امور مالی
آموزش خیاطی با متد سادریک

آموزش خیاطی با متد سادریک

 

آموزش خیاطی با متد سادریک

    آموزش خیاطی با متد سادریک را می توانید با مجموعه های آموزشی خیاطی خانم عمرانی یاد بگیرید. و در مدت زمانی کوتاه به یک خیاط ماهر(دانلود کتاب آموزش خیاطی با الگو ) و زبردست تبدیل شوید .در مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی نحوه توضیحات ارائه شده به گونه ای است که برای هر فردی به سادگی قابل استفاده و اجرا می باشد.در مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی شما می توانید بیش از ۲۰۰ برنامه آموزشی در زمینه خیاطی با متد سادریک، و فن های مختلف آن را به طور کامل فرا بگیرید. همچنین مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی جهت استفاده هنرآموزان و هنر جویان فنی و حرفه ای و همچنین کار و دانش(دانلود رایگان کتاب آموزش دوخت مانتو ) بسیار مناسب می باشد.

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

آموزش خیاطی با متد سادریک

    دوخت یقه ول پیلی دار برش دار از اریب پیراهن چپ و راستی. سه جاف سه دکمه ساده با یقه انگلیسی و شکاری(دوخت انواع یقه ). یقه آرشال جدا با دکمه به پالتو وصل می شود. نکات ایراد شلوار افراد چاق با شکم برجسته. آنفوز شور( مربوط به اندازه شلوار بارداری ). آستری کشی انواع دامن و شلوار و مقنعه. دامن مجلسی چروک برای لباس عروس(آموزش دوخت لباس عروس ). برش و دوخت نوار دوزی آستین رگلان. بلوز چپ و راست برش دار زیرسینه. دامن هایی که ۲ طرف قرینه نیست.

آموزش خیاطی با متد سادریک خانم عمرانی

    دامنه ۳ دامنه با آستر و بدون آستر. اندازه گیری شلوار با ران مناسب. دامن عصایی با روش مغزی دوزی.دوخت و برش گیپور(برش) حجیم. طریق دوخت سرویس آشپزخانه. یقه انگلیسی(آموزش دوخت یقه انگلیسی ) سه جاف سرخود. مقنعه چانه دار سرخود بند دار.

کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی (جلد اول)

   پر فروش ترین کتاب آموزش خیاطی بر اساس استاندارد جدید سازمان آموزش فنی و حرفه ای.کتاب سادریک خانم عمرانی با ساده ترین متد یعنی متد سادریک، خیاطی و الگو کشی را لذت بخش کرده است!

مؤلف: سرکار خانم سیما عمرانی.

تعداد صفحات: ۲۵۶ صفحه.

 الگوی دامن خانم عمرانی

موشن آموزش خیاطی

 

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.