۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

الگو استین پاکتی

استین پاکتی خانم عمرانی

 با مقاله ی الگو استین پاکتی خانم عمرانی در خدمت شما علاقه مندان به هنر خیاطی هستیم .در این مقاله به آموزش رسم الگوی پالتو با یقه ی آرشال و آستین پاکتی آن می پردازیم . الگو ی اولیه را با پنس سرشانه  بکشید و به جلو الگو ۴-۶سانتی متر رو همگرد اضاف کنید .بازی یقه را ۴-۵ س بالای خط کمر درنظر گرفته به گوشه گردن که نیم سانت گشاد شده وصل کرده در امتداد این خط  ½ پشت‌ یقه +۰/۵ سانتی متر بالا بروید.

استین پاکتی خانم عمرانی

الگو استین پاکتی: برای آموزش بیشتر الگو های خیاطی پالتو و مانتو می توانید از کتاب الگوسازی به روش مولر و پسران استفاده نمایید. یکی از مهم ترین مشخصه های لباس این است که در آن احساس راحتی کنید. لباس های تنگ با اندازه ی نامتناسب انتخاب مناسبی نیستند. بهترین گزینه لباسی است که به طور دقیق با اندازه های شخصی و طبق الگوی بدن خودتان بپوشید.

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

الگو استین پاکتی

رسم الگو آستین پاکتی

از بلندی‌ پشت یقه با زاویه قایم پهنا پشت یقه را ۹-۱۰ سانتی متر جلو رفته .خط بازی یقه را نصف کرده قایم به این خط ۱۲-۱۷ سانتی متر پهنا یقه را در نظر گرفته و از پشت یقه به بازی هلال وصل کنید. پشت یقه را دو تا اوزمان ۰/۷۵ میلی متر بدهید.

الگو استین پاکتی

حالا کمر را برش داده و روی قسمت پایین پنس را بسته به زیر پنس اوازمان ۱۰-۱۷سانتی متر دهید و پهلو را نیز ۷-۱۰سانتی متر فون کنید .یقه پشت را نیز نیم س گشاد کنید.

الگو استین پاکتی

 آستین را کشیده و یکـ پاکتی که از کناره ۸ س و وسط۱۰-۱۲س باشد  روی دم استین بکشید وسط این پاکتی را هفت طراحی کنید و از این تکه کپی بردارید و جدا روی آستین بدوزید.

الگو استین پاکتی

برای خرید الگو آماده مانتو شلوار آستین پاکتی کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس