امور مالی
آموزش دوخت پیراهن بلند

آموزش دوخت پیراهن بلند

آموزش دوخت پیراهن بلند

   در آموزش دوخت پیراهن بلند به آموزش یک پیراهن کشی می پردازیم این پیراهن ساسون ندارد(آموزش دوخت پیراهن مجلسی زنانه) .نوک سینه را مشخص کرده و قسمت کرم رنگ را روی آن طراحی کنید.اما اگر احیانا پارچه ریون نبود(پیراهن رومی ریون) و پارچه ای مثل کرپ داشتید که خیلی کم کش میاد یا اصلا کش ندارد باید یه انتقال ساسون تمیز انجام بدید و ساسون را منتقل کنید به برش مورد نظرتان.

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

آموزش دوخت پیراهن بلند

   به شکلی که در تصویر میبینید، اول نوک سینه را ۲تا ۲٫۵سانت به سمت پهلو می بریم و طراحی را در این مکان انجام می دهیم.برای قسمت دامن هم اول از زانو یه برش تو الگو می دهیم و گشادی مورد نظر را به قسمت پایین دامن می دهیم (اوازمان می دهیم) و بعد خط زانوی این دامن جدا شده را صاف می کنیم و دوباره می چسبانیم به بقیه ی الگو.البته این برش دقیقا روی زانو نباید باشد.این برش را به اندازه ی ۴انگشت باز بالاتر از خط زانو ایجاد می کنیم. هیچ برش دیگری هم توی این لباس دیده نمی شود.به وسط جلو و وسط پشت دامن (آموزش دوخت دامن کوتاه) هیچ وقت اوازمان نمی دهیم.

آموزش دوخت پیراهن

   لبه ی یقه (دوخت یقه های مختلف) را می توانیم سردوز بزنیم و زانفیکس کنیم، چون آن قسمت کرم رنگ توری است نمی شود از سجاف استفاده کرد.می توانید هم زیر آن را  آستری رنگ بدن بزنید. در این صورت می شود از سجاف استفاده کرد اما باز هم بهتر همان زانفیکس است که کار را تمیز تر نشان می دهد چون زانفیکس سایه می اندازد پشت لباس.ضمنا موقع کشیدن الگو از ساسون (ساسون پشت لباس) لقی یقه فراموش نکنید!حداقل باید  ۲تا لقی ۱سانتی بگیرید و اگر کشی باشد ۲تا ۱٫۵سانتی متر.

آموزش دوخت پیراهن بلند

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.