۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

الگوی بالاتنه کودک

الگوی بالاتنه کودک

در مقاله ی الگوی بالاتنه کودک به آموزش الگوی یک پیراهن زیبا برای دختربچه ها می پردازیم . برای الگوسازیِ این مدل ابتدا قد الگو را به اندازه ی دلخواه بلند کنید .(الگوی لباس کودک)به خط وسط جلو به اندازه ی ۱٫۵ سانتی متر برای رویهم گرد دکمه و جادکمه اضافه کنید ( خط سبز ) .دامن الگو را به اندازه ی ۴ الی ۵ سانتی متر فون کرده و به خط کمر به صفر برسانید ( خط آبی ) .الگو را از خط کمر قیچی کنید .

الگوی بالاتنه کودک

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

الگوی بالاتنه کودک

در الگوی دامن به خط وسط جلو و وسط پشت به اندازه ی ۱۰ الی ۲۰ سانتی متر اضافه کنید ( خطوط زرد ) .این مقادیر در مرحله ی دوخت تبدیل به چینهای ریز در خط کمرِ دامن میشوند بنابراین هر چقدر اندازه ی خط زرد بیشتر باشد چینِ دامن هم بیشتر خواهد شد .

الگوی بالاتنه کودک

   در الگوی بالاتنه طرح برشِ جلو را به اندازه و طرحِ دلخواه روی الگو بکشید ( خطوط قرمز ).الگوی بالاتنه را از خط قرمز قیچی کنید .

الگوی بالاتنه کودک الگوی بالاتنه کودک

 

آستینِ این مدل از دو تا آستین تشکیل شده آستین اصلی که یک آستین بلندی ساده و آستین رویی که یک آستین نیمه ی پفی است.برای الگوسازیِ آستین روییِ این مدل ابتدا الگوی آستینِ نیمه را مطابق با خطوط قرمز روی الگوی آستین بکشید .(اموزش کشیدن الگوی لباس کودک)خط سبز اندازه ی بلندیِ وسط آستین می باشد.

 

بالاتنه کودک

   در مرحله ی دوختِ آستین ابتدا کاپِ آستین نیمه را چین کش کنید تا اوزمانهایی که بین خطوط زرد داده بودید تبدیل به چین شوند بعد این آستین را بگذارید روی آستینِ اصلی و این دو تا را از خط هلال و کاپ به هم کوک بزنید در نهایت دو تا آستین را همزمان به بالاتنه وصل کنید .در مرحله ی دوخت بالاتنه ابتدا کمرِ دامن را به اندازه ای چین کش کنید تا خطوط زردی که به خط وسط جلو و وسط پشت اضافه کرده بودید تبدیل به چین شوند .(الگو استین کودک)بالاتنه و دامن را از خط کمر به هم بدوزید در نهایت سجاف یقه و خط وسط جلو دوخته میشود.الگوی بالاتنه کودک الگوی بالاتنه کودک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس