۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

آموزش دوخت جلیقه پسرانه

آموزش دوخت جلیقه پسرانه

 با آموزش دوخت جلیقه پسرانه همراه آکادمی پارس(آموزش الگوی شلوار پسرانه) باشید.دوخت لباس های بچه گانه از هنرهای جذاب و پرکاربرد برای همه مادرهای مهربان است.

به دلیل اینکه این جلیقه به روی لباس متصل می شود، نه تنها ظاهر زیبایی به لباس می دهد، بلکه بسیار راحت است و کودک تان از پوشیدن آن احساس کلافگی نمی کند.(آموزش دوخت سرهمی نوزادی)

آموزش دوخت جلیقه پسرانه

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

آموزش دوخت جلیقه پسرانه

آموزش دوخت جلیقه پسرانه

این جلیقه را می توانید با انواع پاپیون های رنگی که قابل تعویض است، ست کنید .

لوازم مورد نیاز

پارچه مناسب جلیقه:از جنس پنبه یا هر پارچه ای که مناسب دوخت جلیقه باشد.

یک عدد لباس یک تکه مخصوص نوزادان

۳ عدد دکمه

۱عدد دکمه قابلمه ای یا فشاری

پاپیون

روش دوخت

قبل از هر چیزی به الگوی جلیقه نیاز است. می توانید مانند تصویر، الگوی جلیقه مورد نظرتان را بر اساس لباس یک تکه کودکتان(طراحی لباس کودک)، آماده کنید.

آموزش دوخت جلیقه

   سپس به هر کدام از خط وسط الگوی جلیقه، ۲/۵ سانتی متر اضافه کنید. پس از آن، در تمام لبه های الگو، حدود ۱/۵ سانتی متر (جا برای دوخت) اضافه کنید. سپس با استفاده از این الگو، دو تکه از سمت راست جلیقه و دو تکه از سمت چپ جلیقه برش بزنید . اکنون دو تکه سمت راست را روی هم گذاشته (قسمت روی پارچه هر دو تکه روبه روی هم باشد) و با سوزن ته گرد، آنها را ثابت نگهدارید و اطراف آن را بدوزید . مانند راهنمایی تصویر، برش های کوچکی در گوشه های جلیقه بزنید. اکنون برای برگرداندن پارچه به سمت روی آن، روی یکی از تکه های پارچه جلیقه، برش کوچکی بزنید.حالا کار را برگردانید. همین کار را در مورد دو تکه سمت چپ جلیقه انجام بدهید .

 جلیقه پسرانه

   اکنون جلیقه آماده شده را روی لباس یک تکه نوزاد گذاشته و لبه های آن را کاملا روی هم قرار دهید و با سوزن ته گرد محکم کنید .دورادور هر دو تکه جلیقه را روی لباس بدوزید و محکم کنید. اکنون برای زیبایی ظاهر جلیقه، روی آن سه دکمه بدوزید. با استفاده از ابزار مخصوص، دکمه فشاری را به روی لباس و همچنین پشت پاپیون متصل کنید. بدین ترتیب، پاپیون به راحتی روی لباس قرار می گیرد. می توانید به جای دکمه فشاری، از دکمه های قابلمه ای استفاده کرده و آنها را روی لباس و پاپیون بدوزید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس