۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

اموزش دوخت شنل ساده

اموزش دوخت شنل ساده

با اموزش دوخت شنل ساده همراه ما باشید . برای الگوی شنل می توانید از الگوی بالاتنه ی اصلی استفاده کنید و با تغییراتی جزئی آن را به شنل تبدیل کنید  .برای این کار  ابتدا قد را بلند می کنیم و خط سرشانه را به سمت پایین امتداد دهید ( خط سبز ) .(الگو مانتو شنل دار)

 

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

   از خط سینه به اندازه ی یک هشتمِ دور سینه بعلاوه ی ۲ سانتی متر به سمت چپ بروید ( خط قرمز ) .از خط کمر به اندازه ی یک هشتمِ دور سینه بعلاوه ی ۲ سانتی متر به سمت چپ بروید ( خط قرمز )بعد از طی این مراحل می توانید قسمت سرشانه را گرد طراحی کنید.

اموزش دوخت شنل ساده

اموزش دوخت شنل ساده

   انتهای خطوط قرمز در خط سینه و خط کمر را به یکدیگر وصل کنید ( خط صورتی ) .از انتهای خط قرمز در خط کمر به اندازه ی ۶ سانتی متر به سمت چپ بروید ( خط آبی ) .(الگوی شنل مجلسی)انتهای خط آبی را به نقطه ی زرد وصل کنید ( خط بنفش ) .خط بنفش را از بالا و پایین امتداد دهید .سپس یک برشِ تزئینی در کنار شیب بکشید ( خط آبی ) .در این مدل جای دست روی درزِ این برش تعبیه میشود ( خط زرد ) .یک الگوی کامل از جلوی شنل تهیه کنید . یعنی کاغذ الگو را از خط وسط جلو تا کرده و قرینه ی الگو را در سمت دیگر کاغذ بکشید .خط قرمز را با فاصله ی ۴ الی ۶ سانت از خط وسط جلو در سمتِ راستِ الگو موازی با خط وسط جلو بکشید .

اموزش دوخت شنل ساده اموزش دوخت شنل ساده

الگو شنل ساده

الگو شنل را از خط قرمز قیچی کنید .به خط قرمز در سمت راست و چپ به اندازه ی ۳ سانتی متر برای روهم گردِ دکمه و جادکمه اضافه کنید ( خطوط سبز ) .الگوی شنل شما تکمیل شد .دو تکه ی الگوی جلو به صورت قرینه روی یک لای پارچه برش میشود .الگوی پشتِ این مدل به صورت شنل ساده کشیده شده و روی دولای بسته ی پارچه برش میشود .(الگوی آماده پالتو مدل شنل)اموزش دوخت شنل ساده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس