امور مالی

درباره موسسه طراحان مد و لباس پارس

آکادمی بین المللی هنر پارس افتخار دارد با حضور اساتید مجرب و حرفه ای فضایی کاملا تخصصی و رقابتی را برای علاقمندان ایجاد کرده است. موسسه طراحان مد و لباس پارس به منظور آموزش تخصصی و کاربردی طراحی لباس ایجاد شده و در اهداف این آکادمی توسعه و تکمیل دانش طراحان لباس ایرانی اولویت ویژه دارد.

در این مجموعه آموزشی تلاش است بر اساس نیازهای روز پوشاک ایرانی به آموزش طراحان لباس پرداخت. آکادمی بین المللی طراحی لباس پارس دارای دوره های تخصصی طراحی پارچه و لباس و دوره های تکمیلی می باشد. در این آکادمی از دوره های مقدماتی و طراحی های دستی تا دوره های پیشرفته و تخصصی و نرم افزاری، علاقمندان و هنرجویان را همراهی کرده و به طراح پارچه و لباس شدن هدایت می کند.

آکادمی پارس با تجارب اساتید مجرب و فضای تخصصی همیشه سعی در آموزشی اصولی داشته است. آموزش های این آکادمی مطابق با آموزش های روز دنیای طراحی مد و لباس است و هنرجویان را در بروز شدن هنر و تخصص خود یاری می کند. برپایی نمایشگاه های طراحی لباس و اجرای شو های زنده لباس از طرح های هنرجویان از برنامه های خاص این آکادمی است.

حضور و شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی هنرجویان آموسسه طراحان مد و لباس پارس و کسب مقام هنرجویان و اساتید از افتخارات این آکادمی است. شرکت در نمایشگاه دوسالانه طراحی پارچه و لباس معتبر ترین جشنواره طراحان پارچه و لباس است و جشنواره طراحی فیلم فجر از جمله فعالیت های هنرجویان آکادمی هنر پارس می باشد.

ارائه گواهی معتبر در پایان دوره ها به هنرجویان اعطا می گردد. آزمون های تخصصی مدارک معتبر بین المللی در آکادمی بین المللی طراحی لباس برگزاری می شود. برقراری ارتباط هنرجویان با بازار پوشاک ایران به خوبی در این مجموعه آموزشی انجام می شود که باعث آشنایی با کاربردی شدن طرح های پارچه و لباس می شود. این ارتباط در شناخت سلیقه بازار پوشاک و مد به هنرجویان کمک زیادی می کند.

آکادمی هنر پارس با داشتن ارتباط نزدیک با تولیدی های پوشاک و همچنین مدیرت تولیدی برند BODY DRESS هنرجویان را تا معرفی به بازار کار همراهی می کند. هنرجویان در این محیط با تمامی مهارت های طراحی لباس و تولید آشنا می شوند و با همکاری آکادمی به مراکز تولیدی و کارخانه جات معرفی می گردند.

با هر سطحی از اطلاعات, شما میتوانید با ما به یک طراح لباس حرفه ای تبدیل شوید.

محدود نبودن زمان دوره : مدت دوره = دانشجو کلیه سیلابس های تعیین شده را فراگیری نموده و در آزمون های عملی موفق گردد

کلاس ها به صورت نیمه خصوصی با شهریه عمومی

آموزش زیر نظر برجسته ترین طراحان و اساتید کشور

اهدا گواهینامه معتبر در سطح فوق تخصصی در پایان دوره به دانش آموختگان

تضمینی بودن آموزش و برگشت بدون قید و شرط شهریه در صورت عدم رضایت دانشجو به هر دلیل

مدیریت زمانبندی دوره با توجه به درخواست دانشجو

بازار کار تضمینی : معرفی دانشجوها به کارخانجات و تولیدی های صنعتی و مزون ها و همچنین مشاوره و طرح تجاری راه اندازی مزون ها و تولیدی برای دانشجوها

کارت هوشمند ۲ ساله پشتیبانی آکادمی پارس: دانشجویان میتوانند تا ۲ سال بعد از دوره از مزایا، مشاوره ها، ورک شاپ ها، جشنواره ها و … به صورت رایگان استفاده نمایند.

اهدا پکیج کمک آموزشی بصورت رایگان به دانش آموختگان

محمد مهدی پدرام

مدیریت آکادمی هنر پارس

سرکار خانم عاطفه داوریان

عضو هیئت علمی آکادمی هنر پارس

سرکار خانم غزل لفیف

عضو هیئت علمی آکادمی هنر پارس

سرکار خانم سیده الهام رضابیگی

عضو هیئت علمی آکادمی هنر پارس