۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تهران

۰۲۶-۳۲۵۰۵۲۰۵ کرج / ۰۲۱۶۶۵۶۵۹۵۰ تهران

آموزشگاه خیاطی هنر مادر

آموزشگاه خیاطی هنر مادر

آموزشگاه خیاطی هنر مادر (بهترین آموزشگاه خیاطی )تحت نظر سازمان فنی حرفه ای و با ارائه مدرک رسمی به هنرجویان خود یکی از قدیمی ترین و خوش نام ترین آموزشگاه های خیاطی در تهران محسوب می شود. دوره های تکمیلی خیاطی و طراحی دوخت شامل ژورنال شناسی، لباس شب و عروس، متد خیاطی مولر ، مدل های گره ای، لباس های جادویی، رفع عیوب اندامی و … شرایط مناسبی را برای راه اندازی یک آموزشگاه خیاطی و آموزش خیاطی به هنرجویان و انتقال صحیح و با حوصله اطلاعات فراهم نموده است.

آموزشگاه خیاطی هنر مادر

آموزشگاه خیاطی هنر مادر

   پس از پایان هر دوره با انجام امتحان های نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای برای هنرجویان صادر می شود. این مدرک دارای کد بین المللی بوده و قابلیت ترجمه و ارائه در هر کشوری را دارد.دوره های آموزشی این آموزشگاه شامل:نازکدوزی ، لباس کودک و نوجوان،لباس عروس(آموزش دوخت لباس عروس ) و شب،دوخت مانتو(آموزش ابتدایی دوخت مانتو )،اریگامی پارچه و دوره های خیاطی ویژه ی آقایان برگزار می شود.

آموزشگاه خیاطی هنر مادر

اموزشگاه خیاطی هنر مادر

 دوره آموزشی اریگامی پارچه

   اریگامی ها به تمام هنرهای تزیینی مانند جواهرسازی، لوسترسازی و وسایل تزیینی و حتی لباس راه یافته است. در این دروه شما می توانید با استفاده از اریگامی پارچه لباس‌های بسیار فانتزی و زیبایی را طراحی و دوخت کنید.شما می توانید بعد از اتمام دوره خیاطی اریگامی پارچه ، بر روی لباس خود گل رز بزرگ که جزء لباس باشد یا جسم‌ های هندسی را بر روی لباس طراحی کرده و بدوزید با اریگامی پارچه می توانید آستین‌ ها و یقه‌ های خاص‌تری داشته باشید.

اموزشگاه خیاطی

  از هنر اریگامی پارچه می توانید در تمام لباس‌ ها مانند شلوار، دامن(آموزش دوخت دامن )، پیراهن، پیراهن‌های شب، لباس عروس و مانتو استفاده کنید و با کمک گرفتن از طرح‌ ها و شکل‌ های حجمی اریگامی به لباس‌های خود جلوه‌ایی خاص داده و از زیبایی‌ و خاص بودن آن بهره‌مند شوید.آموزشگاه خیاطی هنر مادر

آموزشگاه خیاطی

دوره آموزشی لباس شب و لباس عروس

   نوع و کیفیت مراسم ازدواج و پوشش عروس به فرهنگ و آداب جامعه بستگی دارد. امروزه لباس توری و سپید رنگ در بسیاری از کشورها مرسوم است. بدون شک برای هر خانمی پوشیدن لباس عروس لذت بخش خواهد بود.در دوره آموزشی لباس شب و عروس شما می آموزید که علاوه بر آنچه خود می پسندید نکات بسیاری را در دوخت لباس عروس در نظر بگیرید . در این دوره آموزشی هنرجو با دوخت انواع لباس های شب و عروس که در ژورنال های عروس دیده می شود آشنا شده و توانایی برش و دوخت آنها را به دست می آورد.

آموزشگاه خیاطی هنر مادر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.
صفحه اصلی
دوره آموزش طراحی لباس