امور مالی
اموزش کنترل الگوی مولر

اموزش کنترل الگوی مولر

اموزش کنترل الگوی مولر

   با اموزش کنترل الگوی مولر در خدمت شما عزیزان هستیم . در این مقاله به کنترل الگوی آستین مولر می پردازیم . بعد از اینکه الگو ی آستین را رسم کردید با متر ایستاده تاج آستین را اندازه می گیریم. (آموزش گام به گام خیاطی به روش مولر )

موشن آموزش خیاطی

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

   حالا اندازه ی تاج آستین را با مجموع گشادی حلقه جلو و پشت مقایسه کنید . اگر آستین  را به درستی رسم کرده باشید و اندام فرد هم خیلی غیر نرمال نباشد اختلاف این دو اندازه نهایتا ۳ تا ۴ سانت می باشد.برای اینکه آستین خرد مناسبی داشته باشد این اختلاف باید حدود ۲ سانت باشد.(الگوی شلوار زنانه به روش مولر )

اموزش کنترل الگوی مولر

   در تصویر از نقطه ی ۱۱ حدود یک سانت پایین آمده  . این مقدار پایین آمدن به میزان اختلاف تاج آستین و حلقه آستین بستگی دارد و سپس تاج آستین را مطابق خطوط قرمز دوباره رسم کنید.

کنترل بازوی آستین

   اگر بازوی آستین شما تنگ باشد ،تقریبا لباس شما بی استفاده  می شود . خط افقی ای که به فاصله ۳ الی ۴ سانت پایین خط ۳ رسم می کنیم خط بازو می باشد.در تصویر زیر با یک فلش قرمز مقدار دور بازو را روی الگو کرده ایم اندازه این فلش باید حدود ۳ الی ۴ سانت از دور بازوی شخص بزرگتر باشد.

آموزش کنترل الگوی مولر

   اگر اندازه ی فلش خیلی بزرگتر از بازوی فرد بود ، یعنی مقدار ۲ به ۸ را زیاد گرفته اید و باید آن را اصلاح کنید و الگو را دوباره رسم کنید که در نتیجه کاهش مقدار ۲ به ۸ باعث کوچکتر شدن تاج آستین نیز می شود و مشکل کنترل تاج را حل می کند.اگر اندازه فلش ۳ تا ۴ سانت از بازوی فرد بزرگتر نبود یعنی مقدار ۲ به ۸ را کم گرفته اید و باید آن را افزایش دهید.(آستین کتی به روش مولر )

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.