امور مالی
الگوی لباس عروس

الگوی لباس عروس

الگوی لباس عروس

   در این مقاله آموزش الگوی لباس عروس را برای شما عزیزان شرح می دهیم . از این الگو می توانید برای لباس شب هم استفاده کنید . با آموزش خیاطی آکادمی پارس همراه باشید.(الگوی بالاتنه لباس عروس)

موشن آموزش خیاطی

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

رسم الگوی لباس عروس

ابتدا پنس سرشانه دو برابر می شود و از پایین پنس زیر سینه ۵ سانتی متر کوتاه می کنیم.(فنر دوزی لباس مجلسی)

از پنس وسط پشت هم ۷ سانتی متر کم می کنیم.

الگوی لباس عروس

   پنس سرشانه دو برابر می شود و از پایین پنس زیر سینه پنج سانت و پنس پشت هفت سانت کوتاه می شود.حالا از کمر شانزده سانت پایین میاییم در وسط جلو . از وسط پشت از کمر هم به همان مقدار هلال پای لباس را رسم می کنیم.

   در قسمت بالا ،از خط سینه یا کف حلقه دو تا سه سانت بالا رفته در پشت به خط سینه هلال می کنیم.در قسمت جلو از گودی گردن ده تا پانزده سانتی متر پایین آمده دکلته جلو را به دو سانتی متر حلقه رسم می نماییم.(آموزش دکلته به روش متریک)

الگوی لباس عروس

   در قسمت جلو برای لقی از وسط جلو یک سانتی متر داخل شده و به کمر وصل می کنیم.(انتقال پنس سرشانه)داخل حلقه یه پنس یک سانتی متری برای لقی می گیریم.کل پنس ها حالت ماهیچه ای بخود می گیرند یعنی منحنی می شوند.در پای تاب قسمت جلو هم دو طرف پنس دو تا لقی یک سانتی می گیریم.

   گرفتن لقی های لباس در وسط پشت برای گودی رو خط کمر یک تا یک ونیم سانت داخل شده به گودی گردن و پای لباس وصل می کنیم.پنس پشت در روی خط سینه از هر طرف یک سانتی متر لقی پنس پشت را می گیریم .

برای مشاهده دوره آموزش دوخت لباس عروس در آموزشگاه لباس عروس هنر پارس به صفحه مربوطه مراجعه کنید. 

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.