امور مالی
آکادمی پارس

آکادمی پارس

 

آکادمی پارس

آکادمی پارس افتخار دارد با حضور اساتید مجرب و حرفه ای فضایی کاملا تخصصی و رقابتی را برای علاقمندان ایجاد کرده است. آکادمی پارس به منظور آموزش تخصصی و کاربردی طراحی لباس ایجاد شده و در اهداف آکادمی پارس توسعه و تکمیل دانش طراحان لباس ایرانی اولویت ویژه دارد.

در آکادمی پارس تلاش است بر اساس نیازهای روز پوشاک ایرانی به آموزش طراحان لباس پرداخت. آکادمی لباس پارس دارای دوره های تخصصی طراحی پارچه و لباس و دوره های تکمیلی می باشد. در آکادمی پارس از دوره های مقدماتی و طراحی های دستی تا دوره های پیشرفته و تخصصی و نرم افزاری، علاقمندان و هنرجویان را همراهی کرده و به طراح پارچه و لباس شدن هدایت می کند.

آکادمی پارس

آکادمی پارس با تجارب اساتید مجرب و فضای تخصصی همیشه سعی در آموزشی اصولی داشته است. آموزش های آکادمی پارس مطابق با آموزش های روز دنیای طراحی مد و لباس است و هنرجویان را در بروز شدن هنر و تخصص خود یاری می کند. برپایی نمایشگاه های طراحی لباس و اجرای شو های زنده لباس از طرح های هنرجویان از برنامه های خاص آکادمی پارس است.

حضور و شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی هنرجویان آکادمی پارس و کسب مقام هنرجویان و اساتید از افتخارات آکادمی پارس است. شرکت در نمایشگاه دوسالانه طراحی پارچه و لباس معتبر ترین جشنواره طراحان پارچه و لباس است و جشنواره طراحی فیلم فجر از جمله فعالیت های هنرجویان آکادمی پارس می باشد.

آکادمی پارس

ارائه گواهی معتبر در پایان دوره ها به هنرجویان اعطا می گردد. آزمون های تخصصی مدارک معتبر بین المللی در آکادمی لباس   برگزاری می شود. برقراری ارتباط هنرجویان با بازار پوشاک ایران به خوبی در این مجموعه آموزشی انجام می شود که باعث آشنایی با کاربردی شدن طرح های پارچه و لباس می شود. این ارتباط در شناخت سلیقه بازار پوشاک و مد به هنرجویان کمک زیادی می کند.

آکادمی پارس با داشتن ارتباط نزدیک با تولیدی های پوشاک و همچنین مدیرت تولیدی برند BODY DRESS هنرجویان را تا معرفی به بازار کار همراهی می کند. هنرجویان در این محیط با تمامی مهارت های طراحی لباس و تولید آشنا می شوند و با همکاری آکادمی پارس به مراکز تولیدی و کارخانه جات معرفی می گرددند.

اهداف کلی آکادمی پارس :

  • ایجاد فضایی مناسب برای آموزشی حرفه ای به علاقمندان طراحی مد و لباس با حضور اساتید مجرب در راستای شان پوشاک ایرانی
  • مشاوره و ارائه خدمات آموزش طراحی مد و لباس با توجه به سلیقه فرهنگ ایرانی
  • برگزاری سمینارهای تخصصی در راستای هر چه بهتر شدن رشته طراحی مد و لباس
  • دعوت از اساتید و صاحب نظران طراحی مد و لباس کشور در سمینارهای تخصصی
  • برپایی نمایشگاه های طراحی مد و لباس
  • شرکت در جشنواره های معتبر داخلی و خارجی
  • ارتباط دادن هنرجویان و علاقمندان طراحی مد و لباس با بازار پوشاک
  • ایجاد محیطی رقابتی و کارآمد در زمینه طراحی برند و مد مناسب پوشاک ایرانی
  • برپایی مسابقات طراحی مد و لباس
  • شرکت در دوسالانه های طراحی پارچه و لباس

آکادمی پارس با استفاده از اساتید حرفه ای این صنف سعی بر آن دارد که بهنرجویانی در خور صنعت پوشاک تربیت کند. با اعضای هیئت علمی آکادمی پارس آشنا شوید.

برگزاری سمینارها و جشنواره ها یکی از اهداف آکادمی پارس برای کمک به صنعت مد و لباس میباشد.

آکادمی پارس

آکادمی پارس

آکادمی پارس

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.