امور مالی
اموزش دوخت مانتو پشت پیلی دار

اموزش دوخت مانتو پشت پیلی دار

اموزش دوخت مانتو پشت پیلی دار

   با اموزش دوخت مانتو پشت پیلی دار در خدمت شما هستیم . رسم الگو و دوخت این مانتو بسیار ساده می باشد. برای رسم الگو برای این مدل ابتدا باید پهلوی پایین الگوی جلو و پشت را به اندازه ی ۱٫۵ الی ۲ سانتی متر فون کنید ( خطوط قرمز )(الگو مانتو پیله دار )

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

.

رسم الگوی مانتو پشت پیلی دار

   سپس از خط وسط جلو به اندازه ی ۱٫۵ سانتی متر داخل شده و ۱٫۵ سانتی متر هم خارج بشوید و خطوطی موازی با خط وسط جلو رسم کنید ( خطوط سبز ) .(مدل مانتو پشت پیلی دار جدید ) اندازه ی حلقه ی یقه ی جلو و پشت را با احتساب خطوط سبز با مترِ ایستاده بدست بیاورید ( خطوط زرد ) و با این اندازه ها الگوی یقه برگرد پایه جدا را طراحی کنید خط برش جلو و پشتِ مانتو را طبق مدل روی الگو بکشید ( خطوط بنفش ) .

بنر موشن آموزش خیاطی

اموزش دوخت مانتو پشت پیلی دار

   خط برش جلو و پشتِ مانتو را طبق مدل روی الگو بکشید ( خطوط بنفش ) . سپس الگو را از خطوط بنفش قیچی کنید.الگوی جلو را از خطوط سبزِ داخلی قیچی کنید .

   نحوه ی دوخت پیلی هم به این صورت است که شما باید پشتِ پارچه ابتدا و انتهای اوزمانی که برای پیلی دادید را با صابون یا کاربن و رولت علامت بزنید ( یعنی نقاط قرمز و سبز در پشتِ هر دو طرفِ جلو باید کشیده شود )  بعد موقع دوخت نقطه ی قرمز را بیاورید روی نقطه ی سبز اینجوری تای پیلی زده می شود .(مدل مانتو جلو بسته بارداری ) بعد بالای این تا را یه دوخت بری ( خط قهوه ای ) تا پیلی ثابت شود .

نحوه ی رسم پیلی در زیر مشخص شده است این اندازه ها را می توانید تغییر دهید.

 

برای مشاهده دوره آموزش دوخت لباس عروس در آموزشگاه لباس عروس هنر پارس به صفحه مربوطه مراجعه کنید. 

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.