امور مالی
آموزش دوخت پانچو با شال

آموزش دوخت پانچو با شال

آموزش دوخت پانچو با شال

   در مقاله ی آموزش دوخت پانچو با شال شما اصلا به پارچه نیاز ندارید فقط به ۲ تا شال که استفاده ای از آن ها نمی کنید؛ نیاز دارید تا بتوانید این پانچوی (آموزش دوخت پانچو بدون الگو )شیک و ساده را در کنار ما بدوزید.دو تا شال یک رنگ را کنار هم میگذاریم . از طول کنار هم روی میز کار پهن می کنیم طوری که آستر شال ها به سمت بالا قرار بگیرد.

بنر موشن آموزش خیاطی

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

آموزش دوخت پانچو با شال

   حالا اندازه می گیریم و وسط شال را پیدا می کنیم. یک سانت درز می گذاریم و تا پائین می دوزیم. آن قسمت دوخته پشت پانچو است و قسمت باز جلو می باشد. یعنی از آن درز تا نقطه B می دوزیم .حالا قسمتی را که باز گذاشتیم تا می کنیم روی نیمه ی دیگر . به این ترتیب روی کار به سمت ما است . نقطه C قسمت بالائی بوده و قسمت D گوشه پائینی که با تا زدن روی هم قرار می گیرند.  هاشورهائی هم که پائین تصویر است یعنی قسمت باز پارچه . ضلع روبروی آن،دولای بسته است که روی شانه قرار می گیرد.پانچو

قسمت بالا دولای بسته و قسمت پائین دولای بازه است . از دولای بسته پارچه حدود ۲۰ سانت به وسط آمده . از آن جا هم ۲۰ سانت پائین می آییم . تا به نقطه E برسیم . این نقطه می شود قسمت زیربغل پانجوی ما.

از نقطه E می دوزیم تا برسیم به لبه پائین پانچو.این کارها را قسمت روی پارچه انجام می شود .

   پانجو آمادست .جلوی این پانجو باز است و می شود با یه دکمه یا روبان تزئینی(آموزش دوخت تزئینی) آن را بست .نکته: شالی که در بالا قرار می گیرد بهتر است یه کم کوچکتر از پائینی باشد این آموزش بسیار ساده است فقط کافی است که ۲ تا شال را جلویتان پهن کنید سپس خودتان به آسانی متوجه می شوید.

دوخت پانچو

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.