۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

آکادمی هنر پارس در قالب طنز

آکادمی هنر پارس در قالب طنز

سلام به هنردوستان و عاشقان خیاطی و طراحی لباس.در این ویدیوی طنز و جالب در کنار لبخندهای زیبایتان می توانید گوشه ای از کارگاه مجهز و بزرگ آکادمی پارس را مشاهده کنید و از شما علاقمندان هم دعوت می کنیم تا حضورا به آکادمی هنر پارس آمده و از نزدیک با فضای موسسه و خدمات آن آشنا شوید و در صورت تمایل به ثبت نام، از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.

هنردوستان و عاشقان خیاطی و طراحی لباس، همیشه در همه ایام و اوقات کنار شما و با شما هستیم و از اینکه شما را داریم بسیار خرسندیم، در این پست می خواهیم تا کمی شاد باشید و بخندید، آکادمی هنر پارس در قالب طنزی کوتاه و داستانی، اوقاتی خوش را برایتان فراهم کرده است و امیدواریم که بتوانیم چند دقیقه ای شما را شاد کنیم و از روزمرگی جدایتان کنیم.

آکادمی هنرپارس و خدمات ویژه برای هنرجویان

در این ویدیوی طنز و جالب در کنار لبخندهای زیبایتان می توانید گوشه ای از کارگاه مجهز و بزرگ آکادمی پارس را مشاهده کنید و از شما علاقمندان هم دعوت می کنیم تا حضورا به آکادمی هنر پارس آمده و از نزدیک با فضای موسسه و خدمات آن آشنا شوید و در صورت تمایل به ثبت نام، از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.
اگر این ویدیو را دوست داشتید آن را برای دوستان خود بفرستید و آنها را هم در این لبخند سهیم کنید.
می خواهید بدانید چرا همه آکادمی هنر پارس را برای آموزش خیاطی و طراحی لباس انتخاب می کنند؟ در پاسخ به گوشه ای از نکات و خدمات بی نظیر آکادمی پارس اشاره می کنیم و همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره آکادمی پارس مقالاتی نظیر تفاوت آکادمی پارس با دیگر موسسات آموزشی وکارت گارانتی 5 ساله آکادمی پارس را مطالعه بفرمایید.

آکادمی هنر پارس در قالب طنز

کلاس های نیمه خصوصی آکادمی هنرپارس

آکادمی هنر پارس با دریافت شهریه عمومی و برگزاری کلاس های نیمه خصوصی 4 تا 5 نفره  این امکان را برای شما فراهم می سازد تا از وقت کلاس نهایت استفاده را بفرمایید و با داشتن کارت گارانتی 5 ساله در کنار آموزش کامل در طی دوره بتوانید بصورت نامحدود تا 5 سال از کلاس های رفع اشکال هم استفاده کنید.

مدرک بین المللی دو زبانه آکادمی هنر پارس

-هنرجویان آکادمی پارس خدمات دیگری نیز دارند مانند بازدید، ایونت، ورکشاپ، مشاوره رایگان جهت کسب و کار و… که همگی برای ایشان رایگان می باشد.
دریافت مدرک بین المللی دوزبانه زیرنظر وزارت ارشاد، بنیاد ملی مد و لباس و آکادمی پارس، این فوق العاده نیست؟
با آکادمی هنر پارس همراه باشید و ما را از نظرات و پیشنهادات خود بی اطلاع نگذارید و آن را زیر همین پست کامنت بگذارید.

آکادمی هنر پارس در قالب طنز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس