امور مالی
آموزشگاه طراحی لباس در غرب

آموزشگاه طراحی لباس در غرب

 

آموزشگاه طراحی لباس در غرب

  با مقاله ی آموزشگاه طراحی لباس در غرب همراه ما باشید. ابتدا خوب است بدانیم که طراحی لباس چیست و چگونه می شود با آن کار کرد و یا اگر دارای خلاقیت یا هنر خاصی در این زمینه هستیم چگونه استعداد خود را نشان دهیم.با آکادمی پارس همراه باشید.
 

بنر موشن طراحی لباس

برای آموزش خیاطی اینجا کلیک کنید

برای آموزش طراحی لباس اینجا کلیک کنید

شماره تلفن : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۰۲۱

آموزشگاه طراحی لباس در غرب

طراحی لباس و مد

   طراحی مد، هنر استفاده از طراحی و زیبایی شناسی در تولید پوشاک، کیف،کفش و زیورآلات است و متاثر از فرهنگ‌ ها و آداب و رسوم جوامع مختلف بوده و به خاطر همین تفاوت‌ ها دارای تنوع بالایی است. تاریخچه رسمی طراحی مد و لباس به ابتدای قرن نوزدهم زمانی که طراحان به طراحی لباس برای مجالس اشرافی می پرداختند بر می گردد.به هنرمندانی که در عرصه پوشاک، کیف، کفش و… با طرح‌های ابداعی‌شان تاثیر بسزایی در صنعت مد در یک دوره خاص زمانی دارند، «طراح مد و لباس» گفته می‌شود. طراح مد و لباس مدل های لباسها، کفش ها، کیف ها و … را طراحی می کند. طرح های او یا نو بوده و یا اینکه با تغییر در طرح های موجود در بازار بوجود آمده است. هر طراح مد و لباس حرفه ای معمولا در بخش خاصی تخصص دارد مانند لباس های مردانه، لباس های زنانه، لباس های ورزشی

آموزشگاه طراحی لباس در غرب تهران

   محل کار طراح مد و لباس(آموزش طراحی لباس ) معمولا در دفاتر کاری یا کارگاه ها می باشد ولی گاهی باید برای ملاقات با تولیدکنندگان یا مشتریان خاص نزد آنها رود. طراح مد و لباس در صورت لزوم برای رسیدن به ایده های جدید، آگاهی از علایق افراد و  دیدن جدیدترین مدها باید به گالری های هنری، نمایشگاه های مد و لباس و سایر مکان های مرتبط در کشور و یا حتی سایر کشورها برود.در سال های اخیر نمایشگاه های مختلف مد و لباس در ایران برگزار شده است که متاسفانه فاصله زیادی با نیازهای موجود در بازار مد کشور داشته اند. در بسیاری از آنها محصولات ارائه شده، به نمایش چند مدل چادر و مانتوی محدود خلاصه شده است. بخش بزرگی از بازار مد و لباس در دنیا به پوشاک مردان، کودکان، کیف و کفش، زیورآلات و … مربوط می شود که تقریبا همه آنها در بازار مد و لباس داخلی، نادیده گرفته شده اند.

آموزشگاه طراحی لباس غرب تهران

وظایف طراح مد و لباس

 • تحلیل و پیش بینی علایق و سلایق آینده مردم در حوزه نوع پارچه ها، رنگ ها و اشکال
 • کشیدن طرح های لباس ها، کفش ها و … به صورت دستی یا با کمک نرم افزارهای کامپیوتری
 • انتخاب رنگ، پارچه، لوازم تزئینی و سبک مناسب برای هر طرح
 • تهیه نمونه های اولیه
 • تخمین هزینه مواد و تولید
 • یافتن تامین کنندگان مواد اولیه
 • نظارت بر تولید طرح ها
 • ارائه نمونه ها به افراد و مراکز مرتبط مانند سرمایه گذاران، تولید کنندگان و… برای اینکه طراح مد و لباس شوید می توانید آن را به صورت آکادمیک بخوانید و یا  در کلاس ها ی آموزشگاهایی که در سطح شهر، طراحی لباس ،طراحی دوخت ،کار با نرم افزار ها آموزش داده می شود شرکت کنید و مهارت خود را در این زمینه ها بالا ببرید .
   

   

 

نظر کاربران


نظری ثبت نشده است، شما اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.