امور مالی
آموزش طراحی لباس مجلسی جنسیت سازی گیپور

آموزش طراحی لباس مجلسی جنسیت سازی گیپور

سلام، امروز با آموزش طراحی لباس مجلسی گیپور در خدمت شما هستیم، اگر تابحال نمیدونستید چطور میشه طراحی گیپور را انجام داد تا انتهای این ویدیو همراه ما باشید. در این آموزش می خواهیم طراحی لباس گیپور را با ماژیک، راپید، روان نویس و مدادرنگی روی مقوا یاد بگیریم.

طراحی گیپور

لازم است طرحتان را از قبل روی فیکور آماده کنید، پارچه گیپور در لباس های مجلسی به صورت یک تیکه همراه آستر یا حتی ترکیبی با پارچه هایی مثل ساتن براق و مات، کرپ و خیلی پارچه های مجلسی دیگر به کا رمی رود و در این طرح هم یک پیراهن مجلسی که از ترکیپ گیپور و کرپ مشکی هست را برای جنسیت سازی گیپور انتخاب کرده ایم. ابتدا با پاک کن خمیری آن را کمرنگ می کنیم و بعد با ماژیک رنگ بدن را میزنیم و چون بدن از زیر پارچه گیپور نمایان می شود جاهایی که گیپور دارد را هم رنگ بدن می زنیم. به شما پیشنهاد می دهم از آموزش جنسیت سازی چرم در طراحی لباس هم دیدن کنید.

طراحی لباس گیپور

برای رنگ بدن این طرح ماژیک کیوکالر شماره 426 را انتخاب کرده ایم که بعد از رنگ آمیزی با مدادرنگی به پرداخت رنگ پوست می پردازیم و به نقاط برجسته که روشن تر هستند و نقاط فرورفته که تیره تر هستند دقت می نماییم. سراغ جنسیت سازی گیپور می رویم من رنگ مشکی را انتخاب و پارچه مات کرپ را هم با آن ترکیب کرده ام، پس با ماژیک مشکی شروع به رنگ آمیزی پارچه پیراهن یعنی جاهایی که گپپور ندارند می پردازیم و آن را یک تکه رنگ می کنیم.

طراحی لباس مجلسی گیپور

برای طراحی لباس پارچه گیپور به راپید مشکی  2/0 نیاز داریم و شروع به کشیدن طرح گیپور که از قبل با مداد خیلی کمرنگ آن را کشیده ایم می نماییم و مسلما این کار دقت و حوصله زیادی لازم دارد تا نتیجه کار خوبی داشته باشیم، بعد از اینکه طرحی گل های گیپور به اتمام رسید با راپید شروع به کشیدن خطوطی مورب و متقاطع در زیر گل ها می کنیم و با این کار طراحی گیپور را بهتر نمایش می دهیم. در کلاس های طراحی لباس آکادمی پارس می توانید سایر جنسیت سازی ها را آموزش ببینید.

آموزش جنسیت سازی گیپور در طراحی

طراحی لباس پارچه گیپور

در ادامه جنسیت سازی گیپور با روان نویس مشکی گل و خط های ریز تر و ظریف تر را می کشیمو بعد از اتمام طراحی گیپور با مدادرنگی مشکی ظروع به سایه و روشن گیپور می کنیم تا کار به اصطلاح از صفحه جدا و سه بعدی شود، بعد موها، اجزای صورت و بدن را با مداد رنگی سایه و روشن نهایی را می زنیم، خوب طراحی لباس مجلسی گیپور به اتمام رسید، امیدوارم از آن لذت برده باشید و ما رو لایک کنید.

جنسیت سازی گیپور
 

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.