۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

الگو سایز بندی اماده

الگو سایز بندی اماده

با مقاله ی الگو سایز بندی اماده همراه ما باشید برای تهیه این الگوها می توانید به سایت پارس دوک مراجعه نمایید. در ادامه ی مقاله به آموزش رسم الگوی پیراهن می پردازیم . برای دامن این مدل پیراهن ابتدا حدود ۱۰ الی ۱۲ سانتی متر از خط زانو بیا بالا و یه خط بکش ( خط قرمز ) روی این خط از کنار تمام برشها یک پنس به اندازه ی ۰٫۵ تا ۱ سانتی متر بکشید و بعد اوزمان هر قسمت را به اندازه ی ۱۲ تا ۱۵ سانتی متر بدهید .

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

الگو سایز بندی اماده

   بعد از اینکه از روی خطوط برشها و اوزمانهای بغل کپی برداری کردی برای دنباله ی پشتِ پیراهن به اندازه ی ۳۰ الی ۵۰ سانتی متر به قدِ وسط پشت اضافه کنید ( خطوط قرمز ) .(پیراهن جلو بسته)

الگو سایز بندی اماده الگو سایز بندی اماده الگو سایز بندی اماده

الگو سایز بندی

   از خط باسن حدود ۱۰ الی ۱۵ سانتی متر بیا پایین و انتهای خط دنباله ی پشت را به این نقطه وصل کن ( خط آبی ) .(الگوی پیراهن زنانه)خطوط زرد رای مطابق با شکل روی قسمت دنباله ی پشت بکشید .خطوط زرد را روی الگو از پایین دامن قیچی کنید و در نقطه ی سبز به صفر برسانید بین این خطوط زرد را حدود ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر اوزمان بدهید . هر چقدر مقدار اوزمان بیشتر باشد چینِ دنباله ی دامن هم بیشتر میشود. بعد از اوزمان دادن خط دنباله ی پشت را اصلاح کنید .

الگو سایز بندی لباس

   برای این مدل یقه بعد از اینکه دور یقه را کمی گشاد کردی ( خط قرمز ) باید طرح هلال پایینش را بکشید ( خط آبی ) .برای دوخت همانطور که به دورِ یقه سجاف میدوزید به دورِ هلال پایین یقه هم باید سجاف یا آستری دوخته شود یعنی شما باید سجاف را بگذارید روی لباس و دور خطوط آبی و قرمز را بدوزید بعد چند تا چرت در قسمتهای هلال بزنید و سجاف یا آستری را  به سمتِ داخل لباس هل بدهید .الگو سایز بندی اماده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس