به نظر برسید،پوشیدن لباس مجلسى کوتاه است. خصوصا اگر از لباس هاى A شکل استفاده کنید.

پوشیدن این مدل لباس ها باعث می شود که نگاه ها بیشتر به پاهای شما جلب شود و به طور ناخودآگاه ، قدبلند تر به نظر خواهید رسید.

البته فراموش نکنید که لباس شما نباید در حد مینی ژوپ و مشابه آن باشد. همچنین از پوشیدن لباس هایى که تا ساق پا و یا تا مچ پا هستند جدا خودداری کنید.

لباس مجلسی ۲۰۱۷

انتخاب لباس مجلسی زنانه

انتخاب لباس مجلسی زنانه

   لباس های با خطوط و طرح های عمودی بر تن کنید.اگر قد بلندتر به نظر برسید ، شما را لاغر تر خواهند دید. استفاده از طرح ها و خطوط عمودی کمک می کند که بلندتر و باریکتر دیده شوید. خطوط عمودی چشم ها را به بالا و پایین خواهند کشید و نا خود آگاه شما را کشیده تر نشان خواهند داد.

لباس مجلسی دخترانه

انتخاب لباس مجلسی زنانه

انتخاب لباس مجلسی زنانه

   کفش پاشنه بلند بپوشید.یک جفت کفش پاشنه بند ، پاهای شما را کشیده تر نشان خواهد داد. لازم نیست کفش هایی که پاشنه های خیلی بلند دارند را انتخاب کنید. حتی اگر چند سانتی متر پاشنه داشته باشد ، شما را لاغر تر و قدبلند تر نشان می دهد. سعی کنید پاشنه های زیر ۸ سانتی متر را انتخاب کنید تا شیک پوش تر به نظر برسید.

آموزش لباس مجلسی با الگو

آموزش الگوسازی و دوخت لباس مجلسی کلیک کنید

انتخاب لباس مجلسی زنانه

مطالب را با دوستانتان به اشتراک بگزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس