امور مالی
اموزش خیاطی با الگو+مانتو

اموزش خیاطی با الگو+مانتو

 

اموزش خیاطی با الگو+مانتو

   با مقاله ی اموزش خیاطی با الگو+مانتو همراه ما باشید . در این مقاله به آموزش رسم یک مانتو می پردازیم . ابتدا الگو جلو کامل تهیه کنید.الگوی اولیه مانتو
 

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

سپس دم دامن را از پهلو ها ۵-۷ س فون کنید.

   دامن را از کمر جدا کرده پنس ها را بسته و به زیر پنس ها اوازمان دهید .فضا اوازمان به هر اندازه ای که پنس بسته شده و فضا ایجاد شده است .خط پنس سمت راست جلو اوازمان داده نمی شود فقط بچینید.

اموزش خیاطی با الگو+مانتو

   برای پیلی که بین خط زیر پنس سمت راست جلو  یک تکه پارچه طرحدار به اندازه بلندی قد دامن از کمر تا دم منهای ۵-۸ س در پهنا ۲۵-۲۸ س بردارید.(الگوی مانتو خانم عمرانی )

   برای بالاتنه از گوشه گردن که ۰/۵ س گشاد کردید به نوک پنس سمت مقابل وصل کنید روی خط یقه دو تا لقی۱س ببندید.پنس زیر سینه را خالی کرده و لقی های یقه و پنس سرشانه را به پنس زیرسینه منتقل کنید.

یک برگ ـیقه ۵-۷ س روی لبه یقه مانند شکل بکشید.خیاطی اسان مانتو

   تکه های الگو را جدا کرده پنس ها را منتقل کرده  و لبه یقه را روی یک خط صاف قرار داده. 
 

اموزش خیاطی با الگو

    لبه یقه را روی یک خط صاف قرار داده . خط را تا زده و برگ یقه را به سمت مقابل کپی کنید . یک سجاف از یقه به پهنا ۵-۷س از گوشه گردن تا دم بالاتنه بردارید.

   بعد برش  اگر از پارچه ای استفاده می کنید که کمی کش می اید که هیچ ولی پارچه اگر کش نمیاید یک زیپ زا بین درز پهلو یا وسط پشت دوخت کنید  چون کمر تنگ است پوشیدن لباس اسان شود.

بنر موشن آموزش خیاطی

 

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.