۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

الگو مانتو جین

الگو مانتو جین

با آموزش رسم الگو مانتو جین همراه ما باشید.برای این مدل مانتو جلو باز ابتدا الگوی اولیه را با توجه به متد کاری خودتان رسم کنید و ادامه کار را مرحله به مرحله با الگو پیش بروید.(طراحی لباس جین )

الگو مانتو جین

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

رسم الگو مانتو جین

   ابتدا الگوی اولیه را رگالی کنید سپس از خط c f ده سانتی متر از بالا و ده سانتی متر از پایین جلو بروید و خط جلوی جدید را رسم کنید.

الگو مانتو جین

حالا سه تا لقی ۰/۵ سانتی متری می گیریم روی خط شکست یقه و خط شکست را تا خط کارور می کشیم یعنی بازی یقه را تا خط کارور مشخص می کنیم

الگو مانتو جین

الگو مانتو جین

   از پایین مانتو ۱۰ الی ۱۲ سانتی متر جلو می رویم و به انتهای خط شکست یقه وصل می کنیم.سپس از این خط هم سه تا لقی به اندازه ی نیم سانتی می گیریم تا جلوی مانتو لول نشود و صاف بماند. خط AB را نصف می کنیم و این نقطه را C می نامیم و از C خطی به سمت انتهای حلقه می کشیم این چهار ضلعی ACFE در واقع یقه ی دوم ما می باشد. ما باید ۴ عدد از این تکه برش بزنیم دو تا تکه را لایی کوبی کنیم(انواع لایی خیاطی ) و به دو تکه دیگر بدوزیم و اتو کرده و مابین بالاتنه ی جلو و پشت در قسمت سرشانه بدوزیم و از طرف حلقه آستین   ما بین بالاتنه ی جلو و آستین دوخت کنیم و از جلوی لباس هم مابین یقه اول و سجاف کار قرار می گیرد.

الگو مانتو جین

الگوی مانتو جین

از این تکه ی یقه ی دوم هم باید به لقی ۰/۷۵ بگیریم تا روی لباس پف نکند و راحت روی  لباس بخوابد و خوش فرم باشد

الگو مانتو جین

از سرشانه ۶ سانتی متر و از پایین لباس هم ۶ سانتی متر از انتهای خط شکست یقه ۱۰ سانتی متر جلو می رویم و علامت می زنیم و این نقاط را به هم وصل می کنیم تا سجاف یقه ی اول را طراحی کنیم بعد از الگو این سجاف را رولت کرده و جدا می کنیم بعد از لایی کوبی و اتو(اتوکاری لباس ) به لباس می دوزیم دقت کنید که اول باید سجاف یقه ی اول آماده شوذ بعد قسمتی از یقه ی دوم مابین یقه ی اول و سجافش دوخت بشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس