امور مالی
آموزش دوخت پیراهن ریون بلند

آموزش دوخت پیراهن ریون بلند

آموزش دوخت پیراهن ریون بلند

   در این مقاله آموزش دوخت پیراهن ریون بلند  را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.این مدل را می توانید با پارچه مخمل کش هم بدوزید.هر چه پارچه ریزش داشته باشد لباس زیباتر می شود.

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

   ابتدا یک الگوی کامل جلو میکشیم با اندازه های کاملا چسب و با قد بلند.بازی یقه را اندازه میزنیم حدود ۷-۸سانت در وسط. که البته این مقدار خیلی باز نیست شما اگر دوست دارید میتوانید بیشتر از این در نظر بگیرید.سرشانه را حدودا نصف برای بازوهای چاق و یک سوم برای بازو های معمولی در نظر میگیریم.یقه را با بازی دلخواه طراحی میکنیم.

آموزش دوخت پیراهن ریون بلند

   خط فاصله سینه را در سمت چپ مشخص میکنیم.در این مدل برش حدود ۳-۴ سانت بعد از خط فاصله سینه است.یقه(انواع یقه لباس زنانه) را طوری طراحی میکنیم که گوشه سمت چپ آن به برش ختم شود.پنل ۱ را جدا میکنیم .در پنل ۲ از یقه تا خط زیر سینه را با اوازمانهای ریز ،حدود ۲برابر یا بیشتر میکنیم.بین زیر سینه تا پایین خط کمررا ۱٫۵ برابر اوازمان میدهیم.پنل ۲ را چین کش کرده و به پنل ۱ میدوزیم تا حدود ۱۵ تا ۲۰ سانت پایین باسن و مابقی درز را بعنوان چاک در نظر گرفته و زانفیکس میکنیم.

موشن آموزش خیاطی

آموزش دوخت پیراهن ریون

    بهتر است از خط باسن به صورت اریب، به پایین دامن وصل کنیم تا دامن ریزش (آموزش دوخت دامن دنباله دار) بیشتری داشته باشد .برای لقی های یقه در دو زاویه ی یقه، ۲لقی ۱٫۵ سانتی روی الگو میبندیم.پشت لباس با همین مدل یقه است اما بدون برش دوخته میشود.قبل از دوخت یقه ،دورتا دور یقه را یک بار دوخت درشت میزنیم تا یقه لق نزند و برای سجاف از ساتن کش استفاده میکنیم.برای قسمت روی کل برش میتوانید نگین اتویی رشته ای بگیرید در ۳ردیف از بالا تا پایین شروع چاک یکسره اتو (اتوکاری لباس) کنید و بچسبانید.

آموزش دوخت پیراهن ریون بلند

 

 

 

 

 

 

 

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.