امور مالی
آموزش طراحی لباس جهاد دانشگاهی

آموزش طراحی لباس جهاد دانشگاهی

 

آموزش طراحی لباس جهاد دانشگاهی

   در این مقاله می خواهیم به موضوع کلاس های آموزش طراحی لباس جهاد دانشگاهی (هنر طراحی لباس ) بپردازیم.با وجود کلاس های مختلف در سطح شهر که تعداد آن ها هر روز بیشتر و بیشتر می شود ، پیدا کردن یک آموزشگاه معتبر که دارای محیطی امن ، فرهنگی و آرام باشد کار مشکلی است. کلاسی که بتوان در آن اساتید مجرب و حرفه ای را پیدا کرد. دوره آموزشی طراحی لباس را به بهترین نحوه زیر نظر آن ها گذراند و در پایان مدرکی معتبر دریافت کرد که ارزش ترجمه و ارائه در خارج از کشور را نیز داشته باشد. دوره ای که از نظر هزینه نیز مرقون به صرفه باشد.

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

   در میان انواع آموزشگاه ها(آموزشگاه طراحی لباس در غرب ) ، کلاس های دانشگاهی همواره جایگاه ویژه خود را داشته اند و در میان دانشگاه های گوناگون، دانشگاه تهران بیشترین اعتبار را دارد.

آموزش طراحی لباس جهاد دانشگاهی

آموزش طراحی لباس جهاد دانشگاهی

   به دلیل تنوع رشته های هنری، دانشگاه تهران در برنامه ریزی دوره های عالی آزاد، به تفکیک تخصصی انواع هنر(آموزش هنر طراحی لباس ) پرداخته است. شما پس از گذراندن دروس پایه،رشته مورد علاقه خود را انتخاب کرده و تنها دروس ارائه شده مربوط به همان رشته را خواهید گذراند. البته در صورتی که خودتان احساس کنید که نیاز دارید یکی از دروس در رشته دیگر را نیز بگذرانید، مانعی وجود نخواهد داشت.

آموزش طراحی لباس جهاد دانشگاهی

آموزش طراحی لباس

   طراح مد و لباس (آموزش طراحی مد و لباس ) باید دید خوبی نسبت به رنگ ها و اشکال داشته و در هنر دوخت و برش متبحر باشد. او باید از آخرین تحولات و تغییرات در دنیای مد اطلاع داشته، جامعه خود را به خوبی بشناسد و از نیاز و علایق آن آگاه باشد تا بتواند متناسب با نیاز و علایق آنها مدهای زیبا و مورد پسندی را ارائه دهد. هنرجویان با گذراندن واحدهایی نظیر اصول طراحی لباس، مبانی رنگ و خلاقیت؛ مهارت در طراحی پیداکرده و با گذراندن نرم‌افزارهای ایلاستریتور و فتوشاپ ایده های خود را اجرایی می کنند.دوره تخصصی و ۵ ترمه طراحی مد و لباس با تکیه بر تجربیات ارزنده استادان مجرب و سرفصل‌های دانشگاهی در مرکز آموزش جهاددانشگاهی هنر برگزار می شود. 

آموزش طراحی لباس جهاد دانشگاهی

 

 

 

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.