۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

الگو لباس بچه

الگو لباس بچه

در الگو لباس بچه یک سارافون دخترانه زیبا را آموزش می دهیم. برای این مدل باید ابتدا الگوی بالاتنه را آماده کنم . قد لباس به اندازه ی دلخواه بلند میشود . بعد از بلند کردن قد الگو یک سانت به قسمت پایینِ وسط جلو اضافه میکنیم . چون شکم بچه ها برجستگی دارد این یک سانت اضافه میکنیم که جلوی لباس به سمت بالا کشیده نشود . در مرحله ی بعد دامن لباس را از کناره ها به اندازه ی ۳ سانت فون می کنیم . در صورت دلخواه میتوانید حلقه ی یقه و حلقه آستین را گشاد کنید .(الگوی لباس بچه گانه دخترانه)

 

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

الگو لباس بچه

   از پایین یقه در خط وسط جلو به اندازه ی ۶ الی ۸ سانت پایین میاییم و یک خط به حلقه آستین میکشیم ( خط قرمز ) دقت کنید که این خط باید به خط وسط جلو عمود باشد .

الگو لباس بچهالگو لباس بچه

در حلقه آستین از خط قرمز ۰٫۵ سانتی متر میاییم بالا و علامت میزنیم سپس این علامت رو به خط قرمز وصل میکنیم ( خط سبز ) .(الگوی بالاتنه کودک)الگو از خط قرمز و سبز قیچی میشود و آن تکه ی مثلث کوچکی که بین خط سبز و قرمز قرار گرفته دور ریز میشود .الگو به دو تکه تبدیل میشود تکه ی بالاتنه و تکه ی دامن .تکه ی دامن را از خطوط زردی که روی الگو کشیدیم قیچی کنید و بین قطعات ۱ و ۲ و۳ را ۳ الی ۴ سانت اوزمان بدهید .

الگو لباس بچه الگو لباس بچه

الگو لباس

   یک مستطیل به عرض ۴ سانت و به طول دو برابرِ خط آبی از اریب پارچه ی رنگ مخالف برش بزنید . بعد این مستطیل را از وسط عرض تا کنید تا مستطیل تبدیل به یک مستطیل دو لا با عرض ۲ سانتی متر بشود .بعد وسطِ عرض مستطیل یک خط بکشید و این خط را بگذارید روی خط آبی جوری که یک سانتی که دو لای بسته هست بالای خط آبی قرار بگیرد و یک سانتی که دو لای باز هست بیفتد روی زاپاسِ پایینِ خط آبی . حالا روی خط آبی را چرخ کنید تا مستطیل از خطِ وسطش به تکه ی یقه ی بالاتنه وصل بشود چون مستطیل باید به صورت هلالی دربیاید میتوانید قسمتهای پایین مستطیل را چرت بزنید.(الگو استین کودک)سپس تکه ی پایینیِ بالاتنه را هم به خط آبی وصل کنید .  دو لای بسته به عرض ۱ سانتی متر بین دو تا تیکه ی بالاتنه میماند .دامن پیراهن را هم آن مقداری را که اوزمان داده بودید موقع دوخت به صورت دستی پیلی بدهید و بعد از پیلی دادن به بالاتنه وصلش کنید .الگو لباس بچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس